نتایج جستجو برای عبارت :

2469 : روز نویسنده

امروز روز نویسنده است. به استادم پیام دادم خیلی دلم تنگ شده بودو بهش تبریک گفتم اصلا جوابمو دادن بال در آورد. چقدر دلم میخواد منم مثلش بشم. کاش همیشه سلامت باشه کاش بتونم همه زحماتشو جبران کنم و خوشحالش کنم. یعنی میشه؟ خلاصه که کلی خوشحالم. کاش منم بتونم یروزی نویسنده ی بزرگی بشم. مثل استادم باشم. 
2469 - پس از آنکه «مارک ویلموتس» در مصاحبه‌ای با تمجید از کشور ایران گفت «ایران کشور امن و زیبایی است و من کوچکترین برداشتی از ناامنی در ایران ندارم ... ایران از اروپا هم امن‌تر است»، بسیاری از عناصر ضدانقلابِ فراری با حمله و فحاشی به سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، او را خائن، «نان‌به‌نرخ روز خور» و ... خطاب کردند!
دانلود فایل اصلی
-
رئیس دانشکده علوم پزشکی نیشابور گفت: تا بامداد پنجم اردیبهشت ماه شمار مبتلایان قطعی کرونا در نیشابور به ۴۲۰ تن رسیده است. محسن عظیمی نژاد در صفحه اینستاگرامش نوشت: مرگ ۳۸ نفر بر اثرکرونا قطعی شده و مجموع موارد فوتی مثبت و مشکوک به کرونا به ۱۱۳ تن رسیده است. وی خاطر نشان کرد: تاکنون ۱۴۷۳ بیمار در بیمارستان بستری شده اند که از این تعداد ۱۲۹۷ نفر با کسب بهبودی مرخص شده اند/خاتون شرق
✅ کانال خرو آنلاین
@Kharv_Online
مشاهده مطلب در کانال

مقاله وضعیت مستحدثات پس از انقضای مدت اجاره در حقوق ایران و مصر

مقاله نقش زیان‌دیده در مسئولیت مدنی پلیس

مقاله محرمانگی در میانجیگری و تضمینات قانونی آن با بعد بین المللی

مقاله حمایت از داده های آزمایشی در نظام مالکیت فکری

مقاله مطالعه تطبیقی وضعیت حقوقی شرط تعهد به دریافت در قراردادهای فروش و انتقال گاز

مقاله وصیت و ارث نسبت به حقوق مادی اثر ادبی و هنری

مقاله بازاندیشی رابطه انصاف و حقوق

مقاله ساختار حقوقی نظام داوری: س

مقاله وضعیت مستحدثات پس از انقضای مدت اجاره در حقوق ایران و مصر

مقاله نقش زیان‌دیده در مسئولیت مدنی پلیس

مقاله محرمانگی در میانجیگری و تضمینات قانونی آن با بعد بین المللی

مقاله حمایت از داده های آزمایشی در نظام مالکیت فکری

مقاله مطالعه تطبیقی وضعیت حقوقی شرط تعهد به دریافت در قراردادهای فروش و انتقال گاز

مقاله وصیت و ارث نسبت به حقوق مادی اثر ادبی و هنری

مقاله بازاندیشی رابطه انصاف و حقوق

مقاله ساختار حقوقی نظام داوری: س
جملات انگیزشی سری اول
۱- عمل را به زندگی خود تزریق کن، منتظر نباش تا خواسته‌ات خود به ناگهان در زندگی‌ پدیدار شود. آن را ایجاد کن. آینده‌ را بساز، امید را بساز، عشق را بساز و با هر اعتقادی که داری، به خالق خود افتخار کن! به انتظار اقبال و سرنوشت نیک منشین. با هرچه در توان داری، خود اقبال و سرنوشتت را سبب شو! همین حالا، همین امروز و بر روی همین زمین خاکی. – بردلی ویتفورد
۲- نیک، نیک‌تر و نیک‌ترین! تا زمانی که خوب را به خوب‌تر و خوب‌تر را به خوب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها