نتایج جستجو برای عبارت :

1979 : خودهای دیگر در خودنگاری عکاسانه

The Castle of Cagliostro 1979,انیمیشن قلعه کاگلیسترو با زیرنویس فارسی,بدون سانسور,دانلود انیمیشن The Castle of Cagliostro 1979 1080p,دانلود انیمیشن قلعه کاگلیسترو The Castle of Cagliostro 1979,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن The Castle of Cagliostro 1979,دانلود فیلم The Castle of Cagliostro با زیرنویس فارسی,دانلود کارتون The Castle of Cagliostro 1979 720p,دانلود کارتون قلعه کاگلیسترو The Castle of Cagliostro,دانلود مستقیم The Castle of Cagliostro 1979,
ادامه مطلب
دانلود دوبله فارسی فیلم Jaani Dushman 1979کیفیت BluRay 720p اضافه شد
دانلود
بازیگران : Sanjeev Kumar, Shatrughan Sinha, Sunil Dutt, Vinod Mehra
کارگردان : Rajkumar Kohli
محصول : ایتالیا
سال تولید : ۱۹۷۹
فرمت : MKV
زبان : زیرنویس فارسی
حجم :  ۱٫۱۰ گیگابایت
نام پارسی فیلم : ///دشمن حیات///
خلاصه داستان :عروسها بعد از مراسم ازدواجشان توسط شخصی ●♪♫نامعلوم دزدیه و کشته میشوند .●♪♫
دانلود دوبله فارسی فیلم Jaani Dushman 1979کیفیت BluRay 720p اضافه شد
دانلود
بازیگران : Sanjeev Kumar, Shatrughan Sinha, Sunil Dutt, Vinod Mehra
کارگردان : Rajkumar Kohli
محصول : ایتالیا
سال تولید : ۱۹۷۹
فرمت : MKV
زبان : زیرنویس فارسی
حجم :  ۱٫۱۰ گیگابایت
نام پارسی فیلم : ///دشمن حیات///
خلاصه داستان :عروسها بعد از مراسم ازدواجشان توسط شخصی ●♪♫نامعلوم دزدیه و کشته میشوند .●♪♫
Wandering Girl Nell 1979,دانلود انیمه Wandering Girl Nell,دانلود انیمه ژاپنی Sasurai no Shôjo Neru,دانلود رایگان انیمه Wandering Girl Nell 1979,دانلود کارتون Wandering Girl Nell,دانلود کارتون دختری به نام نل,دانلود کارتون دختری به نام نل Wandering Girl Nell,دانلود مستقیم کارتون Wandering Girl Nell,دختری به نام نل,زیرنویس فارسی کارتون Wandering Girl Nell,کارتون دختری به نام نل زبان اصلی,
ادامه مطلب
نوشتهٔ رابرت.ای.سوببیسک ،ترجمهٔ فرهاد فخریان و فرشید آذرنگ.
خب این مقاله هم تموم شد البته من خیلی سریع خوندمشو روش زیاد فکر نکردم. و فکر میکنم ظاهر آدم نشانه هایی از باطن ادم هم داره. مثلا همون اون روز که رفتم دکتر، دکترم گفتش که خوشحال میبینه حالم بهتره یه تیکه هم انداخت که رژ قرمز زده بودم و موهامم کوتاه کردم. خب نمیدونم واقعا ربطی به حال خوبم داره؟ خودم که نمیدونم ولی فکر میکنم حالم بهتره حتی اگه این نشونه ها نباشه. من خودم زیاد از خودم عکس
دانلود دوبله فارسی فیلم Ogro 1979
در سال 1973، "فرانکو" هنوز با خشونت بر اسپانیا حکمرانی می کرد. احزاب مخالف از فعالیت منع شده، فعالیتهای مردمی سرکوب شده، و آزادیخواهان باسک کشته می شوند. در این میان مردی که مورد اعتماد "فرانکو" است، تجربه و مهارت کافی را برای بدست گرفتن رهبری در خود می بیند و...
دانلود با کفیت عالی 720
در سال 1973، "فرانکو" هنوز با خشونت بر اسپانیا حکمرانی می کرد. احزاب مخالف از فعالیت منع شده، فعالیتهای مردمی سرکوب شده، و آزادیخواهان باسک کشته می شوند. در این میان مردی که مورد اعتماد "فرانکو" است، تجربه و مهارت کافی را برای بدست گرفتن رهبری در خود می بیند و...
دانلود با کفیت عالی 720
دانلود با کفیت عالی 720
آن شرلی با موهای قرمز با نام اصلی آن در گرین گیبلز  Anne of Green Gables) یک مجموعه تلویزیونی انیمه ۵۰ قسمتی بر پایه رمان آن در گرین گیبلز به قلم لوسی ماد مونتگومری است که توسط استودیو نیپون انیمیشن ساخته شده‌است. پخش آن از ۱۹۷۹ در شبکه فوجی تلویژن آغاز شده و تا ۳۰ سپتامبر ۱۹۷۹ ادامه داشته است. برگرفته از ویکیپدیا، دانشنامه آزاد

شما به‌هرحال از میلِ ما به مرگ سوءِ استفاده کردید. ما دل‌مان می‌خواست‌ بمیریم، با شما؛ که طرحِ ناگهانی مرگ‌اید. اما شما مردن ما را صرف زنده‌بودن‌تان کردید. و انصاف اگر بدهید، ناجوانمردانه‌ست. که شما زودتر از گور بلند شوید.
دانستنی؟
آیامیدانید؟ احتمال دارد درسال 6000میلادی علم به حدی پیشرفت كند كه خودرو ها دیگر استفاده نشوند و انسان توسط موج برروی زمین باسرعت بالا حركت كند!!!!!!!!!!
آیامیدانید؟ ترانزیستور قطعه ای الكترونیكی است كه توسط این قطعه انقلابی درجهان ایجادشد وباعث بوجود آمدن عصر اطلاعات وارتباطات شد.تمام وسایل الكترونیكی ارتباطی برای ایجاد ودریافت امواج ازاین قطعه استفاده میكنند.
آیامیدانید؟اگر از زمین فراتر وبسیار زیاد دور شویم  آسمان ها را به صورت
دانلود رایگان سریال Mindhunter با لینک مستقیم
دانلود سریال شکارچی ذهن کیفیت عالی 1080p
دانلود سریال خارجی شکارچی ذهن Mindhunter
 فصل دوم 18 مرداد 98

درباره سریال :  شکارچی
ذهن ، سریالی جنایی و مهیج است که توسط دیوید فینچر و جو پنهال ساخته شده
است. این سریال داستان دو مامور پلیس در سال ۱۹۷۹ را روایت می‌کند که با
قاتلان زنجیره‌ای درگیر هستند. هولدن فورد و بیل تنچ با بررسی قتل‌های
زنجیره‌ای و صحبت با خود قاتلان از حقیقت‌های هولناکی مطلع می‌شوند و…
.
1- برگزاری جشن میلاد امام حسن عسگری(ع)

2- برگزاری نمایشگاه هفته پژوهش ( بازارچه خیریه) افتتاحیه این نمایشگاه توسط جناب آقای اسماعیلی رئیس محترم اداره آموزش و پرورش ناحیه 2 انجام گرفت...

3- اجرای طرح یک روز با انجمن

4- یک روز شاد در کانون شهید بهشتی

5- جشن شب یلدا:
ادامه مطلب
شکارچی ذهن ، نام سریالی جنایی و مهیج می‌باشد که توسط دیوید فینچر ساخته شده است. این سریال داستان دو مامور پلیس در سال ۱۹۷۹ را روایت می‌کند که با قاتلان زنجیره‌ای درگیر هستند. هولدن فورد و بیل تنچ با بررسی قتل‌های زنجیره‌ای و صحبت با خود قاتلان از حقیقت‌های هولناکی مطلع می‌شوند و…
ادامه مطلب
وصایت امیر المومنین علیه السلام آخرین واجب الهی
ثقة الاسلام کلینی رضوان الله علیه روایت کرده است:
قال عمر بن أذینة: قالوا جمیعا غیر أبی الجارود - وقال أبو جعفر علیه السلام: وكانت الفریضة تنزل بعد الفریضة الأخرى وكانت الولایة آخر الفرائض، فأنزل الله عز وجل " الیوم أكملت لكم دینكم وأتممت علیكم نعمتی " قال أبو جعفر علیه السلام: یقول الله عز وجل: لا انزل علیكم بعد هذه فریضة، قد أكملت لكم الفرائض.
امام باقر علیه السلام فرمودند: واجبات یكى از پس دی
کنوانسیون محو کلیه اشکال تبعیض علیه زنان در تاریخ 27 آذر 1358 (18 دسامبر 1979) توسط مجمع عمومی سازمان ملل متحد
تصویب و برای امضا، تصویب و الحاق کشورها مفتوح گردید. این کنوانسیون بر اساس بند 1 ماده 27 در تاریخ 12 شهریور 1360 (سوم سپتامبر 1981)، لازم الاجرا شد.
مقدمه
ادامه مطلب
«آیت الله مایک» پشت اغتشاشات اخیر ایران «مایکل دی آندره» ملقب به «آیت الله مایک» از سال ۱۹۷۹ مامور عملیاتی سازمان سیا بوده و حالا رئیس "مرکز ایران" در سازمان سیا است. وی که مدیر تمامی عملیات مخفی برای بی ثبات نمودن ایران است، در اعتراض‌های چند روز اخیر ایران ایفای نقش کرد.
محصولات Freeman Beauty یا فریمن که امروز یک برند نام آشنا در صنعت لوازم آرایشی بهداشتی به شمار می رود، در سال 1976 در لس آنجلس تاسیس شد.
سیاست اصلی برند فریمن ( Freeman Beauty)الهام گرفتن از طبیعت تا به امروز بوده است. این برند در زمینه ماسک های پوست و شامپوی خشک متخصص است.
تخصص برند فریمن بیوتی در زمینه تولید محصولات شست شو حمام است. برند Freeman Beautyبا تولید محصولات مرغوب در طی گذشت سالها به مصرف کنندگان خود حس آرامش و تجربه ی دلپذیری هدیه کرده است.
این برند برای
زبان برنامه نویسی ++C یک زبان برنامه نویسی سطح متوسط
 است که توسط Bjarne Stroustrup در سال ۱۹۷۹ در Bell Labs توسعه داده شده است . ++C توانایی اجرا در سیستم عامل های مختلف مانند ویندوز، مک و نسخه های مختلف یونیکس را دارد. در این آموزش قصد داریم تا یک رویکرد ساده و عملی برای توصیف مفاهیم ++C را پیش ببریم.
نکته: در طول شروع یادگیری زبان C++ شاید با مفاهیم و اصطلاحات مختلفی آشنا شوید که ممکن است کمی برای شما نامفهوم باشد. پس در نظر داشته باشید که در طول روند آموز
دانشمندان سازمان ملل متحد اعلام کردند لایه ازون، که از زمین در برابر تشعشعات زیانبار خورشید حفاظت می‌کند، رو به ترمیم و بهبود است.
در این تصاویر بزرگترین حفره در لایه ازون را بر فراز قطب جنوب در سال های ۱۹۷۹، ۱۹۸۷، ۲۰۰۶ 
ادامه مطلب
من از سپاه راضی هستم، و به هیچ وجه نظرم از شما برنمی‌گردد. اگر سپاه نبود، کشور هم نبود. ۲۹ مرداد ۱۳۵۸
إنی راض عن عمل حرس الثوره و لن اغیر رایی فیکم ابداً، فلو لم یکن حرس الثوره، لماکانت البلاد ۲۶ رمضان ۱۳۹۹
I am pleased with the #Guard_Corps, and I will never show disfavor toward them. If there did not exist the Guard Corps, there would not exist a country either. 20 August 1979

The following is the
full text of the speech delivered on February 8, 2019 (Bahman 19th) by
Ayatollah Khamenei, the Supreme Leader of the Islamic Revolution, during
an assembly with commanders and personnel of the Air Force of the
Islamic Republic of Iran Army.
The assembly was held in the Imam Khomeini Hussainiyah in commemoration
of the Air Force officers’ historic pledge of allegiance to Imam
Khomeini on the 8th of February of 1979.
ادامه مطلب
مقدمه نویسنده
من این زندگی را انتخاب نکردم بلکه این زندگی است که مرا انتخاب کرده است.
در کشور پاکستان به دنیا آمدم و زندگیم در بر گیرنده حالات مختلفی از ناآرامیها، ناملایمات و لحظات غم انگیز و در عین حال پیروزی ها و اوقات خوش است. ...
فصل اول
ترور پدرم
آن ها پدر مرا در ساعات اولیه صبح چهارم آوریل 1979 در زندان مرکزی راولپندی به قتل رساندند. ...

بی‎نظیر بوتو: دختر شرق | خاطرات بی‎نظیر بوتو، نخست وزیر فقید پاکستان | علیرضا عیاری | انتشارات اطلاعات
باسلام. بنده احسان شاه سنائی، شاعر، منتقد ادبی، مترجم متون عربی، مترجم متون انگلیسی مربوط به سازمان های جهانی اعم از سازمان ملل و فعال جهبه فرهنگی و سواد رسانه، از شهر اصفهان که با مفتخر می باشم که پاسدار ارزش های انقلاب و دفاع مقدس در جنگ رسانه ای علیه انقلاب مقدس سال ۵۷ هستم.
و آنچه مهم است اینکه همه ی ما سرباز گردان سیدعلی خامنه ای و لشکر مهدی موعودیم.

Hello.  I am Ehsan Shah Sanaei, a poet, literary critic, translator of Arabic texts, translator of English texts related to world organizations, includin
فیلیپ چهارم ١٦٠٥-١٦٦٥ م پادشاه اسپانیا، ١٦٢١-١٦٦٥ م
کریستین نهم ١٨١٨-١٩٠٦ م پادشاه دانمارک، ١٨٦٣-١٩٠٦ م
ادموند هوسرل ١٨٥٩-١٩٣٨ م فیلسوف آلمانی
آلبرت یکم ١٨٧٥-١٩٣٤ م پادشاه بلژیک، ١٩٠٩-١٩٣٤ م
مری پیکفورد ١٨٩٢-١٩٧٩ م بازیگر آمریکایی زادۀ کانادا
سونیا هنی ١٩١٢-١٩٦٩ م فیگور اسکیتر نروژی
بتی فورد ١٩١٨-٢٠١١ م همسر جرالد فورد رئیس‌جمهور آمریکا
یان اسمیت ١٩١٩-٢٠٠٧ م نخست‌وزیر رودزیا، ١٩٦٥-١٩٧٩ م
وارطان گریگوریان ١٩٣٤-م رئیس ایرانی آمریکایی
++ C یک زبان برنامه نویسی 
از نوع استاتیک، کامپایل شده، چند منظوره، حساس به حروف کوچک و بزرگ و فرم آزد (free-form) است که از برنامه نویسی رویه ای و شی گرا پشتیبانی میکند. ++C به دلیل آن که ترکیبی از زبان سطح بالا و سطح پایین است، زبان سطح متوسط در نظر گرفته می شود. ++C  که توسط Bjarne Stroustrup در سال ۱۹۷۹ در Bell Labs در  شهر Murray Hill در نیوجرسی توسعه داده شد، در واقع برای ارتقا و توسعه زبان c ارائه شده بود و در ابتدا با نام C with classes نامیده می شد. اما بعدها در سال ۱۹۸۳
فیزیکدان خداناباور و برنده نوبل فیزیک سال ۱۹۷۹ پرفسور استیون واینبرگ در خصوص تاثیر قسمی از آموزه‌های عبادی دین اسلام بر پیشرفت علم اخترشناسی می‌گوید:
‌ " پژوهش‌های اخترشناختی برای مقاصدی به کار برده می‌شدند که در آن‌ها نتایج باید دقیق می‌بودند، از جمله در تدوین تقویم‌ها، اندازه‌گیری فواصل روی زمین، معلوم ساختن زمان دقیق روز برای ادای نمازهای روزانه و تعیین قبله، جهت مکّه، که نماز گزاران باید رو به آن بایستند و نماز بخوانند. "
.
تاریخ
فردیت باختگی ( deindividuation) و رفتار جمعلوبون در کتاب خود به نام جماعت می نویسد: جماعت همیشه از نظر عقلی در سطحی پایین تر از یک آدم منفرد قرار دارد ... فرد در داخل جماعت ، آدمی است متلون، زود باور، و کم تحمل که خشونت و درنده خویی موجودات ابتدایی را داراست... و اعمالش زیر نفوذ نخاع شوکی است. لوبون معتقد بود که رفتارهای پرخاشگرانه و غیر اخلاقی دسته اوباش از راه واگیری در یک جماعت رسوخ می کند و حس اخلاقی و خویشتنداری را درهم می شکند. این خود سبب می شود که
مقیاس انگاره پردازی خود کشی (ماخ)
دانلود پرسشنامه انگاره پردازی خود کشی تالیف ماخ و همکاران، در قالب فایل word، شامل 19 گویه، همراه با راهنمای نحوه نمره گذاری و تفسیر، روایی و پایایی و منابع مورد استفاده شده. این مقیاس در سال 1979 توسط ماخ و همکاران طراحی شد. آزمونگر پرسشنامه ای را در اختیار دارد که ...
اول ماه می 1979 [11 اردیبهشت 1358]، برابر با مجمع الجزایر مارشال در منطقه
اقیانوسیه قرار دارد و مساحتی حدود یک میلیون کیلومتر مربع از آب‏های اقیانوس آرام
را دربرگرفته است. این مجمع الجزایر به عنوان یک کشور، از دو رشته جزایر به
نام‏های راتاک و رالیک تشکیل شده است. در قرن شانزدهم، دریانوردان اسپانیایى، این
جزایر را کشف نمودند و پادشاهی اسپانیا بیش از سه قرن آن را در اختیار داشت. از
سال 1850 نفوذ آلمان نیز در این مناطق آغاز شد اما در جریان جنگ اول جها
ادوارد چهارم ١٤٤٢-١٤٨٣ م پادشاه انگلستان، ١٤٦١-١٤٨٣ م
جیمز مونرو ١٧٥٨-١٨٣١ م ٥مین رئیس‌جمهور آمریکا
لیونل باریمور ١٨٧٨-١٩٥٤ م بازیگر و کارگردان آمریکایی
محمد ساعد مراغه‌ای (١٨٨١-١٩٧٣ م) نخست‌وزیر ایران
آنتونیو د الیویرا سالازار ١٨٨٩-١٩٧٠ م فرمانروای پرتغال، ١٩٣٢-١٩٦٨ م
اسکار شیندلر ١٩٠٨-١٩٧٤ م منجی آلمانی بیش از ١٠٠٠ یهودی از کشتار نازی‌ها
سیمین دانشور (١٩٢١-٢٠١٢ م) نویسندۀ ایرانی و همسر جلال آل احمد
کنت کائوندا ١٩٢٤-م رئیس‌جمهور ز
جمال جعفر محمد علی آل ابراهیم التمیمی» ملقب به «ابومهدی المهندس» فرمانده میدانی و معاون رئیس سازمان الحشدالشعبی عراق، بامداد امروز در حمله هوایی آمریکا در بغداد به شهادت رسید. ابومهدی در سال ۱۹۵۴ در بصره متولد شد. او در سال ۱۹۷۳ وارد دانشکده مهندسی فن‌آوری و در سال ۱۹۷۷ فارغ‌التحصیل شد. او پس از اتمام خدمت سربازی در یک کارخانه آهن و فولاد در بصره مشغول کار شد و پس از آن مدرک کارشناسی ارشد در رشته علوم سیاسی را کسب کرد. پس از آنکه صدام در سال

انقلاب ۱۳۵۷ ایران یا انقلاب بهمن ۵۷ در ۲۲ بهمن سال ۱۳۵۷ هجری خورشیدی (۱۱ فوریه ۱۹۷۹) با مشارکت طبقات مختلف مردم انجام پذیرفت و نظام پادشاهی پهلوی را سرنگون و زمینهٔ روی کار آمدننظام جمهوری اسلامی به رهبری مرجع تقلید شیعه، روح‌الله خمینیرا فراهم کرد. تفکرات و شخصیت‌های اسلامی در این انقلاب ضدسلطنتی حضور برجسته‌ای داشتند و خمینی آن را انقلاب اسلامی خواند. علاوه بر اسلام‌گرایی، ایدئولوژی‌های مختلفی نظیر 
درباره برند:
Thomas Jacob Hilfiger طراح مد و فشن آمریکایی، موسس و بنیانگذار برند TOMMY HILFIGER در سال 1951 میلادی در المیرا نیویورک متولد شد. وی فرزند دوم از 9 فرزند خانواده بود و از کودکی به موسیقی، ورزش و دنیای فشن علاقه مند بود. بعد از فارغ التحصیلی در سال 1969 میلادی در یک بوتیک لباس مشغول بکار شد و پس از دو سال به همراه دو دوست خود بوتیک خود را راه اندازی کرد. بعد از مدتی بدلیل علاقه بیش از حد به طراحی، در کلاسهای طراحی مد ثبت نام کرد. سپس به نیویورک نقل مکان
صبح امروز سونی به مناسبت چهلمین سال تولد واکمن و همزمان با برگزاری IFA 2019 در برلین آلمان بار دیگر این کاست پلیر نوستالژیک را در نظرمان زنده کرد و از یک واکمن جدید به نام NW-A100TPS رونمایی کرد؛ دستگاه استریم مدرنی که البته قابلیت پخش نوارهای کاست قدیمی را ندارد و از سیستم عامل اندروید پشتیبانی می کند. این واکمن به همراه یک قاب نرم سبک قدیمی در قالب بسته بندی مشابه به TPS-L2 (اولین کاست پلیر پرتابل سونی که در سال ۱۹۷۹ میلادی وارد بازار شد) در اختیار عل
یکی از پرکاربرد ترین تجهیزات شبکه های داخلی ( LAN )، کیستون یا همان پریز شبکه می باشد. این قطعه در واقع نوعی کانکتور مادگی بوده که جهت برقراری ارتباط بین کابل شبکه با سایر تجهیزات دیگر مانند سوئیچ ها، روترها، سرورها و یا کیس کامپیوترکاربران نهایی، مورد استفاده قرار می گیرد.
تاریخچه استفاده از کیستون ها را می توان به سال 1979 میلادی و در یکی از پروژه های شرکت AMP جستجو نمود. در آن سال شرکت AMP اولین کیستون Cat 3 را برای استفاده در سیستم کابل کشی سا
نام کتاب: #مغازه‌ی_خودکشی | نویسنده: #ژان_تولی | مترجم: #احسان_کرم‌ویسی | #نشر_چشمه | ۱۱۴ صفحه.مغازه ی خودکشی داستان شهری است که آدم هایش محزون اند و تمایل وافر و میل عجیبی به خودکشی دارند. در این شهر یک خانواده (خانواده ی تواچ) در مغازه ای که از قِبَلِ آن امورات خود را می گذرانند، اقدام به فروش تجهیزات خودکشی می کنند، اجناسی از قبیل ویروس و سَم و طناب.نام کودکان خانواده ی تواچ (که به همراه پدر و مادرِ خود مدیریت مغازه ی خودکشی را بر عهده دارند) نام
«خانواده ام سی
و سه سال پیش، در 1979، لیبی را ترک کرده بودند. شکاف عمیقی که خودِ امروزم را از
پسربچه هشت ساله آن زمان جدا می کرد، همین بود. هواپیما می خواست از این شکاف
بگذرد. بی تردید چنین سفرهایی دورازاحتیاط بودند. این یکی ممکن بود مهارتی را از
من بگیرد که برای پرورشش خیلی زحمت کشیده بودم: اینکه چگونه دورازمکان ها و آدم
هایی که دوست دارم زندگی کنم. جوزف برودسکی درست می گفت. ناباکف و کنراد هم همین
طور. اینها هنرمندانی بودند که هرگز برنگشته بودند.
‍ #Islamic_Revolution:
#Message_1
In February 1979, a magnificent development happened. This development in the words of the leader of the Revolution of Iran, the Imam of the Ummah, is referred to as a "divine miracle" in the history of Iran, as well as the Islamic world and even the humanity world. The Islamic Revolution of Iran bewildered all thinkers and analysts of political sciences, historians and politicians in the world. None of them, neither the organizations having access to the massive highly sensitive and private information, nor those having high tech equipment and those who benefited the help of terrorists and different kinds of analysts could prospect the rise of Islamic Revolution of Iran at that time, due to region and world situation, and to this extent.
✅ The message
دانلود کتاب enchantement of ravens.

کتاب های مارگرت راجرسون معمولا تک کتابی میشن و دو کتاب پرفروش داره. این کتاب به سرعت یکی از پرفروش های نیویورک تایمز شد. و برای کسایی که حوصله سری های چند کتابی ندارن واقعا خوبه.(سعی میکنم با توجه به انواع سلیقه ها کتاب بزارم تا راحت تر بتونید انتخاب کنید ولی بازم اگه کتابی خواستید بگید تا بزارم.)

خلاصه
ایزوبل(نه ایزابل اسمش اینه) سال ها به کشیدن تابلو هایی از فر فولک (Fair folk) مشغول بوده. او با سخنان موقر و معامله های
   JIKJIK,PISHI              انجمن ادبیات داستانی دریچه کلیک کنید}{}{}{}{ 
 رشت تن پوش زرد خزان به تن دارد ، وباغ بزرگ هلو در خط خمیده ی گذر امین الضرب به خواب فرو رفته ، پسرکی در همسایگی بنام شین ، میگفت ؛ غروب های خزان خورده ی ایام در دلش بشکه های هجران عشق بهار را جابجا میکنند ، اما نمیدانم کدام بهار را میگفت!?... بهار رفته بر باد تقویم چهار برگ دیواری را?.. یا بهار جفای مهربانی که نرفته از یادش را ...? 
لباسهایم را پوشیدم، آنقدر لاغر شده بودم كه در تنم مى ر
69 مورد زیر شامل دانستنی  های جالب و عجیب و غریب راجع به همه چیز است! پس این بخش رو اصلا از دست ندید و در ادامه با اسناوی ها همراه باشید.

۱ـ خطوط بدن ببرها مثل اثر انگشت انسان برای هرکدام منحصر بفرد است.
۲ـ در سال ۱۹۷۹ در صحرای آفریقا برف بارید.

۳ـبرخی جوجه ها نمیه نر- نیمه ماده هستند.

۴­ـ چشم شتر مرغ از مغز او بزرگتر است.
۵ـ ماهی قرمز چون پلک ندارد نمیتواند چشمش را ببندد.

۶ـ حدود سه روز پس از مرگ، آنزیم هایی که یک روزشام شما را هضم میکردند شروع
صبح امروز سونی به مناسبت چهلمین سال تولد واکمن و همزمان با برگزاری IFA 2019 در برلین آلمان بار دیگر این کاست پلیر نوستالژیک را در نظرمان زنده کرد و از یک واکمن جدید به نام NW-A100TPS رونمایی کرد؛ دستگاه استریم مدرنی که البته قابلیت پخش نوارهای کاست قدیمی را ندارد و از سیستم عامل اندروید پشتیبانی می کند. این واکمن به همراه یک قاب نرم سبک قدیمی در قالب بسته بندی مشابه به TPS-L2 (اولین کاست پلیر پرتابل سونی که در سال ۱۹۷۹ میلادی وارد بازار شد) در اختیار عل
⛔ ایران
آماده است صبر کند و صبر طولانی دارد؛ به لبنان نگاه کنید. کسی چه می‌دانست
که بذر نشانده شده در سال ۱۹۷۹ امروز به حزب‌الله تبدیل شود که
قدرتمندترین حزب سیاسی لبنان است.
⛔ ایران آن‌طور که کشورهای عربی می‌پندارند باعث‌ و بانی بحران یمن نیست، بلکه از بحران یمن به بهترین نحو استفاده کرده است.

⛔ به‌عنوان‌مثال
حمایت ایران از اسد در سوریه به این معنی نیست که ایران واقعاً عاشق بشار
اسد است، بلکه از دید وی، سقوط اسد می‌توانست شاهراه ح
اقا نمیدونی چقدر دلم میخواست منم قرن ۱۹ رو میدیدم . شانس نداریم که تو بدترین زمونه گیر کردیم تو بیخیال این حرفها. خب قسمتهای دیگه ای هم بود که بذارم ولی گفتم زیاد میشه. این کتاب عالیه. نشستم همه کتابایی هم که نام برده شده بود پایین صفحه نوشتم فکر کردم خاک تو سرت مائده ببین چقدر عقبیو هیچی انگار نخوندی. میدونم هیچوقت این لیست تموم نمیشه ولی بازم باید بیشتر و بهتر کار کنی وگرنه عقب میمونی و زمانو از دست میدی. چقدر من اتاق بالزاک رو دوست دارم. لعن
اموزشگاه عکاسی فتوژورنالیسم یا عکاسی خبری چیست؟
سه تعریف رایج درباره فتوژورنالیسم وجود دارد
1. هنری است که برای قصه‌گویی عکاسانه به کار گرفته می‌شود تا زندگی را
مستند کند. پدیده‌ای جهانی است و به همه مربوط است و از محدودیت‌های زبانی و
فرهنگی عبور می‌کند. فتوژورنالیسم ما را به عکس‌هایی ارجاع می‌دهد که یک
داستان را بیان می‌کند؛ مثل عکس‌هایی که در رسانه‌های خبری می‌بینیم یا
مجلات، گاه‌نامه‌ها یا هفته‌نامه‌ها. این عکس‌ها می‌توان
In the name of God the Most Merciful the Most Merciful
# Révolution_islamique:
# Message_1

In February 1979, a great and formidable development and as the supreme leader of the revolution says, a "divine miracle" took place in the history of Iran, but also in the Islamic world and even in the whole world, like all thinkers and analysts of political science, historians and politicians of the world have been astonished. Because none of them, even the organizations that had access to many very sensitive, serene and equipped technological installations and which benefited from the help of various theoreticians and analysts, did not succeed in provoking an Islamic revolution in place, in this form and nature and in this region of the world.
✅Message of the Islamic Revolution:
Material powe
به گزارش دورتموند ایران ، طی مراسمی که با حضور اعضای مختلف باشگاه دورتموند برگزار شد، دکتر راینهارد رائوبال مجددا به عنوان رئیس باشگاه معرفی و منصوب گردید.
آقای رائوبال پس از این انتصاب گفت " از اینکه رئیس باشگاه شده ام خوشحالم"
رائوبال از سالهای 1979 تا 1982 و همچنین 1984 تا 1986 نیز ریاست این باشگاه را عهده دار بوده است.
با انتخاب مجدد رائوبال به عنوان ریاست باشگاه او این سمت را از سال 2004 تاکنون حفظ کرده است.
 به استثنای دو رای ممتنع، از تعداد 159,037 ن
بواسیر چیست؟
بَواسیر یا هِموروئید به انگلیسی: Hemorrhoid) ) به گشاد شدن رگ‌های وریدی در مجرای مقعدی می‌گویند که به کنترل مدفوع کمک می‌کنند. آن‌ها زمانی‌که متورم یا ملتهب می‌شوند «بیمارگونه» یا همان بواسیر می‌شوند. آن‌ها در حالت فیزیولوژیک خود مانند بالشتکی مرکب از مجرای سیاهرگی و بافت همبند عمل می‌کنند.
راه های درمان بواسیر کدامند؟
بهترین روش درمان بواسیر، IRC است. این راه درمانی به صورت سرپایی  و غیر جراحی انجام می شود و مورد تایید  سازمان

مادرم همیشه می‌گفت قبل از پریدن نگاه کنید! یعنی قبل از انجام هر کاری فکر کنید. در فطرت همه انسان‌ها گرایش به توحید و اینکه یکی را بپرستیم وجود دارد، ولی محیط و اجتماع، یا این فطرت را خفه ‌نگه می دارد یا باعث رشد آن می‌شود. مادرم زمینه‌ای ساخت تا فطرت ما رشد کند و به بالندگی برسد. او از روشی ساده و فطری استفاده کرد، و به زیبایی ما را به اسلام جذب کرد.

زهرا گونزالس، بانوی آمریکایی، زندگی خود را اینگونه روایت می کند:
- مسلمانان بی‌حجاب!بعد
پینک فلوید pink floyd
ینک فلوید (به انگلیسی: Pink Floyd) یک گروه موسیقی راک انگلیسی است که در لندن بنیان نهاده شد. این گروه یکی از تأثیرگذارترین گروه‌های موسیقی راک انگلیسی است که توانست با موسیقی پراگرسیو و سایکدلیک، اشعار معناگرا، استفاده از تجربیات صوتی و خلق اجراهای زنده، به موفقیت بین‌المللی دست یابد و به یکی از محبوب‌ترین و تأثیرگذارترین گروه‌های موسیقی عامه‌پسند تبدیل شود.
پینک فلوید در سال ۱۹۶۵ توسط دانشجویان سابق، سید برت، نیک میسن، را
کرونا در چین
اقتصاد چین دراین اواخر رشد بسیار سریعی را تجربه کرده است و تبدیل به دومین اقتصاد جهانی شده ویکی از بازیگران اصلی اقتصاد شده است, به طوری که در حال رسیدن به آمریکا یعنی بزرگترین اقتصاد دنیا است. از سال 1979 حزب کمونیست چین سیاست های اصلاحات را اجرا کرد که توسعه اقتصاد ملی به دست آورده های چشم گیر نایل آمده است.
اما حال و روز چین پس از انتشار کرونا ویروس...
کندی فعالیت های اقتصادی در اثر شیوع کرونا لطمه ی شدیدی به اقتصاد چین زده است.شاخ
اعتراف تلخ غزالی عالم بزرگ اهل تسنن به بیعت‌شکنی عمر بن خطاب و غصب خلافت توسط او
غزالی از علمای بزرگ اهل تسنن و از دشمنان مکتب اهل بیت علیهم السلام در باره تبریک و تهنیت عمر بن صحاک و پیمانى که در آن روز بست و فقط چند روز بعد آن را فراموش كرد، مى‌نویسد:
واجمع الجماهیر على متن الحدیث من خطبته فی یوم عید یزحم باتفاق الجمیع وهو یقول: « من كنت مولاه فعلی مولاه » فقال عمر بخ بخ یا أبا الحسن لقد أصبحت مولای ومولى كل مولى فهذا تسلیم ورضى وتحكیم ثم بعد
در تاریخ جهان چه کسانی بیشترین تعداد انسانهای بی گناه را کشته اند؟
1⃣ هیتلراو یک مسیحی بود که فقط در جنگ جهانی دوم ۵۰ تا ۵۵ میلیون انسان را کشته است. اما رسانه ها هیچ وقت مسیحیان را تروریست خطاب نمیکنند!!
2⃣ ژوزف استالین، مشهور به "عمو جو"او 20 میلیون انسان را قتل عام کرد که 14.5 میلیون نفر آنها از گرسنگی مردند! آیا او مسلمان بود؟؟
3⃣ مائو تسه تونگ (چینی)او بین 14 تا 20 میلبون نفر را قتل عام کرد.آیا او مسلمان بود؟؟
4⃣ بنیتو  ماسولینی (ایتالیایی)او 400 ه
درمان EMDR چگونه است؟

شیوه درمانی ای ام دی آر (eye movement desensization reprosessing) عمدتا برای اختلال استرس پس از سانحه مدون شده است و اغلب تحقیقات اثر مندی آنرا تایید کرده است.این روش درمانی در سال ۱۹۷۹ میلادی توسط شاپیرو (FRANCINE SHAPIRO)روانشناس امریکایی به جامعه علمی ارائه شد.

ای.دی.ام.ار یک شیوه درمانی پردازش اطلاعات است که از ۸ مرحله بهره می گیردتا بسیاری از عوامل تجربی آسیب شناسی را مورد بررسی قرار دهد. ای.دی.ام.ار ، تجربه های گذشته که اساس و پایه آسیب شنا
خیبر صہیون تحقیقاتی ویب گاہ: ’’اسرائیل کی مقدس دہشت گردی‘‘ لیویا روخارچ نامی ایک یہودی و اسرائیلی خاتون کے ذریعہ صفحہ قرطاس پر سامنے آنے والی ایسی کتاب [۱] ہے جو ۱۹۸۰ میں منظر عام پر آئی اور اس کتاب پر مقدمہ معروف امریکن یہودی نوام چومسکی [۲] نے لکھا ہے ۔یہ کتاب۱۹۳۳ ۔ ۱۹۴۸) تک یہود ایجینسی کے سیاسی ڈپارٹمنٹ کے سربراہ کا عہدہ رکھنے والے موشے شارٹ[۳] کی ڈائری اور انکی جانب سے لکھے جانے والے نوٹس پر مشتمل ہے جو کہ بعد میں صہیونی حکومت کے سب سے پہ
سپتیمیوس سوروس ١٤٦-٢١١ م امپراتور روم، ١٩٣-٢١١ م
خوآئوی یکم ١٣٥٧-١٤٣٣ م پادشاه پرتغال، ١٣٨٥-١٤٣٣ م
دین آچسون ١٨٩٣-١٩٧١ م وزیر امور خارجۀ آمریکا، ١٩٤٩-١٩٥٣ م
آنتون لاوی ١٩٣٠-١٩٩٧ م بنیان‌گذار آمریکایی کلیسای شیطان
ناصر ملک‌مطیعی ١٩٣٠-م بازیگر ایرانی
لوئیز کابرال (١٩٣٠-٢٠٠٩ م) نخستین رئیس‌جمهور گینۀ بیسائو، ١٩٧٤-١٩٨٠ م
جانی شفیلد ١٩٣١-٢٠١٠ م کودک‌بازیگر آمریکایی فیلم‌های تارزان
وینسنت گالو ١٩٦١-م بازیگر آمریکایی
جنیفر اسپوزیتو ١٩٧
Strummer was inspired by a news report about Iranians who were flogged for owning disco albums when he wrote these lyrics about an Arab ruler (the Shareef) who banned music. In 1979, Iranian leader Ayatollah Khomeini actually did ban all music from radio and television, saying ''it’s no different from opium
In this song, the Shareef’s ban is defied by the citizens (and even his own air force)

از چند روز پیش بدجور به این آهنگ علاقمند شدم. اول ریتمش و بعد چندتا کلمه‌ی شرقی‌ای که ازش متوجه شدم. امروز خواستم دربارۀ تاریخچه‌ش بدونم. سرچ کردم و متوجه شدم یه جورایی واکنشی و انتقادیه. ویدیوش برخلاف خود آهنگ
واژه  Benchmarking از دو واژه Bench  به معنای نیمکت و Mark به معنای نشانه گذاری تشکیل شده است. این واژه اولین بار توسط کلابر (Clobbers) یک تولید کننده کفش در ادبیات مطرح شد.
این تولید کننده کفش، پاهای زنان و مردان را بر روی یک نیمکت قرار می داد و با علامت گذاری پاها اندازه و مدل آن را برای ساخت کفش های اختصاصی تعیین می کرد. استفاده‌ از روش‌ الگوبرداری‌ بعنوان‌ ابزار برنامه‌ریزی‌ تاکتیکی‌ در دنیای‌ تجارت‌ و سازمانها نیز بوسیله‌ شرکت‌ تجاری‌ زیراکس آم
بررسی روابط دو جانبه ایران و پاکستان فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: DOCXتعداد صفحات: 105حجم فایل: 108قیمت: 23000 تومانبخشی از متن:بررسی روابط دو جانبه ایران و پاکستان
پایان نامه ارشد علوم سیاسی
تعداد صفحات : 105
فرمت : word
قابل ویرایش می باشد
دارای گارانتی بازگشت وجه
پایان نامه جهت دریافت درجه کارشناسی ارشد رشته علوم سیاسی
فهرست مطالب
عنوان                                                                                             
کمدین و بازیگر کمدین و کوین هارت به عنوان یک طنز ایستاده شهرت پیدا کرد و در فیلم هایی مانند "About Last Night" ، "Hard Hard" و "Intelligence Central" به ایفای نقش پرداخت.کوین هارت کیست؟کوین هارت در 6 ژوئیه سال 1979 در فیلادلفیا ، پنسیلوانیا متولد شد. هارت که توسط مادرش پرورش یافت ، کمی بعد از فارغ التحصیلی از دبیرستان ، به عنوان کمدین مستقل فعالیت خود را آغاز کرد و در نهایت به باشگاههای بزرگتری در نیویورک و لس آنجلس مهاجرت کرد. در سال 2006 او اولین آلبوم استندپ خود را منت
آپاچی (AH-64)سلطان بی رحم  آسمان! 

در صنعت هوانوردی علاوه بر جنگنده ها و پهباد ها،هلیکوپتر های نظامی نیز از اهمیت فراوانی برخوردار هستند.بسیاری از جنگنده های موجود توان حرکت در سرعت های بسیار پایین و درگیری را ندارند.این در حالی است که یک هلیکوپتر نظامی به سادگی میتواند از ستون های پیاده و زرهی حفاظت کرده و یا در صورت لزوم به واحد های نظامی بر روی زمین و هلیکوپترهای دشمن حمله کند.کاربرد دیگر این هلیکوپتر ها،اسکورت اشخاص مهم،شرک
تولید و صادرات نفت ایران عملا از حدود یکصد سال پیش با راه اندازی پالایشگاه ابادان اغاز گردید و به تدریج(به جز دوره ای کوتاه در جریان جنگ جهانی دوم و ملی شدن صنعت نفت)افزایش یافت.تولید نفت ایران در سال 1933 به 180 هزار بشکه در روز و در سال 1937 به روزانه 260 هزار بشکه رسیده بود.لیکن به دلیل اغاز جنگ جهانی دوم این میزان تا 160 هزار بشکه در روز کاهش یافت.با اغاز کار کنسرسیوم،در تولید نفت روندی فزاینده اغاز گردید به طوری که نولید از 250 هزار بشکه در روز در سا
بلوار نلسون ماندلا (فارس: بلوار نلسون ماندلا) (نام قدیم: خیابان اردن و بلوار آفریقا) هنوز شناخته شده به عنوان اردن یک منطقه ثروتمند و طبقه بالا در شمال تهران است که در آن بسیاری از مردم، منطقه اردن را بسیار شبیه به منطقه کنزینگتون در لندن، انگلستان، این منطقه یک منطقه مسکونی و تجاری است و از خانه ها و بنگاه های بسیاری از سیاستمداران، دیپلمات ها، مهاجران و هنرمندان پر شده است. قبل از انقلاب ایران در سال 1979 آن را خیابان اردن نامگذاری کرد، نام آن
یکم. ۴۷۲۶۳۵۱۷ نفر کشته: رژیم کمونیست جمهوری خلق چین تحت رهبری مائو (۱۹۴۶-۱۹۷۶ م)
دوم. ۱۳۶۷۴۷۹۰ نفر کشته: هولوکاست و اشغال اروپا به‌‌دست نازی‌‌ها (۱۹۳۹-۱۹۴۵ م)
سوم. ۱۳۰۳۸۴۰۵ نفر کشته: رژیم کمونیست اتحاد جماهیر شوروی تحت رهبری استالین (۱۹۲۲-۱۹۵۲ م)
چهارم. ۱۰۵۱۱۱۲۴ نفر کشته: چین تحت رهبری ملی‌گرایان و چیانگ کای‌شک (۱۹۲۸-۱۹۴۶ م)
پنجم. ۱۰۴۸۸۰۹۰ نفر کشته: حکومت لئوپولد دوم (پادشاه بلژیک) در کنگو (۱۸۸۵-۱۹۰۸ م)
ششم. ۹۳۱۷۰۸۱ نفر کشته: عملیات نظامی و
کارتون تام و جری

6:40
کارتون تام و جری قسمت 64
کارتون
لطفا با زدن گزینه(((دنبال کردن )))در زیر ویدیو ما را دنبال کنین دنبالم کنین = دنبالتون میکنم

6:54
کارتون تام و جری قسمت 65
کارتون
لطفا با زدن گزینه(((دنبال کردن )))در زیر ویدیو ما را دنبال کنین دنبالم کنین = دنبالتون میکنم

6:16
کارتون تام و جری قسمت 61
کارتون

6:34
کارتون تام و جری قسمت 62
کارتون
لطفا با زدن گزینه(
انقلاب ۱۳۵۷ ایران یا انقلاب بهمن ۵۷ در ۲۲ بهمن سال ۱۳۵۷ هجری خورشیدی (۱۱ فوریه ۱۹۷۹) با مشارکت طبقات مختلف مردم انجام پذیرفت و نظام پادشاهی پهلوی را سرنگون و زمینهٔ روی کار آمدن نظام جمهوری اسلامی به رهبری مرجع تقلید شیعه، امام خمینی را فراهم کرد. در زیر ویدیویی از مستند انقلاب اسلامی را تماشا میکنید
  متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی
۱- خمینی طی یک سخنرانی جوانان را به ادامه تظاهرات و اعتصابات فرا خواندند.
۲- وزرای خارجه آمریکا و انگلیس طی دیدار دیوید اوئن از ژاپن، در مورد اوضاع ایران به گفتگو نشستند. بغداد نیز با اعزام هیأتی به عربستان، به بررسی اوضاع ایران و منطقه پرداخت.
۳- ژنرال هایزر، فرستاده ویژه آمریکا به ایران، با اتمام مأموریت حساس خود و مذاکرات مکرر با مقامات ایرانی، عازم آمریکا شد. سخنگوی وزرات خارجه آمریکا گفت: هایزر سعی کرد تا نظامیان ایران از بختیار حمایت
چاچوان (پین‌یین: Zhāquán) یک هنر رزمی چینی است که از سبک‌های کونگ‌فوی شمال چین معروف بهچانگ‌چوان و از منابع مهم ورزش مدرن ووشو به‌شمار می‌رود.
از ویژگی‌های چاچوان کونگ‌فو رقص پای سریع، تغییر جهت‌های ناگهانی و درنگ‌های کوتاه در یک وضعیت ثابت برای فریفتن و غافلگیر کردن حریف و همچنین پرش‌ها و جهش‌های ناگهانی است. در این سبک از فنون مستقیم به همراه حرکت‌های مدور و همچنین ضربات لگد، ضربات جارویی و فنون پرتابی استفاده می‌شود.
چاچوان

بسم الله الرحمن الرحیم

شاید ندانید!!!
آیا تا به حال به تاریخچه ی بیوتروریسم و اقدامات بیوتروریستی تاریخی دقت کرده اید؟! آیا می دانید مبنای تعریف بیوتروریست همین استفاده های معمول از عوامل بیولوژیک برای از بین بردن دشمن و ایجاد جو روانی بوده است؟! مانند استفاده ایتالیا از عامل تب زرد در اتیوپی و بروز اپیدمی در آن کشور در سال 1960، ایجاد باران زرد (مایکوتوکسین) توسط شوروی سابق، علیه شورشیان محلی در سال 1976، انفجار مرکز تحقیقاتی شهر سوردلاسک
بعدها از دل شرکت «نوتریلایت» شرکت تولیدی « American Way Association » مادر شرکت « ام وی Amway » تأسیس شد که شرکت Amway با فروش بیش از ۵ میلیارد دلار در سال ۱۹۹۸ به بزرگترین شرکت بازاریابی شبکه ای دنیا تبدیل شد و پس از آن شرکت های بزرگ دیگری قدم به این عرصه گذاردند.«ریچارد پو» سیر تکاملی بازاریابی شبکه ای را به چهار دوره تقسیم کرده است؛
«موج اول» بین سال های ۱۹۴۵ تا ۱۹۷۹ را «مرحله مخفی» نامگذاری کرده است. دراین زمان، بازاریابی شبکه ای در مرحله حیات وحش خود قر
پس از استقرار دین اسلام در سرزمین ایران که در نتیجه پیروزی اعراب مسلمان بر ساسانیان و فتح ایران توسط آنها روی داد، تحولات بسیاری در عرصه‌های اجتماعی، مذهبی و سیاسی ایران به وجود آمد. ایرانیان که از تبعیض طبقاتی موجود در کشورشان ناراضی بودند اسلام را پذیرفتند و در اشاعه آن کوشیدند[۱] [منبع نامعتبر؟] ولی با این حال هرگز مخالفت خویش را با سلطه امویان و عباسیان بر خاک ایران پنهان نکردند و جنبش‌های استقلال‌طلبانه‌ای را به پا ساختند که تش
١. جک نیکلسون ١٩٣٧-م آمریکایی
٢. مارلون براندو ١٩٢٤-٢٠٠٤ م آمریکایی
٣. رابرت دنیرو ١٩٤٣-م آمریکایی
٤. آل پاچینو ١٩٤٠-م آمریکایی
٥. دانیل دی‌لوئیس ١٩٥٧-م انگلیسی ایرلندی بریتانیایی
٦. داستین هافمن ١٩٣٧-م آمریکایی
٧. تام هنکس ١٩٥٦-م آمریکایی
٨. آنتونی هاپکینز ١٩٣٧-م ولزی
٩. پل نیومن ١٩٢٥-٢٠٠٨ م آمریکایی
١٠. دنزل واشنگتن ١٩٥٤-م آمریکایی
١١. اسپنسر تریسی ١٩٠٠-١٩٦٧ م آمریکایی
١٢. لارنس الیویه ١٩٠٧-١٩٨٩ م انگلیسی
١٣. جک لمون ١٩٢٥-٢٠٠١ م آمریکای
چاچوان (پین‌یین: Zhāquán) یک هنر رزمی چینی است که از سبک‌های کونگ‌فوی شمال چین معروف بهچانگ‌چوان و از منابع مهم ورزش مدرن ووشو به‌شمار می‌رود.
از ویژگی‌های چاچوان کونگ‌فو رقص پای سریع، تغییر جهت‌های ناگهانی و درنگ‌های کوتاه در یک وضعیت ثابت برای فریفتن و غافلگیر کردن حریف و همچنین پرش‌ها و جهش‌های ناگهانی است. در این سبک از فنون مستقیم به همراه حرکت‌های مدور و همچنین ضربات لگد، ضربات جارویی و فنون پرتابی استفاده می‌شود.
چاچوان
دانلود فیلم Alien
«بیگانه» ولی در تضادومغایرت با کلیشه‌ها , بی‌نظمی و شتاب‌زدگی بی‌مووی‌ها قرار میگیرد . اسکات آنتاگونیست فیلمش را خیلی خیلی دیرتر از حد معمول در تمام شکوه و ابهتش معرفی می کند و در ازای بخش متعددی از فیلمش را به اتمسفرسازی و زمینه‌چینی آهسته زنومورف اختصاص میدهد و خیر صرفا از این روش قمر در عقرب‌شدنِ شرایط خدمه‌ی نوسترومو را به مرور زمان بد و بدتر میکند , بلکه به دنیاسازی فیلمش می پردازد و فرایند متعدد خارج داخل شدن یک کو
چاچوان
ترزا از آویلا ١٥١٥-١٥٨٢ م عارف، قدیسه و راهبۀ اسپانیایی
فرانسیسکو د میراندا (١٧٥٠-١٨١٦ م) نظامی انقلابی ونزوئلایی
محمد امین پاشا ١٨٤٠-١٨٩٢ م پزشک و جهانگرد آلمانی آفریقا
آریستید بریان ١٨٦٢-١٩٣٢ م نخست‌وزیر فرانسه در دوران جنگ جهانی اول
ماکسیم گورکی ١٨٦٨-١٩٣٦ م نویسندۀ روس
ادموند موسکی (١٩١٤-١٩٩٦ م) ٥٨مین وزیر امور خارجۀ آمریکا و سناتور ایالت مین، ١٩٥٩-١٩٨٠ م
درک بوگارد ١٩٢١-١٩٩٩ م بازیگر انگلیسی
فردی بارتولومیو ١٩٢٤-١٩٩٢ م کودک‌بازیگ
زندگی نامه ناصر رزازی
خواننده. شاعرونویسنده
ناصر رزازی (به کردی: ناسر ره زازی) خواننده، شاعر و نویسنده کرد اهل ایران است که علاوه بر کار خوانندگی به تدریس زبان کردی و ترجمه و تألیف نیز می‌پردازد. وی بیشتر زندگی خود را در خارج از ایران و در کشورهای سوئد و عراق گذرانده است.

زندگی :
ناصر محمد امین (رزازی) (متولد 30 خرداد 1334 فرزندصالح ) خواننده، شاعر و نویسنده کردستان ایران است. او یکی از مشهورترین و  محبوبترین خوانندگان تاریخ کرد به ش
خلاقیت : مدل تورستنخلاقیت : مدل تورستن
مدل تورستن
تورستن خلاقیت را شامل چهار عنصر اصلی می داند:
۱ـ سیاسی: به این معنا که یک فرد چقدر می تواند به سرعت تعداد زیادی ایده یا پاسخ ایجاد کند. یعنی تا چه اندازه از قدرت تولید ایده ها و جواب های فراوان دارا می باشد. میزان سرعت پرداختن به انبوهی از راه حل حل مسئله و انتخاب راه حلی مبتکرانه از بین آنها می باشد. معمولا از پرداختن به کارهای جدید لذت می برند و خواستار روبه رو شدن با مسائل پیچیده می باشند و از ک

بسم الله الرحمن الرحیم

شاید ندانید!!!
آیا تا به حال به تاریخچه ی بیوتروریسم و اقدامات بیوتروریستی تاریخی دقت کرده اید؟! آیا می دانید مبنای تعریف بیوتروریست همین استفاده های معمول از عوامل بیولوژیک برای از بین بردن دشمن و ایجاد جو روانی بوده است؟! مانند استفاده ایتالیا از عامل تب زرد در اتیوپی و بروز اپیدمی در آن کشور در سال 1960، ایجاد باران زرد (مایکوتوکسین) توسط شوروی سابق، علیه شورشیان محلی در سال 1976، انفجار مرکز تحقیقاتی شهر سوردلاسک ر
پرسشنامه استاندارد در مورد اعتماد
به نفس روزنبرگ مقیاس روزنبرگ دانلود رایگان پرسشنامه تست اعتماد به نفس روزنبرگ

پرسشنامه مقیاس عزت نفس روزنبرگ (1965)
عزت نفس کلی و ارزش شخصی را اندازه می­گیرد. این مقیاس شامل 10 عبارت کلی
است که میزان رضایت از زندگی و داشتن احساس خوب در مورد خود را می­سنجد .
به نظر بورنت و رایت (2002) مقیاس عزت نفس روزنبرگ (SES) یکی از رایج­ترین
مقیاس­های اندازه­گیری عزت نفس بوده و مقیاس معتبری در نظر گرفته می­شود
زیرا برای عز
اورهان پاموک نویسنده ترکیه ای
اورهان پاموک نویسنده ترکیه ای در سال ۱۹۵۲ در محله نیشان تاشی استانبول ترکیه چشم به جهان گشود.وی تحصیلات خود را در کالج روبرت به پایان برد و به مدت 3 سال در رشته معماری در دانشگاه استانبول تکنیک واقع در استانبول به تحصیل پرداخت. اولین رمان او یعنی جودت بیک و پسران در سال 1979 جایزه رمان نویسی انتشارات ملیت و جایزه رمان‌نویسی اورهان کمال در سال 1983 و جایزه فرانسوی کشف اروپا در سال 1991 را به خود اختصاص داد. پاموک بعد ا
کاخ کاترین سن پترزبورگ

کاخ کاترین، قصر امپراطوری قبلی روسیه و یکی از بزرگترین کاخ‌ها در مجاورت سنت پترزبورگ است.
این کاخ در شهر «پوشکین» یا «تزارسکویه سلوی» سابق (Tsarskoye Selo)، در 25 کیلومتری سنت پترزبورگ قرار دارد. در قرن 17 قبل از روی کار آمدن پتر کبیر، سنت پترزبورگ کنونی، منطقه‌ای ارزشمند بود که «ساری» (Saari) به معنای جزیره (در زبان فنلاندی) نامیده می‌شد. سرانجام پتر کبیر این مناطق را به تصرف در آورد و ساری را در سال 1708 به همسرش کاترین هدیه د
بعد مدت‌ها به لینکدین سر زدم یه پستی توجه‌ام رو جلب کرد به خودش. مطلبش رو میذارم اینجا.

مونا جراحی متولد ژانویه ۱۹۷۹ است که در سن ۲۱ سالگی موفق به کسب مهندسی الکترونیک از دانشگاه صنعتی شریف شد و فوق‌لیسانس خود را از دانشگاه استنفورد در سال ۲۰۰۳ و مدرک دکتری خود را نیز در سال ۲۰۰۷ از همین دانشگاه گرفت.[۲][۳] وی همچنین مقطع پسادکتری خود را در دانشگاه کالیفرنیا برکلی گذرانده‌است. ایشان در حال حاضر استاد دانشگاه ایالتی کالیفرنیا UCLA هستند.
تامس هابس ١٥٨٨-١٦٧٩ م فیلسوف انگلیسی
ژان انوره فراگونار ١٧٣٢-١٨٠٦ م نقاش فرانسوی
جوزف لیستر ١٨٢٧-١٩١٢ م جراح بریتانیایی و پدر ضدعفونی در جراحی
نیکیتا خروشچف ١٨٩٤-١٩٧١ م رهبر اتحاد جماهیر شوروی
اسپنسر تریسی ١٩٠٠-١٩٦٧ م بازیگر آمریکایی
بت دیویس ١٩٠٨-١٩٨٩ م بازیگر آمریکایی
حبیب‌الله القانیان (١٩١٢-١٩٧٩ م) تاجر یهودی ایرانی
گریگوری پک ١٩١٦-٢٠٠٣ م بازیگر آمریکایی
نگوین وان تیو ١٩٢٣-٢٠٠١ م رئیس‌جمهور ویتنام جنوبی، ١٩٦٧-١٩٧٥ م
راجر کورمن
↓↓ لینک دانلود و خرید پایین توضیحات ↓↓
فرمت فایل: word 
 (قابل ویرایش و آماده پرینت)
تعداد صفحات:19

قسمتی از متن فایل دانلودی:
سخت افزار و نرم افزار
  کامپیوترهای شخصی
اغلب مردم زمانیکه با واژه " تکنولوژی " برخورد می نمایند ، بی اختیار "کامپیوتر" برای آنها تداعی می گردد. امروزه  کامپیوتر در موارد متعددی بخدمت گرفته می شود. برخی از تجهیزات موجود در منازل ، دارای  نوع خاصی  از " ریزپردازنده" می باشند. حتی اتومبیل های جدید نیز دار
خوزه اچه‌خارای ١٨٣٢-١٩١٦ م نمایشنامه‌نویس اسپانیایی
گتولیو وارگاس ١٨٨٢-١٩٥٤ م رئیس‌جمهور برزیل، ١٩٣٠-١٩٤٥ و ١٩٥٠-١٩٥٤ م
دادلی مور ١٩٣٥-٢٠٠٢ م کمدین و بازیگر انگلیسی
ویلفرید مارتن ١٩٣٦-م نخست‌وزیر بلژیک، ١٩٨١-١٩٩٢ م
جوزف استرادا ١٩٣٧-م ١٣مین رئیس‌جمهور فیلیپین، ١٩٩٨-٢٠٠١ م
روبرتو کارلوس براگا (١٩٤١-م خوانندۀ برزیلی
حمیدرضا صدر (١٩٥٦-م) منتقد فیلم، تاریخ‌نگار فوتبال و اقتصاددان ایرانی
موکش آمبانی (١٩٥٧-م بنیان‌گذار پالایشگاه نفت
جیمز پنجم ١٥١٢-١٥٤٢ م پادشاه اسکاتلند، ١٥١٣-١٥٤٢ م
هوگو گروسیوس ١٥٨٣-١٦٤٥ م حقوق‌دان هلندی
ساموئل هانه‌مان ١٧٥٥-١٨٤٣ م پزشک آلمانی
متیو پری ١٧٩٤-١٨٥٨ م افسر نیروی دریایی آمریکا و گشایندۀ درهای ژاپن به روی غربی‌ها
جوزف پولیتزر ١٨٤٧-١٩١١ م روزنامه‌نگار آمریکایی و بنیان‌گذار جوایز ادبی پولیتزر
جرج آرلیس ١٨٦٨-١٩٤٦ م بازیگر، نمایشنامه‌نویس و فیلمساز انگلیسی
هاوارد باسکرویل (١٨٨٥-١٩٠٩ م) معلم آمریکایی کشته‌شده در جریان انقلاب مشروطه
اول ماه می 1979 [11 اردیبهشت 1358]، برابر سالروز اعلام تصویب قانون اساسی جمهوری
جزایر مارشال است که موجب تشکیل کشور مستقلی گردید، می باشد.

پیشینه و اولین قانون اساسی
مجمع الجزایر مارشال در اقیانوسیه قرار و از دو رشته جزایر
به نام‏های راتاک و رالیک تشکیل شده است. در قرن شانزدهم، دریانوردان اسپانیایى،
این جزایر را کشف نمودند و پادشاهی اسپانیا بیش از سه قرن آن را در اختیار داشت.
از سال 1850 نفوذ آلمان نیز در این مناطق آغاز شد اما در جنگ اول جهانی، ای
ز سال ۱۹۲۵تا زمان انقلاب ایران در سال ۱۹۷۹، ایران عموماً با جدیدترین ابزارآلات نظامی غربی مجهز می‌شد. مواردی وجود دارند که ایران پیش از اینکه آن ابزار تحت استانداردهای کشور سازنده‌اش دربیاید، از آن تجهیزات بهره‌مند شده بود (به عنوان مثال تام‌کت F-14 ایالات متحده یا تانک چیفتن بریتانیا). تأمین‌کنندگان اصلی نظامی ایران شامل ایالات متحده، بریتانیا، فرانسه، جمهوری فدرال آلمان (آلمان غربی)، ایتالیا، اسرائیل و اتحاد جماهیر شوروی بودند.
جنگ ا
کاراکالا ١٨٨-٢١٧ م امپراتور روم، ١٩٨-٢١٧ م
زنوب تئوفیل گرام (١٨٢٦-١٩٠١ م) مهندس برق بلژیکی و مخترع دینام گرام
ایسوروکو یاماموتو ١٨٨٤-١٩٤٣ م فرمانده نیروی دریایی ژاپن
مادی واترز ١٩١٣-١٩٨٣ م موزیسین بلوز آمریکایی
مارگریت دوراس ١٩١٤-١٩٩٦ م رمان‌نویس، نمایشنامه‌نویس، فیلمنامه‌نویس، مقاله‌‌نویس و فیلمساز فرانسوی
یحیی خان ١٩١٧-١٩٨٠ م رئیس‌جمهور پاکستان
مایا آنجلو ١٩٢٨-٢٠١٤ م شاعر، خواننده و فعال حقوق مدنی آمریکایی
آنتونی پرکینز ١٩٣٢-
مارکوس اورلیوس ١٢١-١٨٠ م امپراتور فیلسوف روم، ١٦١-١٨٠ م
ماری دو مدیچی ١٥٧٣-١٦٤٢ م نجیب‌زادۀ ایتالیایی؛ همسر هانری چهارم پادشاه فرانسه و نایب‌السلطنۀ فرانسه، ١٦١٠-١٦١٧ م
پدروی دوم (١٦٤٨-١٧٠٦ م) پادشاه پرتغال، ١٦٨٣-١٧٠٦ م
تامس رید ١٧١٠-١٧٩٦ م فیلسوف اسکاتلندی
سر جوزف وارد ١٨٥٦-١٩٣٠ م نخست‌وزیر نیوزیلند، ١٩٠٦-١٩١٢ و ١٩٢٨-١٩٣٠ م  
لودویگ ویتگنشتاین ١٨٨٩-١٩٥١ م فیلسوف اتریشی بریتانیایی
آنیتا لوس ١٨٨٩-١٩٨١ م فیلمنامه‌نویس و نمایشنامه‌نو
پیوس چهارم ١٤٩٩-١٥٦٥ م پاپ کاتولیک‌ها، ١٥٦٠-١٥٦٥ م
هانری دوم ١٥١٩-١٥٥٩ م پادشاه فرانسه، ١٥٤٧-١٥٥٩ م
رنه دکارت ١٥٩٦-١٦٥٠ م فیلسوف، ریاضی‌دان و دانشمند فرانسوی
اندرو مارول ١٦٢١-١٦٧٨ م شاعر انگلیسی
بندیکت چهاردهم ١٦٧٥-١٧٥٨ م پاپ کاتولیک‌ها، ١٧٤٠-١٧٥٨ م
فردریک پنجم (١٧٢٣-١٧٦٦ م) پادشاه دانمارک و نروژ، ١٧٤٦-١٧٦٦ م
یوزف هایدن ١٧٣٢-١٨٠٩ م آهنگساز اتریشی
اندرو لانگ ١٨٤٤-١٩١٢ م قصه‌پژوه، تاریخ‌دان و انسان‌شناس اسکاتلندی
علی دشتی (١٨٩٧-١٩٨٢
دانشمندان سازمان ملل متحد اعلام کردند لایه ازون، که از زمین در برابر تشعشعات زیانبار خورشید حفاظت می‌کند، رو به ترمیم و بهبود است.
در این تصاویر بزرگترین حفره در لایه ازون را بر فراز قطب جنوب در سال های ۱۹۷۹، ۱۹۸۷، ۲۰۰۶ و ۲۰۱۱ مشاهده می کنید.
به گزارش BBC، برای نخستین بار طی سی و پنج سال گذشته، پژوهشگران تایید کرده‌اند که لایه ازون، که در برخی نقاط کره زمین به طرز خطرناکی کاهش یافته بود، نشانه‌هایی از بهبود نشان می‌دهد. به گفته پژوهشگران، د
فردریش فروبل (١٧٨٢-١٨٥٢ م) پدر آلمانی آموزش پیش‌‌دبستانی و بنیان‌گذار نخستین مهد کودک جهان
شارلوت برونته ١٨١٦-١٨٥٥ م رمان‌نویس و شاعر انگلیسی
هیپولیت تین ١٨٢٨-١٨٩٣ م فیلسوف و تاریخ‌نگار فرانسوی
مکس وبر ١٨٦٤-١٩٢٠ م جامعه‌شناس و فیلسوف آلمانی
ایو آرنولد (١٩١٢-٢٠١٢ م) عکاس آمریکایی
آنتونی کوئین ١٩١٥-٢٠٠١ م بازیگر مکزیکی آمریکایی
راضیه غلامی شعبانی (١٩٢٥-٢٠١٣ م) نخستین زندانی سیاسی زن ایران و از اعضای فرقۀ دموکرات آذربایجان و حزب توده

نام حکومت
عیلام

زمان حکومت (میلادی):
2700- 539 پیش از میلاد

مدت زمان حکومت:
2161 سال

بنیانگذار :
ـــــ

نام حکومت
ماد

زمان حکومت (میلادی):
2700- 539 پیش از میلاد

مدت زمان حکومت:
2161 سال

بنیانگذار :
فرورتیش

نام حکومت
هخامنشیان

زمان حکومت (میلادی):
550 - 330 پیش از میلاد

مدت زمان حکومت:
220 سال

بنیانگذار :
کوروش کبیر

نام حکومت
سلوکیان

زمان حکومت (میلادی):
312 - 63 پیش از میلاد

مدت زمان حکومت:
249 سال

بنیانگذار :
سلوکوس اول (نیکاتور)

نام حکومت
اشکانیان

زما
پیگیری ترامپ و انگلیس برای: امنیت خودشان در
خلیج فارس و تنگه هرمز، نشان می دهد آنها قصد باز پس دادن کشتی ایرانی را ندارند!
ودلیل عمده آن هم لو رفتن نقش روسیه، در این فاجعه است .البته برخی کشورها سعی
دارند: این موضوع را نادیده بگیرند، ولی طبیعی است که آمریکا و انگلیس، در این کار
تنها بمانند. برای تحلیل آینده این باید گفت: انقلاب اسلامی از ابتدا تا کنون، یک
روش روشن داشته است و آن اینکه: دشمن را با دست جبر تاریخ از بین می برده است.
وقتی رهبر انقلاب
مبانی نظری تعارض
اصطلاح تعارض اغلب ادراک مجادلات خصمانه و روابط بدکار است. اگر چه ، تحقیقات نشان داده است که حضور صرف تعارضات لزوماً بد نیست. در حقیقت، برخی رویه های تعارض نتایج مثبتی به بار خواهد آورد. تعارض امکان بیان احساسات مهم و تدبیر راه حل های خلاق برای مشکلات را به زوجین می دهد. علاوه بر این، تعارضی که با موفقیت مدیریت شده باشد می تواند پیوستگی های ارتباطی را قدرتمند کند و انسجام و همبستگی ارتباطی را افزایش دهد.  تعارض زوجی همچنین به
 مدیر بنیاد رند پال در گفتگو با شبکه «آر. تی»از نقش سازمان سیا در سازمان دهی اعتراضات اخیر گفت.
دنیل مک‌آدامز در این گفتگوی تلویزیونی تصریح کرد: دولت ترامپ از طریق "مرکز مأموریت ایران" در سازمان "سی. آی. ای" به ریاست مایکل دی آندری(اMichael D'Andrea) در اعتراض های چند روز اخیر ایران نقش بازی کرد. هدف مایک تغییر رژیم ایران با کمک سازمان مجاهدین خلق و گروه های تجزیه طلب است.مجری برنامه از مک‌آدامز می‌پرسد: آیا فکر می‌کنید که نا آرامی ایران فقط [کار رژیم
زرتشت (٦٣٠-٥٥٣ ق م) فیلسوف و پیامبر ایرانی دین مزدیسنی
کوروش دوم بزرگ (٦٠٠-٥٣٠ ق م) بنیان‌گذار امپراتوری هخامنشی و فرمانروای پارس، ٥٥٩-٥٣٠ ق م؛ فاتح لیدیا و بابل
کمبوجیه دوم (٥٥٩-٥٢٢ ق م) شاهنشاه هخامنشی، ٥٣٠-٥٢٢ ق م و فاتح مصر
داریوش یکم بزرگ (٥٥٠-٤٨٦ ق م) شاهنشاه هخامنشی، ٥٢٢-٤٨٦ ق م
خشایارشای یکم بزرگ (٥١٩-٤٦٥ ق م) شاهنشاه هخامنشی، ٤٨٦-٤٦٥ ق م
داریوش سوم کودومانوس (٣٨١-٣٣٠ ق م) آخرین شاهنشاه هخامنشی، ٣٣٦-٣٣٠ ق م
اردشیر یکم بابکان (١٨٠-٢٤٢ م) ف
اثر چهاردهم «کلر دنی» فیلم زندگی عالی، با یک صحنه آهسته در امتداد یک باغ پر از خزه و پوشیده شده از گیاهان مختلف شروع می‌شود. این فیلم در ابتدا به‌طور چشمگیری، بیننده را میخکوب می‌کند و هیجان زیادی با خود همراه می‌آورد. این شیوه تنظیم و چیدمان صحنه یکی از عواملی است که قادر است حالت، جو و محیط فیلم را به بیننده معرفی کند، قبل از این‌که هر نوع معرفی درباره موضوع یا شخصیت‌های فیلم انجام شود. این روش، به‌عنوان یک وسیله و ابزار داستان‌سرایی،
ذخایر اورانیوم، بالاتر از دخائر ارزی!
تا مدتها بشر نمی دانست: ذخیره کردن یعنی چه!
لذا هرچه  می کاشت می خورد، و هرچه داشت
مبادله می کرد، یا دور می انداخت. تا اینکه حضرت یوسف ع  ساختن سیلو و ذخیره سازی را، با وحی الهی به
مردم مصر آموخت. البته هر پیامبری مبعوث می شد، یک راه حل اقتصادی هم، برای مردم
خود به اذن خداوند ارائه می کرد. مانند حضرت آدم که کشاورزی آموخت. یا حضرت ادریس کلاس
داری و لباس دوزی، حضرت داوود ع ذوب آهن و ساخت زره، و حضرات دیگر نجاری
پایان نامه روانشناسی در مورد مقابله با استرس :                                                          
مقابله با استرس عبارت از تلاش های شناختی و رفتاری است که به منظور تسلط بر تعارض های فشارزا، کاهش یا تحمل آن هاست(کوهن[۱] و لازاروس، ۱۹۷۹).دو نوع غالب از شیوه های مقابله با استرس، عبارت است از:
۲-۲-۷-۱٫ مقابله مسأله محور[۲]
۲-۲-۷-۲٫ مقابله هیجان محور
در مقابله مسأله محور، هدف اصلی فرد، تسلط یافتن بر موقعیت و ایجاد تغییر در منبع فشارزا است

۱-قطعنامه شماره ۱۱۴۸ مورخ ۱۴ نوامبر ۱۹۵۷ مجمع عمومی سازمان ملل متحد مربوط به کاهش تسلیحات و عدم کاربری نظامی از فضا.

۲- قطعنامه شماره ۱۳۴۸ مورخ ۱۳ دسامبر ۱۹۵۸ مجمع عمومی سازمان ملل متحد در مورد تأسیس کمیته ای وابسته به مجمع عمومی به نام کمیته ی مختص استفاده صلح آمیز از فضاء ماوراء جو.

۳-قطعنامه شماره ۱۷۲۱ مورخ ۲۰ دسامبر ۱۹۶۳ مجمع عمومی سازمان ملل در زمینه اصل آزادی فضا.

۴-قطعنامه شماره ۱۸۸۴ مورخ ۱۷ اکتبر ۱۹۶۳ مجمع عمومی سازمان ملل متحد
درباره برند:
Thomas Jacob Hilfiger طراح مد و فشن آمریکایی، موسس و بنیانگذار برند TOMMY HILFIGER در سال 1951 در المیرا نیویورک متولد شد. وی فرزند دوم از 9 فرزند خانواده بود و از کودکی به موسیقی، ورزش و دنیای فشن علاقه مند بود. بعد از فارغ التحصیلی در سال 1969 در یک بوتیک لباس مشغول بکار شد و پس از دو سال به همراه دو دوست خود بوتیک خود را راه اندازی کرد. بعد از مدتی بدلیل علاقه بیش از حد به طراحی، در کلاسهای طراحی مد ثبت نام کرد. سپس به نیویورک نقل مکان کرد و برای چند

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها