نتایج جستجو برای عبارت :

1996 : روز نهم

BluRay,The Snow Queen's Revenge 1996,دانلود The Snow Queen's Revenge 1996 720p,دانلود انیمیشن The Snow Queen's Revenge 1996,دانلود انیمیشن انتقام ملکه برفی 1996,دانلود انیمیشن انتقام ملکه برفی The Snow Queen's Revenge 1996,دانلود انیمیشن ملکه برفی 2,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود مستقیم انیمیشن The Snow Queen's Revenge 1996 1080p,کیفیت بلوری,
ادامه مطلب
All Dogs Go to Heaven 2 1996,MKV,x265 HEVC,بلوری,دانلود,دانلود All Dogs go to Heaven 2 1996 1080p,دانلود انیمیشن All Dogs go to Heaven 2 1996,دانلود انیمیشن با دوبله فارسی,دانلود انیمیشن سگ ها به بهشت می روند 2 با دوبله فارسی,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود کارتون سگ ها به بهشت میروند 2,دانلود مستقیم All Dogs go to Heaven 2 1996 720p,سگ ها به بهشت می روند,
ادامه مطلب
BluRay,x265 HEVC,انیمیشن خانوادگی,بلوری,دانلود All Dogs go to Heaven 2 1996 1080p,دانلود انیمیشن All Dogs go to Heaven 2 1996,دانلود انیمیشن سگ ها به بهشت می روند 2,دانلود انیمیشن سگ ها به بهشت میروند,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود مستقیم All Dogs go to Heaven 2 1996 720p,دوبله فارسی,زبان اصلی,عاشقانه,قسمت دوم کارتون سگ ها به بهشت میروند,کم حجم,
ادامه مطلب
James and the Giant Peach 1996,امپایر استیت,انیمیشن James and the Giant Peach,انیمیشن خانوادگی,بدون سانسور,داستان انیمیشن James and the Giant Peach,دانلود انیمیشن James and the Giant Peach 1996,دانلود انیمیشن James and the Giant Peach 720p,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن James and the Giant Peach 1996,دانلود کارتون جیمز و هلوی غول پیکر,دانلود مستقیم انیمیشن James and the Giant Peach 1996 1080p,زبان اصلی,زیرنویس,کارتون دوبله فارسی,
ادامه مطلب
Aladdin and the King of Thieves 1996,انیمیشن Aladdin and the King of Thieves,بدون سانسور,داستان انیمیشن Aladdin and the King of Thieves,دانلود انیمیشن Aladdin and the King of Thieves 1996,دانلود انیمیشن علاء الدین و شاه دزدان با زیرنویس فارسی,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی Aladdin and the King of Thieves 1996,دانلود کارتون علاء الدین,دانلود مستقیم فیلم Aladdin and the King of Thieves 1996 720p,زبان اصلی,شاهزاده یاسمن,علاء الدین و شاه دزدان,کارتون خانوادگی,
ادامه مطلب
1080p,720p,Around the World with Timon and Pumbaa 1996,BluRay,DVDRip,x265 HEVC,دانلود Around the World with Timon and Pumbaa 1996,دانلود انیمیشن دور دنیا با تیمون و پومبا با دوبله فارسی,دانلود دوبله فارسی Around the World with Timon and Pumbaa,دانلود دوبله گلوری,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود فیلم با حجم کم,دانلود مستقیم کارتون دور دنیا با تیمون و پومبا,
ادامه مطلب
#فیلم_ممنوعه "زیبایی ربوده‌شده"
Stealing Beauty 1996
کیفیت: WEB-DL
#زیرنویس_چسبیده_فارسی
ژانر:  #درام | #معمایی | #عاشقانه
۲۵۰ فیلم ممنوع شده تاریخ
رتبه : #58
#پیشنهاد_ویژه
بعد از اینکه مادر "لوسی هارمون" نوزده ساله خود کشی می کند، او به ایتالیا سفر کرده تا با "نیکولو دوناتی" پسر جوانی که 4 سال پیش عاشق او شده بود دیدار کند. همچنین او به دنبال حل یک معما است که در دفتر خاطرات مادر خود پیدا کرده است...

ادامه مطلب
نام فارسی فیلم : تمنا
دو زبانه : فارسی + زبان اصلی
دانلود صوت دوبله به صورت جداگانه
سال تولید : ۱۹۹۶
محصول کشور :هند
ژانر :درام ، کمدی ، اکشن
کیفیت : DVDRip
 کارگردان :  Mahesh Bhatt
 ستارگان :  Naseeruddin Shah, Shah Rukh Khan, Pooja Bhatt
خلاصه فیلم  :    شاهرخ خان در نقش روپ راتور (Roop Rathore) خواننده است. او هم مثل پدرش خواننده خوبی است. روزی پدرش بخاطر جویدن تنباکو مجبور شد به بیمارستانی در بمبئی برود. در همانجا بود که رشما (Reshma) عاشق او شد و ……

ادامه مطلب
نام فارسی: دلدار عاشق
فرمت ویدئو:mkv
حجم : ۹۲۲ مگابایت
زبان: دوبله فارسیکارگردان فیلم : Raam Shetty
هنرمندان حاضر در این اثر سینمایی عبارتند از: Sridevi , Shah Rukh Khan , Harish , Mohnish Bahl
خلاصه فیلم :
هنگامی که سرگرد آرجون”شاهرخ خان” ، با یک تبهکار وارد کننده اسلحه “ناگراج” ، مخالفت میکند او را به قتل می رسانند. همسر آرجون “گیتا” یک وکیل حرفه ای ، برای مجازات “ناگراج” توسط قانون اقدام میکند اما موفق نمیشود . اینبار “گیتا” توسط ۵ زندانی میخواهد عدالت را در مو
نام فارسی فیلم : تمنا
دو زبانه : فارسی + زبان اصلی
دانلود صوت دوبله به صورت جداگانه
سال تولید : ۱۹۹۶
محصول کشور :هند
ژانر :درام ، کمدی ، اکشن
کیفیت : DVDRip
 کارگردان :  Mahesh Bhatt
 ستارگان :  Naseeruddin Shah, Shah Rukh Khan, Pooja Bhatt
خلاصه فیلم  :    شاهرخ خان در نقش روپ راتور (Roop Rathore) خواننده است. او هم مثل پدرش خواننده خوبی است. روزی پدرش بخاطر جویدن تنباکو مجبور شد به بیمارستانی در بمبئی برود. در همانجا بود که رشما (Reshma) عاشق او شد و ……

ادامه مطلب
عوامل ساخت و تولید :
به کارگردانی : استنلی تونگ
تهیه کننده : تیم برتون
موسیقی و آهنگسازی : ناسان وانگ
نویسنده : 1- گرگ میلوت 2- الیوت تونگ
بازیگران به فارسی : 1- جکی چان 2- جکسون لوو 3- آنی وو 4- بیل تونگ 5- نونا گریشاوا
فیلمبرداری و تصویر برداری : جینگل ما
تاریخ دقیق اکران : روز 10 / ماه فوریه / سال 1996
مدت زمان نمایش فیلم : 84 دقیقه

توضیحاتی تکمیلی درمورد فیلم داستان پلیس 4 1996 :
در این سری ناتاشا قصد دارد مقدار زیادی دلار آمریکا را به شوروی قاچاق کند و یک ترو
دانلود رایگان فیلم The Bandit (1996)
⭐️ 8.3 | IMDB
Director: Yavuz Turgul
Stars: Sener Sen Ugur Yücel Sermin Hürmeriç

زیرنویس فارسی چسبیده
 خلاصه : فیلم داستان زندگی راهزن افسانه ای "باران" را پس از آزاد شد از زندان دنبال می کند. پس از تحمل 35 سال زندان تعجبی ندارد که دنیای خارج برای او کاملا تغییر کرده باشد. او به استانبول می رود تا از دوستش که معشوقه او را ربود،انتقام بگیرد و...
ادامه مطلب
کتاب مهندسی ژئوتکتیک لرزه ای کرامر
Geotechnical Earthquake Engineering (1996) by Kramer
(فصول دوم و سوم این کتاب برای بخش مهندسی زلزله درس مناسب است)

کتاب دینامیک سازه چوپرا
Dynamics of Structures -Theory and applications to earthquake engineering (2011) by Chopra
(خواندن این کتاب برای بخش دینامیک سازه درس مهندسی زلزله بسیار توصیه می شود)

برای دریافت نسخه لاتین هر یک از کتاب های فوق، بر روی نام لاتین آن کلیک نمایید.
خلاصه داستان
شرمن کلامپ، استاد دانشگاه و محقق زیست شیمی، به طرز وحشتناکی چاق است. او پس از این که دل باخته ی یکی از هم کارانش به نام کارلا پرتی می شود تصمیم می گیرد یک داروی لاغری جدید را روی خودش امتحان کند. اما بر اثر مصرف این دارو، شرمن تبدیل به مردی خودپسند و چشم چران می شود.
اندکی درباره فیلم
اگه دنبال یه فیلم میگردید که کلی باهاش بخندید حتما فیلم پروفسور دیوانه رو ببینید! سراسر فیلم پر از صحنه های طنز و خنده دار بود. البته شما فقط با یک داس

پرسشنامه سبک های حل مساله (PSS) کسیدی و لانگ-1996
پرسشنامه سبک های حل مساله (PSS) کسیدی و لانگ1996
مشخصات فایل

تعداد صفحات
6

حجم
0 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
doc

دسته بندی
پرسشنامه

توضیحات کامل
پرسشنامه سبک های حل مساله (PSS) کسیدی و لانگ-1996
مقیاس سبک های حل مساله را کسیدی و لانگ در سال 1996 طی دو مرحله ساختند و دارای 24 پرسش است که شش عامل را می سنجد و هرکدام از عوامل دربرگیرنده چهار ماده آزمون می باشند
این پرسشنامه به خوبی می تواند آسیب پذیری فرد را در براب
میکروتیک (به انگلیسی: MikroTik) یک شرکت در لتونی است که در سال ۱۹۹۶ برای توسعه روترها و سیستم‌های بی‌سیم ISP تأسیس شد.[۳] مهمترین محصول این شرکت سیستم‌عامل میکروتیک است. سیستم‌عامل میکروتیک مسیریابی است که با استفاده از هسته لینوکس ساخته شده‌است. سیستم‌عامل میکروتیک علاوه‌بر قابلیت نصب بر روی رایانه‌های خانگی، به صورت بسته نرم‌افزاری-سخت‌افزاری نیز ارائه شده‌است.[۴]
آاگ (به آلمانی: Allgemeine Elektrizitäts-Gesellschaft AG) (اختصاری AEG) به معنای «شرکت برق عمومی» یکی از بزرگترین شرکت‌های تولیدکننده تجهیزات الکتریکی در جهان بود که در سال ۱۸۸۳ به دست امیل راتناو (به آلمانی: Emil Rathenau) در برلین بنیان گذاشته شد و در سال ۱۹۵۱ دفتر مرکزی آن به فرانکفورت منتقل شد.
این شرکت در سال ۱۹۶۷ به شرکت تابع خود تِلِفونکِن آ.گ. ملحق شد و شرکت جدید آ.اِ.گ-تِلِفونکِن را به وجود آورد. در سال ۱۹۸۵ شرکت دایملر بنز، شرکت آ.اِ.گ-تِلِفونکِن را خریداری نمو
پرسشنامه ی حالت فراشناختی انیل و عابدی (1996)
پرسشنامه ی حالت فراشناختی انیل و عابدی (1996) در 3 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc
مشخصات فایل

تعداد صفحات
3

حجم
0 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
doc

دسته بندی
روانشناسی و علوم تربیتی

توضیحات کامل
پرسشنامه ی حالت فراشناختی انیل و عابدی (1996) در 3 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc

پرسشنامه ی حالت فراشناختی

این پرسشنامه توسط انیل و عابدی (1996) ساخته شده و توسط نویدی (1383،به نقل از ابافت،1388) ترجمه شده است . پرسشنامه
چگونه یک دانش آموز بی نظم را منظم کنیم؟

روش برخورد با دانش اموزان بی انضباطروش های کنترل کلاس
قطعا برای شما هم بارها پیش آمده که در کلاس درس با دانش آموزان بی نظم مواجه شده باشید و شما را خسته کرده باشند استاد سلام مرجع تدریس خصوصی استراتژی هایی برای اداره دانش آموز بی نظم به شما پیشنهاد میدهد همراه ما باشید :
با توجه به مدت زمانی که معلمان با دانش آموزان خود دارند میتوانند تأثیر زیادی بر روی آنها بگذارند.
معلم خوب زمان آموزشی را حداکثر و ح
اولین دوربین‌های تحت شبکه در سال ۱۹۹۶ توسط شرکت “Axis” با استفاده از پایه نرم افزاری لینوکس (Linux) تولید شد،
این دوربین‌ها براساس استانداردهای HTTP و RTSP طراحی گردیده بود و از استانداردهای IP و شبکه برای ارسال تصاویر در قالب اطلاعات (Data) استفاده می کرد.
ادامه مطلب
یکی از دوستان بهم یه ایمیل داده بود تا در مورد نحوه ی شکست کاسپارف در مقابل دیپ بلو رو بگم در اصل متن زیر رو از دیجیاتو کپی کردم ولی در آخر یه سری توضیحات دادم که ممکنه درست باشه اما من خودم به دلیل علاقه ام به کامپیوتر و هوش مصنوعی این اتفاق رو یکی از بزرگترین اتفاقات دنیای هوش مصنوعی و کامپیوتر ها می دونم. درسته که این خبر قدیمی ولی برای من و بعضی دیگر از دوستان خیلی جالب و جای سوال داره.
خب پستی که دریجیاتو منشر کرده رو اول مطالعه کنیم بعد میر
یکی از دوستان بهم یه ایمیل داده بود تا در مورد نحوه ی شکست کاسپارف در مقابل دیپ بلو رو بگم در اصل متن زیر رو از دیجیاتو کپی کردم ولی در آخر یه سری توضیحات دادم که ممکنه درست باشه اما من خودم به دلیل علاقه ام به کامپیوتر و هوش مصنوعی این اتفاق رو یکی از بزرگترین اتفاقات دنیای هوش مصنوعی و کامپیوتر ها می دونم. درسته که این خبر قدیمی ولی برای من و بعضی دیگر از دوستان خیلی جالب و جای سوال داره.
شاهنامه بزرگترین ایده ای است که تاریخ از آن یاد می کند؛ نکاتی برای کمک به افراد برای داشتن زندگی بهتر. باشد که ما از آن استفاده کنیم و به جهانی پر از صلح برویم.
به گزارش نت سنتر ، در مقاله ای در این مجله ایران قدم علی کرمی ، استاد دانشگاه ، نویسنده و شاهنامه پژواک ، گفت: “من دقیقاً نمی دانم ، اما در حدود سال 1996 در آتن بود که من در طی صحبتهایم درباره فردوسی صحبت کردم ، و آن برخلاف تصور برخی افراد ، شاهنامه فقط یک افسانه ملی نیست. .
* به مناسبت پنجم اردیبهشت ماه، سالروز شکست تهاجم نظامی آمریکا به ایران در عملیات طبس (عملیات پنجه عقاب) در سال ۱۳۵۹ ، تصاویر تجمیعی دیوارنگاره های موزه سیزده آبان تقدیم می گردد.

* طراح، ایده پرداز و تصویرگر دیوارنگاره ها: محمد صابر شیخ رضایی :: آبان ۱۳۹۸ / 2019 :: Designer & illustrator: Saber Sheykh Rezaei
* دیوارنگاره های جدید لانه جاسوسی با ایده پردازی و طراحی و اجرای صابر شیخ رضایی به سفارش مجموعه سه در چهار، شکل گرفت.
* با گذشت چند ماه از رونمایی همچنان برخی م
ﺮﺳﺸﻨﺎﻣﻪ ﻤﺎلﺮا ﻣﺜﺒﺖ و ﻣﻨﻔ ﺗﻮﺳﻂ تری ﺷﻮرت، اونز، اسلید و دوی
(١٩٩٥) ﺑﺮای ﺳﻨﺠﺶ ﺳﻄﻮح ﻣﺨﺘﻠﻒ ﻤﺎلﺮا ﻣﺜﺒﺖ و ﻣﻨﻔ ﻃﺮاﺣ ﺮدﺪ. اﻦ ﻣﻘﺎس
آزﻣﻮن ٤٠ ﺳﻮاﻟ اﺳﺖ. ﻫﺎس، ﺮاﺎوﺲ و اوونز (٢٠٠٢) در وﻫﺸ روا و
ﺎﺎ اﻦ آزﻣﻮن را ﻣﻮرد ﺑﺮرﺳ ﻗﺮار دادﻧﺪ. آنﻫﺎ ﺎﺎ ﻠ اﻦ آزﻣﻮن را
٠/٨٧، ﺎﺎ ﺳﻮاﻻت ﻤﺎلﺮا ﻣﺜﺒﺖ را ٠/٨٣، و ﺎﺎ ﺳﻮاﻻت ﻤﺎلﺮا ﻣﻨﻔ
را٠/٨١ ﺰارش ﺮدﻧﺪ. ﻫﻤﻨﻦ ﺑﺮﻧﺰ و ﻓﺪوا (٢٠٠٥) آﻟﻔﺎی ﺮﻧﺒﺎخ اﻦ
ﺮﺳﺸﻨﺎﻣﻪ را ﺑﺮای
تجربه ویندور کومارا در باره آموزش حسابداری: من  در سال 1996 در تجارت 1 + 10 گواهینامه دریافت نمودم. در این کلاس، من چیزهای اولیه موضوع حسابداری که در پست فارغ التحصیلی خود در تجارت استفاده کرده بودم را به دست آوردم. در یادگیری و کار در این زمینه بیش از 12 سال سابقه دارم. از آنجا که، حسابداری موضوع مورد علاقه من در تجارت است و بنابراین این رشته را برای زندگی حرفه ای خود انتخاب کرده ام. چیزهای زیادی از این آموزش حسابداری آموخته ام که بطور خلاصه در "100
جالار سویونجو با ملیت کشور ترکیه، 23 سال (23 مه 1996) سن دارد، قد او 187 سانتی‌متر می‌باشد. جالار سویونجو به عنوان مدافع برای تیم خود بازی می‌کند و از پای راست خود به خوبی بهره می‌گیرد .

این بازیکن در حال حاضر با شماره 4 برای تیم فوتبال لستر سیتی و همچنین تیم ملی کشور خود یعنی ترکیه بازی می‌کند.

آخرین بازی جالار سویونجو برای تیم فوتبال لستر سیتی مقابل تیملیورپول می‌باشد. این بازی با نتیجه لستر سیتی (0 - 4) لیورپول به پایان رسید. جالار سوی
خواب خواب خواب. صبح های من اینجوری شروع میشه پر از خستگی. ساعت ده یازده بزور خودمو ببیدار میکنم تا دوازده یک منگم. میرم حموم تا دو. بعدش نهار میخورم و بعد از این پا اون پا کردن بالاخره شروع میکنم. هرروزم میخوام این روند رو تغییر بدم اما مشکل اصلی یعنی خواب زیاد همچنان هست. مها میگه باید به خودت غلبه‌ کنی اما من میگم دست من نیست. ولی مها میگه دست تو. پس چرا نمیتونم؟؟ هر روز به خودم قول میدم که فردا دیگه اینجوری نباشم. ولی نشده تا حالا شاید فردا شد
تجربه ویندور کومارا در باره آموزش حسابداری: من  در سال 1996 در تجارت 1 + 10 گواهینامه دریافت نمودم. در این کلاس، من چیزهای اولیه موضوع حسابداری که در پست فارغ التحصیلی خود در تجارت استفاده کرده بودم را به دست آوردم. در یادگیری و کار در این زمینه بیش از 12 سال سابقه دارم. از آنجا که، حسابداری موضوع مورد علاقه من در تجارت است و بنابراین این رشته را برای زندگی حرفه ای خود انتخاب کرده ام. چیزهای زیادی از این آموزش حسابداری آموخته ام که بطور خلاصه در "100
زندگینامه ژوزه مورینیو سرمربی سابق رئال
نام کامل :ژوزه ماریو دوس سانتوس فلیکس مورینیو
متولد : 26 ژانویهٔ 1963 ‏(56 سال)
محل تولد :پرتغال
فعالیت فعلی :مربیگری
پست گذشته :هافبک

ژوزه مورینیو سرمربی کارکشته ی اروپایی
مورینیو همسرش (ماتیلدا فاریا) که متولد آنگولاست، را در ستوبال پرتغال و در زمانی که نوجوان بود، دید. این دو در سال 1989 با هم ازدواج کردند. نخستین فرزندشان، یک دختر بود که در سال 1996 به دنیا آمد و مورینیو به رسم مذهبی خود، نامش را از روی نا
* به مناسبت پنجم اردیبهشت ماه، سالروز شکست تهاجم نظامی آمریکا به ایران در عملیات طبس (عملیات پنجه عقاب) در سال ۱۳۵۹ ، تصاویر تجمیعی دیوارنگاره های موزه سیزده آبان تقدیم می گردد.

* طراح، ایده پرداز و تصویرگر دیوارنگاره ها: محمد صابر شیخ رضایی :: آبان ۱۳۹۸ / 2019 :: Designer & illustrator: Saber Sheykh Rezaei
* دیوارنگاره های جدید لانه جاسوسی با ایده پردازی و طراحی و اجرای صابر شیخ رضایی به سفارش مجموعه سه در چهار، شکل گرفت.
* با گذشت چند ماه از رونمایی همچنان برخی م
زندگینامه ژوزه مورینیو سرمربی سابق رئال
نام کامل :ژوزه ماریو دوس سانتوس فلیکس مورینیو
متولد : 26 ژانویهٔ 1963 ‏(56 سال)
محل تولد :پرتغال
فعالیت فعلی :مربیگری
پست گذشته :هافبک

ژوزه مورینیو سرمربی کارکشته ی اروپایی
مورینیو همسرش (ماتیلدا فاریا) که متولد آنگولاست، را در ستوبال پرتغال و در زمانی که نوجوان بود، دید. این دو در سال 1989 با هم ازدواج کردند. نخستین فرزندشان، یک دختر بود که در سال 1996 به دنیا آمد و مورینیو به رسم مذهبی خود، نامش را از روی نا
مشاور پرورش شترمرغ

اثر فیتاز بر مصرف خوراک
افزودن فسفر معدنی و فیتاز به جیره های کم فسفر، موجب افزایش مصرف خوراک شده و بیشترین پاسخ به افزودن فیتاز در پایین­ ترین سطح فسفر غیرفیتاتی وجود دارد 3.
ئی و همکاران (۱۹۹۶) با افزودن ۲۵۰ تا ۱۰۵۰ واحد فیتازی در کیلوگرم به  جیره­ های بر پایه ذرت-کنجاله سویا،
مشاهده کردند که مصرف خوراک ۶ تا ۲۵ درصد افزایش یافت.
3(Denbow et al., 1995; Mitchell and Edwards, 1996)

دکتر اکبر زمانی
PHD-TMU-PS-OSTRICH
دکتری علوم طیوربا تخصص شترمرغ
رابطه بین مورفولوژی شهری و سلامت
مرکز کنترل بیماری آمریکا طی گزارشی که در سال 1996 منتشر کرد که افرادی که فعالیت فیزیکی مستمری دارند احتمال خطر ابتلا به بیماری­های قلبی عروقی و دیابتی و غیره برای آن­ها کمتر است. همچنین محققین در این سازمان دریافتند که فعالیت فیزیکی می­تواند در کاهش استرس، اضطراب بهبود شرایط موثر باشد. این امر تا حدودی برای همه ما نیز صادق است زیرا زمانی که به لحاظ روحی وضعیت مناسبی نداریم بدنبال این هستیم تا پیاده روی کنیم و
.
٦- حلم و بردباری به هنگام جنگ
برباری به هنگام جنگ به معنای کنترل نفس از هیجان های مغضوبانه و خشم است (اصفهانی، 1992: 253). حلم یکی از فضایل انسان است که خداوند آن را در قلب کسی که بخواهد، قرار می دهد تا خشم خود را از کنترل کند و به وسیله آن عفو و احسان جایگزین عقوبت می شود(قلعة جی،١٩٩٦:ص: ٨٦). رسول اکرم(ص) به عنوان نمونه ای از این اصل بود، و هیچ شکی وجود ندارد هنگاهی که پیامبر(ص) دستور به کشتن فردی می داد چندین نفر حاضر به انجام فرمان ایشان بودند؛ بلکه
در سال 1996 قانونی تصویب شد که بر اساس آن دولت فدرال امریکا کسانی را که دست به افشاگری علیه تخلفات بزنند تشویق مالی خواهد کرد. یک مطالعه علمی به بررسی عملکرد این قانون طی سال‌های 1996 تا سال 2005 در نظام سلامت پرداخته است که در سال 2008 در مجله سالنامه طب داخلی امریکا(نوع مجله هم قابل توجه است!) به چاپ رسیده است. در بین سال‌های 1996 تا سال 2005 به 379 مورد رسیدگی شده است که از این پرونده‌ها مبلغ 9.3 میلیارد دلار بازگردانده شده که یک میلیارد دلار آن به افشاگر
جورج لوپز کیست؟بازیگر و کمدین جورج لوپز در 23 آوریل 1961 در میسینگ هیلز ، کالیفرنیا متولد شد. او که توسط مادرش رها شده بود ، از تجربیات دردناک خود به عنوان ماده ای برای کمدی ایستاده استفاده می کرد. تا اواخر دهه 1980 ، لوپز در کلوپ های سراسر کشور بازی می کرد و در برنامه های تلویزیونی و ویژه های کمدی ظاهر می شد. لوپز در سال 2005 پیوند کلیه دریافت کرد. وی در حال حاضر به عنوان یک کمدین برتر شناخته می شود.
اوایل زندگیمتولد 23 آوریل 1961 ، در Mission Hills، California. لوپز
مانی (٢١٦-٢٧٤ م) فیلسوف ایرانی و بنیان‌گذار دین مانوی
فیلیپ سوم ١٥٧٨-١٦٢١ م پادشاه اسپانیا، ١٥٩٨-١٦٢١ م
کریستیان هویگنس ١٦٢٩-١٦٩٥ م فیزیک‌دان، ریاضی‌دان، اخترشناس و مخترع هلندی
آن سالیوان ١٨٦٦-١٩٣٦ م معلم آمریکایی هلن کلر
نورمن فورستر ١٨٨٧-١٩٧٢ م منتقد ادبی آمریکایی
آرنولد توئینبی ١٨٨٩-١٩٧٥ م تاریخ‌نگار و فیلسوف بریتانیایی
محمد حجازی (مطیع‌الدوله) (١٩٠٠-١٩٧٤ م) رمان‌نویس، داستانک‌نویس، نمایشنامه‌نویس، مقاله‌نویس، مترجم و سناتو
۴- آیا بین انعطاف پذیری (گشودگی نسبت به تجربه) با فرسودگی زناشویی رابطه وجود دارد؟
۵- آیا بین با وجدان بودن (با مسئولیت بودن) با فرسودگی زناشویی رابطه وجود دارد؟
۶- آیا بین سبک مساله مدار با فرسودگی زناشویی رابطه وجود دارد؟
۷- آیا بین سبک هیجان­مدار با فرسودگی زناشویی رابطه وجود دارد؟
۸- آیا بین سبک اجتنابی با فرسودگی زناشویی رابطه وجود دارد؟
۱-۵- تعریف واژه ­ها و اصطلاحات فنی و تخصصی
تعریف مفهومی
الف) فرسودگی زناشویی: فرسودگی زناشویی، از پا ا
در این پست میخوام به معرفی چهره ای بسیار جوان و زیبای استرالیایی و بازیگر محبوب سریال پرطرفدار 13 دلیل برای Katherine Langford (کاترین لانگفورد) که در مدت کوتاهی توانسته است به شهرت زیادی دست پیدا کند بپردازیم .کاترین بازیگری بسیار جوان با چهره ای زیبا و دوست داشتنی است که توانست با حضوری موفقیت آمیز در اولین نقشش یعنی در مجموعه سریال Reasons Why 13 که در همین سال جاری پخش گردید به معروفیتی بسیار زیادی دست پیدا کند.کاترین لانگفورد در تاریخ 29/اوریل/1996 در پر
(برای دانلود می توانید به اینجا مراجعه کنید)
در سال 1996 قانونی تصویب شد که بر اساس آن دولت فدرال امریکا کسانی را که دست به افشاگری علیه تخلفات بزنند تشویق مالی خواهد کرد. یک مطالعه علمی به بررسی عملکرد این قانون طی سال‌های 1996 تا سال 2005 در نظام سلامت پرداخته است که در سال 2008 در مجله سالنامه طب داخلی امریکا(نوع مجله هم قابل توجه است!) به چاپ رسیده است. در بین سال‌های 1996 تا سال 2005 به 379 مورد رسیدگی شده است که از این پرونده‌ها مبلغ 9.3 میلیارد دلار با
هر چند درحوزه نظری مدیریت استراتژیک، تعاریف متعددی برای بیان مفهوم
تفکر استراتژیک وجود دارد، اما تفکر استراتژیک تدوین هنرمندانه استراتژی بر
مبنای خلاقیت، کشف و فهم عوامل ارزش ساز در کسب و کار است. تفکر استراتژیک
با انعکاس ماهیت عمیق یک عمل و چالش­های اساسی آن آغاز می­شود. این تفکر
با درک،‌ تمرکز و زمان­بندی آغاز می­شود. تمرکز به این معنی است که توجه
خود را به کجا معطوف کنیم. چه چیزی در واقع مهم و اساسی است؟ فراموش کردن
چه چیزی‌ به معنی
(برای دانلود می توانید به اینجا مراجعه کنید)
در سال 1996 قانونی تصویب شد که بر اساس آن دولت فدرال امریکا کسانی را که دست به افشاگری علیه تخلفات بزنند تشویق مالی خواهد کرد. یک مطالعه علمی به بررسی عملکرد این قانون طی سال‌های 1996 تا سال 2005 در نظام سلامت پرداخته است که در سال 2008 در مجله سالنامه طب داخلی امریکا(نوع مجله هم قابل توجه است!) به چاپ رسیده است. در بین سال‌های 1996 تا سال 2005 به 379 مورد رسیدگی شده است که از این پرونده‌ها مبلغ 9.3 میلیارد دلار با
کاترین دو مدیچی ١٥١٩-١٥٨٩ م فرمانروای فرانسه، ١٥٤٧-١٥٥٩ م
تامس جفرسون ١٧٤٣-١٨٢٦ م ٣مین رئیس‌جمهور آمریکا، ١٨٠١-١٨٠٩ م
جیمز انسور ١٨٦٠-١٩٤٩ م نقاش بلژیکی
بوچ کسیدی ١٨٦٦-١٩٠٨ م سارق بانک و قطار آمریکایی
رابرت واتسون وات ١٨٩٢-١٩٧٣ م فیزیک‌دان اسکاتلندی و مخترع رادار
ساموئل بکت (١٩٠٦-١٩٨٩ م) رمان‌نویس، نمایشنامه‌نویس، داستانک‌نویس، کارگردان تئاتر، شاعر و مترجم ادبی ایرلندی
محمدتقی فلسفی (١٩٠٨-١٩٩٨ م) خطیب و واعظ مذهبی ایرانی
عبدالرحم
 نام فیلم : راجا هندوستانی Raja Hindustani 1996 ژانر : درام کارگردان : Dharmesh Darshan بازیگران : Aamir Khan, Karisma Kapoor, Suresh Oberoi محصول : هند زبان : فارسی زمان : ۱۶۵ دقیقه امتیاز : ۶٫۱/۱۰ کیفیت : Bluray 720p فرمت : MKV حجم : ۵۰۰ مگابایت خلاصه داستان :  ̎سگال̎ (اوبروی) که مردی فوق العاده ثروتمند است، به همراه دخترش، ̎آرتی̎ (کاپور) و نامادری اش، ̎شالینی̎ (سینگ) در خانه ای بسیار بزرگ زندگی می کنند. ̎آرتی̎ برای تعطیلات تصمیم می گیرد که به پالانکت برود. تا اینکه……
ادامه مطلب
 نام فیلم : راجا هندوستانی Raja Hindustani 1996 ژانر : درام کارگردان : Dharmesh Darshan بازیگران : Aamir Khan, Karisma Kapoor, Suresh Oberoi محصول : هند زبان : فارسی زمان : ۱۶۵ دقیقه امتیاز : ۶٫۱/۱۰ کیفیت : Bluray 720p فرمت : MKV حجم : ۵۰۰ مگابایت خلاصه داستان :  ̎سگال̎ (اوبروی) که مردی فوق العاده ثروتمند است، به همراه دخترش، ̎آرتی̎ (کاپور) و نامادری اش، ̎شالینی̎ (سینگ) در خانه ای بسیار بزرگ زندگی می کنند. ̎آرتی̎ برای تعطیلات تصمیم می گیرد که به پالانکت برود. تا اینکه……
ادامه مطلب
مومو.모모.Momo ..... تاریخ تولد:9 نوامبر 1996

اسم اصلی:Hirai Momo
اسم استیج:Momo
ملیت:ژاپنی
محل تولد:کیوتو.ژاپن
موقعیت در گروه:دنسر اصلی.رپر.وکالیست
قد:167 سانتی متر
وزن:48 کیلوگرم
گروه خونی: A
شماره پیراهن: 64
همه چیز راجب به ماشین رقص توایس در ادامه!!!
ادامه مطلب رو از دست ندید
ادامه مطلب
تاریخچه  کلیسای جامع:
در 15 آگوست سال 1248 میلادی عملیات ساخت کلیسای جامع کلن (آلمانی: Kölner Dom، نام رسمی: Hohe Domkirche St. Peter und Maria) در کلن، توسط اسقف اعظم کنراد فون هوکستادن، آغاز شد. با این وجود موانع چندی نیز بر سر راه ساخت این کلیسا پدید آمدند و به همین دلیل تکمیل ساخت آن سال های زیادی به طول انجامید. سرانجام درهای کلیسا در سال 1880 میلادی به روی مؤمنان گشوده شد. در طی جنگ جهانی دوم آسیب های بسیاری به ساختمان بزرگترین کلیسای گوتیک اروپای شمالی وارد آمد
بازی Blair Witch محصولی از Bloober Team است که در سبک ماجراجویی و ترسناک ساخته شده و در ۳۰ آگوست ۲۰۱۹ برای سیستم‌عامل ویندوز منتشر شده است.داستان بازی در سال ۱۹۹۶ جریان دارد. یک پسر بچه در جنگل بلک‌هیلز در نزدیکی بورکیتس‌ویل (مریلند) مفقود شده است.شما در نقش الیس، یک افسر اسبق پلیس با گذشته‌ای مشکل‌دار، به تیم جستجو می‌پیوندید.با این که این کار در ابتدا به عنوان یک جستجو و بازرسی ساده به نظر می‌رسد، اما به محض رویارویی شما با ترس‌هایتان و مقابله ب
سانا.Sana.사나 ..... تولد:29 دسامبر 1996

اسم اصلی:Minatozaki Sana.میناتوزاکی سانا
اسم استیج:Sana
محل تولد:اوساکا
موقعیت در گروه:ساب وکالیست
قد:168 سانتی متر
گروه خونی:B
شماره پیراهن:12
همه چیز راجب دختر کیوت و جذاب توایس در ادامه مطلب!!!
ادامه مطلب
شاید برای شما هم پیش اومده باشه دارید تو چند تا گروه بحث میکنید بعد یکی بحث اکسپلویت ها و حملات سریز بافر رو میاره وسط...اما این حملات سرریز بافر یا همون buffer overflow (به اختصار bof) چه نوع حملاتی هستن اصلا چه چیزی هنگام حمله اتفاق میوفته برای اینکه با این نوع حمله آشنا بشیم اول باید بدونیم بافر چیه....
حافظه بافر چیست؟
بافر یه رابط حافظه ای بین دو دستگاه یا سخت افزار هست . بافر وظیفه یکسان سازی و متعادل کردن سرعت پردازش های متفاوت را بر عهده داره. برای
سانا.Sana.사나 ..... تولد:29 دسامبر 1996

اسم اصلی:Minatozaki Sana.میناتوزاکی سانا
اسم استیج:Sana
محل تولد:اوساکا
موقعیت در گروه:ساب وکالیست
قد:168 سانتی متر
گروه خونی:B
شماره پیراهن:12
تیپ ایده آل:کسی که با خانوادش خوب رفتار کنه و سختکوش باشه
همه چیز راجب دختر کیوت و جذاب توایس در ادامه مطلب!!!
ادامه مطلب
مشاور پرورش شترمرغ

راویندران و همکاران
راویندران و همکاران (۱۹۹۵) در بوقلمون، بالاترین ضریب تبدیل غذایی را در جیره با ۲۷/۰ درصد فسفر غیرفیتاتی
و بدون فیتات مشاهده کردند اما با افزایش مقدار فیتاز تا سطح ۸۰۰ واحد فیتازی در کیلوگرم ضریب تبدیل غذایی بهبود یافت
و پس از آن به حالت ثابت رسید.
توجیه محققانی که اعتقاد دارند استفاده از آنزیم فیتاز اثری بر ضریب تبدیل غذایی ندارد
این است که استفاده از آنزیم فیتاز به طور هم­زمان وزن بدن و مصرف خوراک
مشاور پرورش شترمرغ

اثر فیتاز بر افزایش وزن روزانه

دنبو و همکاران (۱۹۹۵) گزارش دادند که با افزودن فسفر معدنی و یا آنزیم فیتاز به جیره جوجه ­های گوشتی اضافه وزن بدن بهبود یافت
و برای وزن بین سطح فسفر جیره و سطح فیتاز اثر متقابل مشاهده شد.
بهبود در اضافه وزن، در همه سطوح فسفر معدنی مشاهده شد اما بیشترین نتیجه مربوط به سطوح پایین فسفر غیرفیتاتی جیره بود،
به طوری که در سطح ۲/۰ درصد فسفر معدنی، اضافه وزن تا افزودن ۸۰۰ واحد فیتازی در کیلوگرم
اصطلاح مهارت درمعانی مختلفی به کار رفته است. وقتی می گوییم کسی مهارت انجام کاری را دارد به این معنی است که او توانایی های لازم برای انجام صحیح آن کار را دارد. بر این مبنا و با توجه به معنای مختلف مهارت، از مهارت های زندگی تعاریف مختلفی ارائه شده است.
مهارت های زندگی، مهارت هایی هستند که برای افزایش توانایی های روانی – اجتماعی افراد آموزش داده می شوند و فرد را قادر می سازند که به طور موثر با مقتضیات و کشمکش های زندگی رو به رو شود.
” مهارت های زن

سازند شیشتو (Shishtou Formation)
✏️یک واحد سنگ‎چینه‎اى دو زمانه است. به  همین رو، به دو زیر سازند به نام‎هاى شیشتو (1) در زیر و شیشتو (2) در بالا تقسیم شده است که مرز بین این دو با افقى از شیل‎هاى زغالى سیاه‎رنگ به نـام افق موش(Mush Horizone) مشخص مى‎شود (روتنـر و همکاران، a1968). ✏️شیشتو (1) سن دونین پسین (فرازنین – فامنین)، و شیشتو (2) سن کربنیفر پیشین (تورنزئن – ویزئن) دارد. ✏️در محل بُرش الگو (ازبکوه)، شیشتو (1) تناوبى از شیل، مارن و آهک است ولى، در بُرش مرج

لازم است ابتدا در مورد تقسیم بندی نسل ها، توضیح کوتاهی بدهم. این تقسیم بندی به شناخت خصوصیات، شرایط محیطی و تاریخی و توانایی های هر نسل کمک می کند. به تبع آن در هر مقطع زمانی، نیازهایی که باید برآورده شوند، شناسایی می شوند. متولدین سالهای 1965 تا 1980 (حدودا 1344 تا 1359) نسل ایکس (Generation X)، متولدین سال های 1981 تا 1996 (حدودا 1360 تا 1375) نسل وای (Generation Y) یا (Millennials) و متولدین سال های 1997 تا اوایل 2010 (1376 تا اوایل دهه 1390) نسل زِد (Generation Z) می باشند. به عبارت دیگر، نسل
Effect of pollen source and area distribution on yield and fruit quality of
'Khalas' date palm (Phoenix dactylifera, L.) under Saudi Arabia conditions
Khalas' date palm trees are known in the production of the main date varieties grown in Saudi Arabia. The influence of pollens (introduced from these two locations) on yield and fruit quality of “Khalas” dates was estimated in the experiment conducted from 2012 to 2013. Twelve ‘Khalas’ female trees were grown and selected in two locations (L1; the Agricultural Experimental and Research Station-Deyrab, Faculty of Food and Agricultural Sciences, King Saud University, Riyadh and L2; a private orchard, Al-Ahsaa district -West Riyadh). Results indicated that pollen source significantly affected the fruit set percentage as maximum fruit se
بازی بسیار مطرح استراتژیک Warcraft نخستین بار از سوی کمپانی Blizzard Entertainment در سال 1995 برای رایانه عرضه شد. این بازی در تمامی ادوار با عرضه هر نسخه از خود توانست غوغایی برپا کند و نظر منتقدان بازی و هواداران بازی های رایانه را به خود جلب کند. دومین نسخه از این بازی بسیار زیبا نیز در سال 1996 عرضه شد و توانست نمره فوق عالی منتقدان و رتبه پرفروش ترین بازی سال را نصیب خودنماید . با عرضه نسخه سوم این بازی بسیار پرطرفدار در سال 2002 بار دیگر انقلابی در عرصه با
چگونه ریسک خطر لوله کشی گاز را کم کنیم؟این مقله اطلاعاتی به طور خلاصه از قوانین در مورد چگونگی قرارگیری خطوط لوله کشی گاز ساختمان و خدمات عمیق گاز و اقدامات احتیاطی لازم برای به حداقل رساندن خطر آسیب رسیدن به لوله ها از فعالیت های شخص ثالث درلوله کشی گاز در عمق را بیان می کندد. راهنمایی باید به عنوان حداقل معیارهای خوب عمل در نظر گرفته شود.

حداقل مورد نیاز برای عمقشبکه های گاز و لوله های خدمات برای لوله کشی در تاسیسات ساختمان باید مطابق ب

تعاریف عملیاتی اصطلاحات و متغییرهای پژوهش
قابلیت اعتماد برند: قابلیت اعتماد برند، خلاصه­ی همکاری­های بلندمدت مشتری با فراهم­کننده­ی خدمت است (دهدشتی شاهرخ و همکاران، 1389).
وفاداری به برند: وفاداری به برند حاکی از نگرش مثبت مشتری به برند و پایبندی و قصد ادامه خرید درآینده است. وفاداری به برند، به طور مستقیم متاثر از رضایت یا نارضایتی مشتری از برند در طول زمان و همین­طور کیفیت محصول است (دهدشتی شاهرخ و همکاران، 1389).
تعهد وفاداری: تعهد اح
 مردی که گرافیک سینمای جهان را تغییر داد
کتاب «سال باس: زندگی در سینما و طراحی» با موضوع طراحی‌های سینمایی و صنعتی سال باس به زودی منتشر می‌شود.
به گزارش خبرآنلاین، سال باس (1996 – 1920) از نخستین طراحانی است که همزمان در سه حوزه تیتراژ، نشان تجاری و پوستر سینما فعال بود. تاثیر باس در گرافیک سینمای جهان انکارناپذیر است.
او طراح پوستر یا عنوان‌بندی فیلم‌های مطرحی مثل «روانی» و «سرگیجه» ساخته آلفرد هیچکاک، «اسپارتاکوس» ساخته استنلی کوبریک، «خ
آل کلیر - ALCLEAR
مهندسان ALCLEAR با انگیزه بسیار بالا، از سال 1996 تا کنون، در حال توسعه طیف وسیعی از پارچه های میکرو فایبری هستند تا کاربر بتواند سطوح را سریع تر و به طور کامل و به شیوه ای سازگار با محیط زیست، پولیش و تمیز نماید. در سال 2010 این برند تولید خود را گسترش داده تا دامنه وسیعی از سمباده های ساینده و پد پولیش را شامل شود. این کمپانی محصولاتش را برای پاسخگویی به نیازهای دقیق مشتریان خود، تولید می کند: وجود کارخانه ای با تولید انعطاف پذیر موج
 مایکروسافت سالهاست که درعرضه سیستم عامل حرف اول را میزند ، در ادامه تمام نسخه های عرضه شده مایکروسافت آماده شده است ، با تک تیپ همراه باشید .
داس :
اولین نسخهٔ ام‌اس-داس در سال ۱۹۸۱ منتشر شد و شامل هشت نسخهٔ اصلی است. مایکروسافت توسعهٔ آن را در سال ۲۰۰۰ متوقف کرد.سیستم‌عامل تک کاربره و تک کاره با خط فرمانی که در سال ۱۹۸۱ برای کامپیوتر شخصی آی‌بی‌ام و سازگار با آن توسط مایکروسافت منتشر شد. نسخه اصلی DOS توسط یک شرکت کوچک در سیاتل به من
2 توانمند سازی بعنوان یک سازه انگیزشی

در این نوع نگاه ،توانمند سازی ریشه در تمایلات انگیزشی افراد دارد . هر استراتزی که منجر به افزایش حق تعیین فعالیت ها ی کاری (خود تصمیم گیری ) و کفایت نفس دبیران گردد،توانمندی آنان را در پی خواهد داشت.  برعکس ،هر استراتژی که منجر به تضعیف در انگیزه فوق گردد باعث تقویت احساس بی قدرتی در آنان شده و عدم توانمندی را در پی خواهد داشت (محمدی ،1380 ).

22
توانمند سازی ،یعنی اینکه دبیران بتوانند به خوبی وظایفشان ر
معیارهای ارزیابی محافظه کاری
پژوهشگران از سه نوع معیار به منظور ارزیابی میزان محافظه کاری به کار رفته در یک شرکت استفاده می کنند:
الف) معیار خالص دارایی ها: که اولین بار به وسیله استوبر (1996) مطرح شد در این معیار، محافظه کاری با استفاده از تفاوت ارزش بازار نسبت به ارزش دفتری سهام ارزیابی می شود. این معیار، سعی در ارزیابی محافظه کاری موجود در ترازنامه دارد.
ب) معیار رابطه سود و بازده سهام: این معیار نشان دهنده ی نبود تقارن زمانی سود است که باسو آ
پرخاشگری معمولاً به رفتاری اطلاق می­شود که قصد آن صدمه رساندن (جسمانی یا زبانی) به فرد دیگر یا نابود کردن دارایی افراد است، که به لحاظ اجتماعی غیر قابل قبول است (اتکینسون ۱۹۸۳؛ ترجمه براهنی و همکاران ۱۳۷۳، ۱۸۹). رفتار پرخاشگرانه باید مورد قضاوت قرار گیرد و به انگیزه رفتار و زمینه آن نیز توجه شود (پارک و اسلاپی[۱]؛ به نقل از واستا[۲] و همکاران ۱۹۹۲، ۹۷).

۲-۳-۲ انواع پرخاشگری
بعضی از روان‌شناسان بین پرخاشگری وسیله ای وپرخاشگری خصمانه فرق می‌گ
زندگینامه کارل ساگان
دانشمند، استاد، ستاره‌شناس آمریکایی (سال 1934 تا 1996) ، کارل ساگان معروفترین دانشمند دهه 70 و 80 میلادی است. او در مطالعات خود، هوش فرازمینی را مورد مطالعه قرار داد، از خلع سلاح هسته‌ای حمایت کرد و فیلم‌نامه "گیتی: یک مسافرت شخصی" را نوشت  و میزبان آن برنامه نیز بود.
خلاصه زندگی
ستاره‌شناس کارل ادوارد ساگان در 9 نوامبر سال 1935 در بروکلین نیویورک به دنیا آمد. کارل از دانشگاه شیکاگو، جایی که در آن سیاره‌ها را مطالعه می‌کرد و
درباره برند:
JIMMY CHOO طراح مد مالزیایی در سال 1948 در یک خانواده کفاش بدنیا آمد. وی از همان کودکی در کنار پدرش کفش سازی را آموخت و سپس برای ادامه تحصیل به لندن مهاجرت کرد و پس از فارغ التحصیلی در سال 1983 همزمان مشغول کار در رستوران و کارخانه کفش سازی شد، همانطور که تحصیلش را کرده بود. وی در سال 1986 موفق به بازگشایی فروشگاهی شد که تولیدات خودش را بفروش برساند. رفته رفته محصولات جیمی شو مورد توجه قرار گرفت بطوریکه در سال 1988 هشت صفحه از مجله Vogue را به خو
۲۹ فروردین ۱۳۹۸ خورشیدی
۱۲ شعبان ۱۴۴۰ هجری
۱۸ آوریل ۲۰۱۹ میلادی

رویدادهای مهم این روز در تقویم خورشیدی ( ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ )
• تولد حضرت آیت اللَّه "سید علی حسینی خامنه ‏ای" رهبر معظم انقلاب اسلامی در مشهد مقدس (۱۳۵۸ ق / ۲۹ فروردین ۱۳۱۸ ش)
• حماسه ناوچه قهرمان جوشن در خلیج فارس (۱۳۶۷ ش)
• روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی
• شهادت شهید اسماعیل افراسیابی (۱۳۶۷ ش)
• دکتر محمد سام استاندار اصفهان به سمت وزیر اطلاعات تعیین شد(۱۳۵۰ش)
سایت الکسا یکی از سرویس های خدماتی شرکت آمازون است. که در سال ۱۹۹۶ باهدف جمع‌آوری داده‌های اطلاعاتی ارزشمند و فروش این اطلاعات فعالیت خود را آغاز کرده است.و به عنوان پایگاهی برای رتبه بندی سایت ها از نظر تعداد بازدیدکنندگان و صفحات بازدید شده است. سایت alexa با در نظر گرفتن ملاک های آماری و محاسباتی مختلف، در نهایت سایت ها را رتبه‌بندی می‌کند. با آموزش صفر تا صد سایت الکسا ، ثبت سایت در الکسا ، آموزش نصب تولبار الکسا و آموزش کاهش رتبه الکسا
سایت الکسا یکی از سرویس های خدماتی شرکت آمازون است. که در سال ۱۹۹۶ باهدف جمع‌آوری داده‌های اطلاعاتی ارزشمند و فروش این اطلاعات فعالیت خود را آغاز کرده است.و به عنوان پایگاهی برای رتبه بندی سایت ها از نظر تعداد بازدیدکنندگان و صفحات بازدید شده است. سایت alexa با در نظر گرفتن ملاک های آماری و محاسباتی مختلف، در نهایت سایت ها را رتبه‌بندی می‌کند. با آموزش صفر تا صد سایت الکسا ، ثبت سایت در الکسا ، آموزش نصب تولبار الکسا و آموزش کاهش رتبه الکسا
شرکت Nu Skin Enterprises یک شرکت بازاریابی شبکه ای است که محصولات آرایشی، مراقبت شخصی و مکمل غذایی را با برندهای Nu Skin و Pharmanex تولید و به فروش می رساند.
این شرکت در سال 1984 تاسیس شد و فعالیت خود را از ایالات متحده آغاز کرد و اولین فعالیت خارجی خود را در کانادا در سال 1990 آغاز کرد.
یک سال بعد این شرکت با افتتاح شعبه هنگ کنگ، فعالیت خود را در آسیا آغاز کرد. در سال 1996 شرکت نواسکین در بورس اوراق بهادار نیویورک ثبت شد.
این شرکت محصولات خود را در 54 بازار از طری
آکر در سال 1996 موضوع هویت برند را مطرح می‌کند و ابعادی را معرفی می‌کند که هویت یک برند را معرفی می‌کند. برطبق نظر آکر، این ابعاد عبارتند از:
برند به مثابه محصول
برند به مثابه سازمان
برند به مثابه شخص
برند یه مثابه سمبل.
هویت برند تعیین کننده فردیت، آرمانها و اهداف، ارزشها و علائم شناسایی برند تجاری است (آکر، 1996).
2-1-18) تصویر برند
تصویر برند، مفهومی دریافتنی و ادراکی است. آن نتیجه ی تعبیر مصرف کنندگان از تمام علائم منعکس شده توسط برند نام برند،
٤٠٠٤ ق م: آفرینش آدم و حوا
٢٣٤٨ ق م: طوفان نوح
١٩٩٦-١٦٩٠ ق م: دوره پدرشاهان یهود (از ابراهیم تا یعقوب)
١٤٩١ ق م: خروج بنی‌اسرائیل از مصر به رهبری موسی
١٤٥١ ق م: ورود بنی‌اسرائیل به رهبری یوشع به سرزمین موعود
١٤١٠-١٠٥٠ ق م: دوره داوران بنی‌اسرائیل
١٠٥٠-٩٣٠ ق م: دوره پادشاهان نخستین اسرائیل (شائول، داوود و سلیمان)
٩٦٠ ق م: ساخت نخستین معبد اورشلیم
٩٣٠ ق م: تجزیه پادشاهی اسرائیل پس از وفات سلیمان
٩٣٠-٧٢٣ ق م: دوره پادشاهان اسرائیل از یربعام تا ه
چکیده
کار نیز جنبه ای از زندگی است که صرف نظر از منابع مالی برخی از نیاز
های اساسی آدمی نظیر تحرک روانی و بدنی ، نیاز های اجتماعی و احساسات خود
ارزشمندی را ارضاء می کند. با وجود این، کار می تواند منبع فشار روانی نیز
باشد. در دهه اخیر موضوع استرس و آثار آن در زندگی انسان مورد توجه بسیار
واقع گردیده است (الوانی، 1381). امروزه استرس جز جدایی ناپذیر اکثریت
مشاغل می باشد.
استرس[1] یکی از عمده ترین مسائل پزشکی و اجتماعی روز است. استرس در
مفهوم عام
انواع فروشگاه اینترنتی
1. Amazon.com
از آنجاییکه در سال 1996 تاسیس شد، Amazon.com تقریبا از هر چیزی از کتاب ها، اسباب بازی ها، لباس ها و کفش ها به مواد غذایی، مبلمان و دیگر اقلام خانگی شناخته شده است. برای هزینه های تکراری، نخستین اعضای آن دو روزه رایگان را در اکثر خرید ها، و همچنین توانایی پخش موسیقی، فیلم ها و سایر رسانه ها، و همچنین سایر امتیازات، ارائه می دهند. وب سایت آمازون در هر ماه حدود 1.87 میلیارد بازدیدکننده دارد.
2. Ebay.com
Ebay.com به طور رسمی در سال 1998
According to an article recently published on the courses mizzouk12 missouri site by this title Travel and best travel websites and platforms we want to show you the best travel platforms:
Travel is a strange word. We all have more or less memory of this word. We used to travel and travel with our family when we were young, and when we grew up we traveled with family and friends sometimes. Nothing is more enjoyable than experiencing new situations in life, and traveling is one way to reach these experiences.
When we travel to other cities and countries, we also get to know the cultures, customs and lifestyles of the people living in the area. Maybe that is why the old saying "it takes a lot of travel to cook it raw". The essence of travel is the experience of learning and the experience
در این مطلب به معرفی برخی حقایق جالب در مورد پرچم کانادا می پردازیم.
1. در 15 فوریه 2015 پرچم ملی کانادا 50 ساله شد.
2. در 15 فوریه 1965 پرچم ملی کانادا برای اولین بار بر فرازمنطقه Parliament Hill برافراشته شد. کانادا فقط 2 سال تا جشن یکصدمین سال خود فاصله داشت که پرچم برگ افرا توسط اعلامیه سلطنتی به عنوان پرچم رسمی کشور اعلام شد. در سال 1996، روز 15 فوریه به نام روز پرچم ملی کانادا اعلام شد که از آن زمان هر ساله بزرگداشت آن برگزار شده است. کمیته پارلمانی همه احزا
درباره برند:
Gianfranco FERRE در سال 1944 در میلان ایتالیا متولد شد. وی در سال 1969 در رشته معماری از موسسه پلی تکنیک میلان فارغ التحصیل  و سپس مشغول طراحی و تولید پوشاک در عرصه مد و فشن شد. FERRE در سال 1973 برای تحقیقات و تکمیل مطالعات خود به هند رفت و تجربه جدید و کاربردی را کسب نمود و پس از بازگشت در سال 1977 مشغول طراحی و ساخت جواهرآلات برای اشخاص نامداری چون Walter Albini و Christiane Bailly شد. وی در سال 1978 موفق به تاسیس کمپانی Gianfranco FERRE گشت و اولین محصول خود را که پو
نارضایتی تحصیلی می گردد (هالند، ۱۹۹۴، نقل از پیترزاک[۲۹] ،۲۰۰۱).  همچنین معـلمان باید با انواع مختلف سـبک های یادگـیری دانش آموزان آشـنا باشـند و با هر کدام از آنها تا حد امکان متناسب با سبک خود او برخورد نمایند (دنیـس[۳۰]،۲۰۰۴).
سبک های مختلف یادگیری همچنین بر روش آموزش معلمان تأثیر می گذارند. معلمان نابسته به  زمینه موقعیت های آموزشی غیر شخصی یا به اصطلاح خشک را بیشتر ترجیح می دهند و غالبا بر جنبه های شناختی  نظری آموزش تأکید می کنند. در مقا
از روان مارکت  سئوال شده است گواهی نامه SSL چیست ؟
روان مارکت می گوید :
اگر شما به آدرس URL سایتی مثل گوگل نگاه کنید می بینید که با HTTPS شروع شده است. S انتهای این پروتکل به معنای این است که اتصال بین دستگاه شما و سایت امن است. اتصالات امن معمولا ٌبا استفاده از گواهینامه SSL که مخفف Secure Sockets Layer است ایجاد می شوند. یک وب سایت خبری را در نظر بگیرید یک کاربر فقط در جستجو خبر‌ است و خطری کاربر رو از لحاظ سرقت اطلاعات تهدید نمی کند اما برای خرید از یک وب سایت
هالپین و کرافت که پیشتاز سنجش عینی جو سازمانی بوده­اند، جو سازمانی را اینگونه تعریف کرده­اند: ویژگی­های درونی که یک سازمان را از سازمان و دیگر متمایز ساخته­اند و روی افراد آن اثر می­گذارد که بوسیله­ی ادراکات کارکنان و توصیف­های آنان از ویژگی­های درونی سازمان سنجیده می­شود (احمد بحری، 1375، 25).
آنان با مطالعه­ی گسترده­ای از مدارس ابتدایی آمریکا توانسته­اند 6 نوع جو سازمانی را که بر روی یک پیوستار قرار می­گیرند، تشخیص می­دهند.
بسته         
بیوگرافی آدام سندلر

آدام ریچارد سندلر (به انگلیسی: Adam Richard Sandler)‏ (زاده ۹ سپتامبر ۱۹۶۶) کمدین، خواننده، فیلمنامه نویس و تهیه کننده آمریکایی است.
نام اصلی : آدام ریچارد سندلر
ملیت : آمریکایی
تولد : ۹ سپتامبر ۱۹۶۶
نیویورک سیتی
پیشه : بازیگر
سال‌های فعالیت : -۱۹۸۷ تاکنون
همسر(ها) : جکی سندلر
فرزندان : دو فرزند

زندگی هنری
سندلر پس از حضور موفق در یک برنامه زنده تلویزیونی به نام saturday night live در چندین فیلم هالیوودی حضوری موفق داشت به طوری که مجمو
درباره برند:

Gianfranco FERRE در سال 1944 در میلان ایتالیا متولد شد. وی در سال 1969 در رشته معماری از موسسه پلی تکنیک میلان فارغ التحصیل  و سپس مشغول طراحی و تولید پوشاک در عرصه مد و فشن شد. FERRE در سال 1973 برای تحقیقات و تکمیل مطالعات خود به هند رفت و تجربه جدید و کاربردی را کسب نمود و پس از بازگشت در سال 1977 مشغول طراحی و ساخت جواهرآلات برای اشخاص نامداری چون Walter Albini و Christiane Bailly شد. وی در سال 1978 موفق به تاسیس کمپانی Gianfranco FERRE گشت و اولین محصول خود را که پو
بالگرد شناسایی مسلح RAH-66 کمانچی

در  اوائل دهه 1980 ارتش امریکا دارای تعداد زیادی بالگرد قدیمی بود. بالگردهای  که ویتنام به یادگار مانده بود. بالگردهای کبرا، هیویی، او اچ 6 و او اچ 58. در مرحله نسخه ارتش امریکا برنامه ای با نام LHX را اعلام کرد که شامل یک بالگرد چند منظوره برای جایگرین تمامی بالگردهای بود که در بالا به ان اشاره شده بود. با وجود این ، برنامه LHX  در سال 1988 تغییر ماهیت دادواقعیت این بود که در ان زمان ارتش آمریکا در حال دریافت بالگرد
– میزان اختلاف موجود میان انتظارات مشتری و درک او از عملکرد واقعی خدمات را کیفیت ارائه خدمات می گویند.(سید جوادین و کیمیاسی، 1384)

1-3-2)ویژگی های  کیفیت ارائه خدمات در بانکداری:
در راستای توسعه استراتژی های بازاریابی ،بازاریابان بانک ها نیازدارند بدانند ویژگی هایی که مصرف کنندگان در انتخاب بانک استفاده می کنند ، کدامند؟به عنوان مثال مصرف کنندگان از معیارهایی مثل آوازه و شهرت بانک،قابلیت اعتماد و اطمینان بانک و امکانات فیزیکی بانک در انت
درباره برند:

با عرض سلام خدمت دوستان گرامی
من خیلی وقته احساس میکنم سیم ارتباطیم با خدا قطع شده، با اینکه همیشه سعی میکنم واجباتم رو اول وقت انجام بدم، هر کاری از دستم بر میاد برای کسی انجام بدم، آزاری به کسی نرسونم، ولی احساس معنویت نمیکنم، احساس میکنم توی یه چار دیواری در بسته گیر افتادم که دعاهام و کارهام به هیچ جایی نمیرسه.
میخواستم بدونم شما هم چنین تجربه ای داشتین، چیکار کردین که از این حال و هوا خارج شدین؟ احساس میکنم انرژی منفیم خیلی زیاد شده، پ
اولین نسخه رزیدنت ایول در سال 1996 ساخته شد ولی اتفاق اون مربوط به اتفاقی در سال 1998 ! در شهر راکن بودماموران گزارشاتی دریافت کردن ازین که حدودا ده نفر به خانواده ها حمله ور شده بودنو قربانیان ظاهرا خورده شده بودند !!اول تیم براوو فرستاده میشه که ناپدید میشن وبعدتیم آلفا برای برسی موضوع فرستاده میشه ولی توسط یه عده سگ زامبی مورد حمله قرار میگیره و خلبان گروه با هلی کوپتر فرار میکنهو اون ها مجبور میشن وارد یه عمارت متروکه بشنوقتی بازی شروع میشه
مبانی نظری و پیشینه تحقیق با موضوع سبک های دلبستگی مبانی نظری و پیشینه تحقیق با موضوع سبک های دلبستگی

دسته بندی
روانشناسی و علوم تربیتی

فرمت فایل
docx

حجم فایل
35 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
19

مبانی نظری و پیشینه تحقیق با موضوع سبک های دلبستگی
توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش)
همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو پایان نامه
توضیحات نظری کامل در مورد متغیر
پیشینه داخلی و خارجی در مور
تور روسیه و هیجانی به یاد ماندنی !!
تور روسیه :قطعا بار ها در مورد جاذبه های گردشگری روسیه شنیده و یا عکس ها و فیلم های زیادی دیده اید ،  این کشور حاوی ¼ آب شیرین جهان است . یکی از مواردی که برای عموم مردم سوال می شود این است که روسیه در کدام قاره است ؟
اما به نظر می رسد که طبیعت روسیه بسیار چشمگیر است.
این کاملا خیره کننده است و در عین حال، ظاهر زیبایی آن در بین مردم بسیار کمرنگ است . بسیار از افراد طرفدار تور روسیه نوروز می باشند تا با خانواده یک س
ناپلئون سوم ١٨٠٨-١٨٧٣ م امپراتور فرانسه، ١٨٥٢-١٨٧٠ م
کارول یکم (١٨٣٩-١٩١٤ م) پادشاه رومانی، ١٨٦٦-١٩١٤ م
توراکوسو یاماها ١٨٥١-١٩١٦ م بنیان‌گذار ژاپنی شرکت یاماها
آدولف هیتلر ١٨٨٩-١٩٤٥ م دیکتاتور آلمان نازی، ١٩٣٣-١٩٤٥ م
هارولد لوید ١٨٩٣-١٩٧١ م کمدین آمریکایی فیلم‌های صامت
گرو هارلم برانتلند (١٩٣٩-م) نخست‌‌وزیر نروژ، ١٩٨١، ١٩٨٦-١٩٨٩ و ١٩٩٠-١٩٩٦ م
رایان اونیل ١٩٤١-م بازیگر آمریکایی
جسیکا لنگ ١٩٤٩-م بازیگر آمریکایی
رضا ناجفر (١٩٦٠-م) نوا
چارچوب مبانی نظری وفصل دوم تحقیق طرحواره های هیجانی
دسته: علوم انسانی بازدید: 2 بار فرمت فایل: docx حجم فایل: 51 کیلوبایت تعداد صفحات فایل: 24 
چارچوب مبانی نظری وفصل دوم تحقیق طرحواره های هیجانی

قیمت فایل فقط 36,300 تومان

مشخصات این متغیر:
منابع: دارد
پژوهش های داخلی و خارجی: دارد

کاربرد این مطلب: منبعی برای فصل دوم پایان نامه، استفاده در بیان مسئله و پیشینه تحقیق و پروپوزال، استفاده در مقاله علمی پژوهشی، استفاده در تحقیق و پژوهش ها، استفا
توس یا طوس شهری تاریخی در شمال غربی مشهد و واقع در استان خراسان رضوی است. در اکتبر سال 1996 سازمان میراث فرهنگی ایران این شهر را به عنوان میراث فرهنگی و تاریخی در لیست میراث ملی ایران قرار داد. چشم انداز فرهنگی شهر توس شامل آثار تاریخی مهمی است که هر کدام از آن ها متعلق به یکی از چهره های مطرح این شهر است که در تحولات فرهنگی مردم ایران نقش مهمی داشته اند. در این مطلب برجسته ترین و مهمترین آثار تاریخی و فرهنگی شهر توس را به شما معرفی خواهیم کرد.
آر
ترزا از آویلا ١٥١٥-١٥٨٢ م عارف، قدیسه و راهبۀ اسپانیایی
فرانسیسکو د میراندا (١٧٥٠-١٨١٦ م) نظامی انقلابی ونزوئلایی
محمد امین پاشا ١٨٤٠-١٨٩٢ م پزشک و جهانگرد آلمانی آفریقا
آریستید بریان ١٨٦٢-١٩٣٢ م نخست‌وزیر فرانسه در دوران جنگ جهانی اول
ماکسیم گورکی ١٨٦٨-١٩٣٦ م نویسندۀ روس
ادموند موسکی (١٩١٤-١٩٩٦ م) ٥٨مین وزیر امور خارجۀ آمریکا و سناتور ایالت مین، ١٩٥٩-١٩٨٠ م
درک بوگارد ١٩٢١-١٩٩٩ م بازیگر انگلیسی
فردی بارتولومیو ١٩٢٤-١٩٩٢ م کودک‌بازیگ
زندگی نامه ناصر رزازی
خواننده. شاعرونویسنده
ناصر رزازی (به کردی: ناسر ره زازی) خواننده، شاعر و نویسنده کرد اهل ایران است که علاوه بر کار خوانندگی به تدریس زبان کردی و ترجمه و تألیف نیز می‌پردازد. وی بیشتر زندگی خود را در خارج از ایران و در کشورهای سوئد و عراق گذرانده است.

زندگی :
ناصر محمد امین (رزازی) (متولد 30 خرداد 1334 فرزندصالح ) خواننده، شاعر و نویسنده کردستان ایران است. او یکی از مشهورترین و  محبوبترین خوانندگان تاریخ کرد به ش
اصول سلامت روان ١-آرامش: بدون تردید آرامش اولین شرط روان سالم است و در سایه آن می‌توان به شکل متعادلی به سایر امور زندگی و پیشرفت هم رسید.این
تغییرات در گستره هنجار جامعه قرار نمی­گیرند و به­صورت واضح غیرعادی و
بیمارگونه و مداوم یا عودکننده هستند( همان­جا؛ سادوک۲، سادوک و رالز۳،
۲۰۰۹) . گرچه WHO از سال ١۹۴۶ میلادی برای سلامت تعریف سه بعدی زیستی،
روانی و اجتماعی را بیان کرده است، اما در بیشتر کشورها دو بعد روانی و
اجتماعی سلامت تا حد زیادی ب
تجهیزات جانبی پرس اکستروژن
توسعه پرس اکستروژن از پرسهای سربی ساده اولیه تا دستگاه اکستروژن
اتوماتیک پیشرفته، بخش جالب توجهی از تاریخچه فن‌آوری اکستروژن است. اخیراً به
منظور تولید مقاطع اکسترودی بزرگ و نازک با دقت ابعادی مطلوب، پرسهایی با چهارچوب
پیش تنش یافته بکار گرفته شده است. صلبیت و همراستایی این پرسها در مقایسه با
پرسهای متداول بهتر است. پرسهای پیشرفته دارای شاخص مکانی مناسبی جهت نشان دادن
همراستایی محفظه اکستروژن و یک راهنمای مت
مقاله توانمند سازی
توانمندسازی کارکنان یکی از تکنیک‏‌‌های موثر برای افزایش بهره وری کارکنان و استفاده بهینه از ظرفیت و توانایی‏‌‌های فردی وگروهی آنها در راستای اهداف سازمانی است.توانمند سازی فرایندی است که در آن از طریق توسعه و گسترش نفوذ و قابلیت افراد وتیم‏‌ها به بهبود و بهسازی مستمر عملکرد کمک می‌شود.در این مقاله با یک رویکرد کابردی به مفهوم توانمندسازی کارکنان، به توضیح و تبیین ابعاد این مفهوم، تعاریف، ویژگی هایسازمانی کارکنا
۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ خورشیدی
۲۰ شعبان ۱۴۴۰ هجری
۲۶ آوریل ۲۰۱۹ میلادی

رویدادهای مهم این روز در تقویم خورشیدی ( ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ )
• گشایش نخستین ایستگاه فرستنده رادیویی و تلگراف بی‏سیم ایران (۱۳۰۵ش)
• شهادت برادر پاسدار "محمّدمنتظرقائم" در صحرای طبس (۱۳۵۹ش)
• شهادت حجت‏الاسلام و المسلمین "مهدی شاه‏آبادی" در جبهه جنوب(۱۳۶۳ش)
• صدور بیانیه سازمان ملل علیه کاربرد سلاح‏های شیمیایی عراق بر ضد ایران (۱۳۶۴ش)
• عملیات موفق نهادهای اطلاعاتی بر عل
گراتین ٣٥٩-٣٨٣ م امپراتور روم غربی، ٣٧٥-٣٨٣ م
لوکرسیا بورژیا ١٤٨٠-١٥١٩ م اشراف‌زادۀ ایتالیایی
دیوید ریکاردو ١٧٧٢-١٨٢٣ م اقتصاددان سیاسی بریتانیایی
آدولف تی‌یر ١٧٩٧-١٨٧٧ م تاریخ‌نگار و نخستین رئیس‌جمهور جمهوری سوم فرانسه
لالیتا پاوار (١٩١٦-١٩٩٨ م) بازیگر هندی
ساموئل پی. هانتینگتون ١٩٢٧-٢٠٠٨ م نویسندۀ آمریکایی
احد شیخ‌لری (١٩٦٠-م) بازیکن و مربی فوتبال ایرانی
نادر نعمتی (١٩٦٦-م) کشتی‌گیر ایرانی
ماریا بلو ١٩٦٧-م بازیگر آمریکایی
سعد ح
آثار مثبت و منفی گردشگری
پژوهشگران بسیار زیادی در مورد نگرش جامعه محلی نسبت به توسعه گردشگری تحقیق کرده اند (Schroeder,1996:79) از این رو، مباحثی در خصوص نگرش جامعه محلی در مورد توسعه گردشگری به طور روزافزونی توجه دانشگاهیان، سیاستگذاران و مدیران صنعت گردشگری را به خود جلب کرده است (Zamani – Farahani and Ghazali,2008:1233). عمده ترین موضوع مورد بحث آنها کارآیی اقتصادی توسعه گردشگری و هزینه‌ها و مزایایش برای جامعه محلی است  (Hernandez et al., 1996).‌هال بر نقش و مشارکت ساکنا
سرمایه فکری نماینده مجموعه دارایی های ناملموسی است که همچنین بعنوان دارایی های دانش معروف اند. این دارایی ها از دارایی های فیزیکی همچون اموال، ماشین آلات و تجهیزات یا موجودی کالا و دارایی های مالی همچون مطالبات، سرمایه گذاری ها و نقدینگی متمایز است و بطور فزاینده ای بعنوان منبع کلیدی شرکت در استراتژی های رقابتی شان اهمیت می یابد(سودرسانام و دیگران، ۲۰۰۶ ، ۲۹۱)
سرمایه فکری فراهم کننده یک پایگاه منابع جدید است که از طریق آن سازمان می تواند

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پست هوایی بین المللی PSP