نتایج جستجو برای عبارت :

2007 : اتمام کتاب بارت ،فوکو، آلتوسر

کتاب بارت ، فوکو و آلتوسر نوشتهٔ مایکل پین ،ترجمهٔ پیام یزدانجو نشر مرکز تموم شد. برای من اکثر مطالب کتاب سخت بود چون که یسریاشو اصلا نمیدونستم اصلا روحمم خبر نداشت همچین چیزایی وجود داره اولین بار بود میخوندم انگار. بعضیاشم میدونستم با این حال نیاز به پیش زمینه هایی داشت که ادم بفهمه قطعا باید دوباره بخونمش البته بعد این که بیشتر تو زمینه های مختلف مطالعه کردم.  دیگه این که همین. خوشحالم که تونستم بخونمش. فعلا امروز کتاب جدیدی شروع نمیکنم
دیروز روز خوبی بود.  تونستم کار کنم تقریبا. فصل اول کتاب بارت فوکو آلتوسر رو خوندم که در مورد مقاله بارت به اسم از اثر تا متن بود بعدش خود مقاله رو هم خوندم. امروزم بخش دومو دارم میخونم در مورد نیچه ، تبارشناسی ، تاریخ فوکو هست. تا شب ببینم چقدر میتونم کار کنم. 
باباجی هنوز اینجاست احتمالا تا عصری میمونه. حیف میشه که بره. زندگیمون یه ذره قشنگ تر شده بود از یکنواختی درومده بود. دیروز فقط زبان رسیدم اضافه بر کتابم بخونم و پیاده روی رفتم امروز باید
نوشتهٔ مایکل پین با ترجمة پیام یزدانجو ، نشر مرکز
این کتاب رو شروع کردم دیگه وقتش یه کتاب سخت بخونم :دی.  واسه تعطیلات به نظرت دو تا کتاب خوندن کافیه؟ حیف که زمان از دستم رفت اما دو سه روزه میدونم باید چیکار کنم. از اتاق میزنم بیرون و جز برای ورداشتن وسیله توش نمیرم که دوباره تختمو ببینم و خواب آلود بشم. فکر کنم از اثر به متن رو قبلا خوندمش ولی الان زیاد یادم نیست. باید بخونم تا یادم بیاد. امیدوارم درست بخونمش.
نمیدونم شروع کردنش امشب کار درستی
خب من مقاله ی مایکل پین رو خوندم که در مورد از اثر به متن بود چقدر اون تیکه ایش که در مورد متن و لذت متن بارت بود رو خوب فهمیدم  هرچند از اثر به متن و مرگ مولف رو هم باید بخونم اینجا ندارمشون. یه خورده هم حول حولی خوندم چون شب مهمون داریم اتاقمو تمیز میکردمو وسایلمو باید جمع کنم برای فردا که قراره بریم رشت. نمیدونم کتاب جدیدی دست بگیرم یا نه  باید کمک مامانم کنم بیچاره ظهر به بعد میره شیفت بابابزرگم الان کارارو داره میکنه البته منم یه ذره کمکش ک
دربارهٔ عکاسی ـ مجموعه جستارها ، نقد ها و یادداشت هاـ نوشتهٔ والتر بنیامین، ترجمهٔ آیدین رحیمی پور آزاد ، نشر حرفه نویسنده

در میان تمام شهر ها هیچ شهری به اندازه ی پاریس پیوندی مأنوس با کتاب ندارد. 
پاریس سالن کتابخانه ای عظیم و بیکرانی است که رود سن از میانش جریان دارد . 

یعنی میشه من یروز پاریس رو ببینم و زبان فرانسه ام خوب باشه؟

خب این کتابم تموم شد. نمیخواستم به این زودی تموم شه نمیدونم چی شد که اینقدر زود خوندمش. منو غرق خودش کرد. خ
برای من رسما سال جدید شروع شد. هرچند که امروز دیر بیدار شدم فکر کنم دوازده اینطورا بود. اما شروع کردم به کار کردن. کتاب بارت فوکو آلتوسر رو دارم میخونم. خب اولین بخشش در مورد مقاله یا جستار نوشته شده توسط بارت هست از اثر تا متن. من مقاله رو وقتی ترم اخر دانشگاه بودم خوندم که البته چیز زیادی یادم نیست یعنی کلیات توی ذهنم هست. پیاده رویم رفتم. این کارو همینجا قول میدم تحت هر شرایطی هر روز انجامش بدم ادم یه ذره حس میکنه زنده است. جدیدا احساس میکنم ب
نوشتهٔ رولان بارت ، ترجمهٔ سپیده شکری پور، نشر افراز. که البته داستان سارازین بالزاک هم توش هست. 
مترجم ابتدای کتاب نوشته اصلی ترین هدف بارت در این کتاب آشکار کردن تمایز بین متن خواندنی و متن نوشتاری هست. متن خواندنی یعنی همسان شدن با انتظارات خواننده ، یعنی به وجود آوردن خواننده ای منفعل ،؛ حال آنکه متن نوشتاری انگاره های خواننده را با فاصله گرفتن از سنت های نهادینه به چالش می کشاند. بنابراین کانون توجه متن نوشتاری گشودن درهای متن به تأویل
تا الان داشتم کمک مها میکردم سروسامون بده به وسایلشو و جمعشون کنه. الان تازه میخوام شروع کنم به خوندن کتاب هنر داستان بعدشم کتاب مصاحبه ی رولینگ استون که جفتشون در مورد سانتاگ هست. بعد اینام رولان بارت نوشته ی رولان بارت رو میخونم. عصریم قراره با مها برم بیرون خرید. یه خورده انگار حول حولی داره میشه خب ما فکر نمیکردیم اینجوری بشه ولی شد به نظرم حتی با تمام دلتنگی خوبه. همین خبر دیکه ای نیست. من برم. فعلا
BluRay,Your Friend The Rat 2007,دانلود Your Friend the Rat 2007 720p,دانلود انیمیشن Your Friend the Rat 2007,دانلود دوبله فارسی انیمیشن Your Friend the Rat 2007,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود مستقیم انیمیشن Your Friend the Rat 2007 1080p,کیفیت بلوری,موش دوست من,
ادامه مطلب
Mosaic 2007 1080p BluRay,Stan Lee Presents: Mosaic 2007 1080p,انیمیشن موزاییک 2007,تماشای آنلاین فیلم,دانلود انیمیشن Mosaic 2007,دانلود انیمیشن جدید,دانلود دوبله فارسی انیمیشن Mosaic 2007,دانلود زیرنویس فارسی Mosaic 2007,دانلود فیلم Mosaic 2007,دانلود فیلم Mosaic 2007 با زیرنویس فارسی,دانلود فیلم اکشن,سایت دوستی ها,کارتون موزاییک ۲۰۰۷ دوبله فارسی,موزاییک,
ادامه مطلب
BluRay,How to Hook Up Your Home Theater 2007,انیمیشن کوتاه,بلوری,چگونه سینمای خانگی خود را راه اندازی کنید,دانلود How to Hook Up Your Home Theater 2007 1080p,دانلود انیمیشن How to Hook Up Your Home Theater 2007,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی How to Hook Up Your Home Theater 2007,دانلود مستقیم انیمیشن How to Hook Up Your Home Theater 2007 720p,زبان اصلی,
ادامه مطلب
DVDRip,Fear(s) of the Dark 2007,ترس های تاریکی,دانلود Fear(s) of the Dark 2007 720p,دانلود انیمیشن Fear(s) of the Dark 2007,دانلود انیمیشن ترس از تاریکی Fear(s) of the Dark 2007,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود مستقیم انیمیشن Fear(s) of the Dark 2007 1080p,زبان اصلی,
ادامه مطلب
Garfield Gets Real 2007 1080p BluRay,انیمیشن گارفید واقعی میشود Garfield Gets Real 2007 دوبله فارسی,دانلود انیمیشن Garfield Gets Real 2007,دانلود انیمیشن جدید,دانلود دوبله فارسی فیلم Garfield Gets Real 2007,دانلود رایگان انیمیشن Garfield Gets Real 2007,دانلود زیرنویس فارسی Garfield Gets Real 2007,سایت دوستی ها,کارتون گارفیلد در دنیای واقعی 2007 دوبله فارسی,گارفیلد واقعی می شود,
ادامه مطلب
1080p,Bleach - The DiamondDust Rebellion 2007,BluRay,دانلود انیمیشن Bleach: The DiamondDust Rebellion 2007,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن Bleach - The DiamondDust Rebellion 2007,دانلود فیلم Bleach: The DiamondDust Rebellion 2007,دانلود کارتون Bleach: The DiamondDust Rebellion 2007,دانلود مستقیم Bleach: The DiamondDust Rebellion 720p,دوبله فارسی,
ادامه مطلب
Lissi and the Wild Emperor 2007,x265 HEVC,انیمیشن کمدی,دانلود,دانلود انیمیشن Lissi and the Wild Emperor 2007 1080p,دانلود انیمیشن Lissi und der wilde Kaiser 2007,دانلود انیمیشن لیسی و امپراطور وحشی,دانلود زیرنویس فارسی Lissi and the Wild Emperor 2007,دانلود فیلم Lissi and the Wild Emperor 2007,دانلود فیلم جدید,دانلود مستقیم Lissi and the Wild Emperor 2007 720p,
ادامه مطلب
Battle for Terra 2007,BluRay,x265 HEVC,بلوری,حجم کم,دانلود انیمیشن,دانلود انیمیشن Battle for Terra 2007,دانلود انیمیشن Battle for Terra 2007 720p,دانلود انیمیشن نبرد سیاره ترا Battle for Terra 2007,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن Battle for Terra 2007,دانلود کارتون با دوبله فارسی,دانلود مستقیم انیمیشن Battle for Terra 2007 1080p,زبان اصلی,علمی تخیلی,نبرد برای سیاره ترا,
ادامه مطلب
BluRay,Shrek the Halls 2007,انیمیشن کریسمس شرک,انیمیشن کوتاه مهمانی شرک با دوبله فارسی,بدون سانسور,جشن کریسمس,دانلود انیمیشن Shrek the Halls 2007 720p,دانلود انیمیشن شرک با دوبله فارسی,دانلود انیمیشن مهمانی شرک با دوبله فارسی Shrek the Halls 2007,دانلود دوبله فارسی انیمیشن Shrek the Halls 2007,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی اتیمیشن Shrek the Halls 2007,دانلود کارتون Shrek the Halls 2007,دانلود مستقیم فیلم Shrek the Halls 2007 720p HDTV,شرک,
ادامه مطلب
BluRay,Donkey Xote 2007,انیمیشن خانوادگی,دانلود Donkey Xote 2007 720p,دانلود انیمیشن Donkey Xote 2007,دانلود انیمیشن دن کیشوت 2007,دانلود انیمیشن دن کیشوت Donkey Xote 2007,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود فیلم با حجم کم,دانلود فیلم دانکی شوت,دانلود کارتون جدید,دانلود مستقیم انیمیشن Donkey Xote 2007 1080p,دن کیشوت,دوبله فارسی,دون کیشوت,کیفیت بلوری,
ادامه مطلب
Appleseed Saga - Ex Machina 2007,افسانه دانه سیب,انیمیشن Appleseed Saga Ex Machina 2007,انیمیشن ژاپنی,بدون سانسور,دانلود انیمیشن Appleseed Saga: Ex Machina 2007,دانلود انیمیشن افسانه دانه سیب رستاخیز ماشین ها,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس Appleseed Saga: Ex Machina 2007,دانلود کارتون Appleseed Saga Ex Machina,دانلود مستقیم Appleseed Saga: Ex Machina 2007 720p,رستاخیز ماشین ها,زیرنویس فارسی انیمیشن Appleseed Saga Ex Machina 2007,لینک مستقیم,
ادامه مطلب
هیوندای سوناتا 2007 با همان طراحی منحصر به فرد و ویژه خود، نسل پنجم سری خودروهای سوناتا می باشد که طراحی و تولید شده است. خودرو سوناتا 2007 در سال 1386 برای نخستین بار راه خود را به سمت و سوی بازار خودرو کشور باز نمود. در آن روزگار، عرضه این خودرو به سبب برخورداری از قطعات ارزان و قیمت مناسب، نظر بسیاری از خریداران و مصرف کنندگان را به خود معطوف ساخت.
ادامه مطلب
کد کالا: 2005
کتاب الکترونیکی میشل فوکو
نویسندگان قرن بیستم فرانسه2
تالیف: اریک برنز
ترجمه: بابک احمدی
تهران، نشر ماهی، 1381
فرمت فایل: PDF ZIP
تعداد صفحات: 157 صفحه
قیمت : 30000 تومان
برای تهیه نسخه الکترونیکی کتاب و پرداخت روی تصویر زیر کلیک کنید، لینک دانلود پس از پرداخت در اختیارتان قرار می گیرد.
BluRay,DVDRip,Shaun the Sheep 2007,انیمیشن بره ناقلا,بره ناقلا,دانلود Shaun the Sheep: Save the Tree 2007 720p,دانلود انیمیشن Shaun the Sheep: Save the Tree 2007,دانلود انیمیشن بره ناقلا نگهداری درخت با دوبله فارسی,دانلود رایگان,دانلود فیلم Shaun the Sheep: Save the Tree 2007 1080p,دانلود فیلم با حجم کم,دانلود کارتون بره ناقلا با دوبله فارسی,دوبله فارسی,زیرنویس فارسی,کیفیت بلوری,
ادامه مطلب
خب بالاخره مقاله آئورارو تمومش کردم یه خورده با وسواس خوندمش واسه همین طولانی شد تازه فرداهم یه مرورش میکنم. شاید بخش هاییم ازش بذارم دوباره. و چون که راستش مقاله ی بنیامین رو که میخوندم یه چیزاییشو نفهمیدم بعد الان اینو خوندم برام باز شد مطلب با این که قبلا خونده بودمش. میخوام قبل از کتاب دربارهٔ عکاسی بنیامین کتاب لذت متن بارت رو بخونم با مقاله ای که مایکل پین نوشته. اینارم قبلا خوندم برای بار دوم میخونم چون انگار به هم میتونه ربط داشته با
قبل از این که کتاب جدید شروع کنم تصمیم دارم مقالهٔ مرگ مؤلف رو که نوشتهٔ رولان بارت هست و با ترجمهٔ فرزان سجودی دارم رو بخونم چون موقع نوشتن دفترمم رسیدم به اون جلسه از کلاسمون که این مقاله رو خوندیم برام یه مروری هم میشه و این که کتاب بعدی‌که قراره شروعش کنم داستان سارازین بالزاک رو هم داره هم تو مقاله راجع بهش نوشته هم فکر کنم تو کتاب. خلاصه که همین برم شروع کنم. 
نام ها ، همچون آواها ، همچون بوها، چیزی از جنس رخوت اند : اشتیاق و مرگ : به قول نویسنده ای از سدهٔ پیش :« آخرین آهی که از چیز ها باقی میماند.» 

هرچیزی که تنها یک تفاوت داشت در او نوعی خوشی، حیرتی مستمرمی انگیخت.

رولان بارت نوشتهٔ رولان بارت ، پیام یزدانجو، نشر مرکز
کد کالا: 2005
کتاب الکترونیکی میشل فوکو
نویسندگان قرن بیستم فرانسه2
تالیف: اریک برنز
ترجمه: بابک احمدی
تهران، نشر ماهی، 1381
فرمت فایل: PDF ZIP
تعداد صفحات: 157 صفحه

قیمت : 30000 تومان

برای تهیه نسخه الکترونیکی کتاب و پرداخت روی تصویر زیر کلیک کنید، لینک دانلود پس از پرداخت در اختیارتان قرار می گیرد.

دانلود بازی WWE SmackDown vs Raw 2007 - اسمکدان ضد راو ۲۰۰۷
WWE SmackDown vs Raw 2007 یک بازی ویدئویی حرفه ای می باشد که توسط Yuke's ساخته شده و توسط THQ در سال 2006 منتشر شد. این نسخه هشتمین سری از بازی های WWE SmackDown می باشد. علت نام گذاری بازی به خاطر درگیری دو گروه اسمکدان و راو بوده که باعث بالا رفتن کیفیت بازی شده است. برای دانلود بازی به ادامه مطلب مراجعه نمایید.
دانلود بازی WWE SmackDown vs Raw 2007 برای کامپیوتر
امیدورام بتونم سالم و سلیم الصدر بارت بیارم.
نه ولی من چطور می تونم!
منی که هیچ وقت تکلیفم روشن نبود از شدت کور چشمی و کور دلی...
امیدوارم خدا سلیم الصدر بارت بیاره و بعد به عشقی کام دلت رو بگشاید که عشق بالا دستش فقط عشق خودش باشه که به ائنم برسوندت با این عشق ...
به عشق رسیدی درکش کنی ان شاءالله
عشق برات اتفاق بیافته ان شاءالله
اونقدر سلیم الصدر و دریا دل باشی که عشق بیاد سمتت و درکش کنی
و معشوق که عاشقت شده هم همینقدر و بلکه بیشتر سلیم الصدر و در
سریال کره ای ایسان Yi San 2007
عنوان ها: ایسان | لی سان | بادی از قصر | Yi San | Lee San | Wind of the Palaceژانر: #تاریخی | #درامشبکه پخش: MBCتعداد قسمت: ۷۷تاریخ پخش: ۲۰۰۷بازیگران: Lee Seo jin – Han Ji min
خلاصه داستان: آغاز سریال مراسم جشنی را نشان می‌دهد که گویا یکی از جشن‌های مهم دربار با حضور شاه، ملکه و دیگر درباریان است که ناگهان سربازان نمایش‌دهندهٔ تیراندازی، به سوی شاه و ملکه شلیک می‌کنند و با وجود روی دادن آشوب شاه موفق به گریز می‌شود؛ ولی در حال گریز، پسرش را در بر
کتاب لذت متن هم دوباره تموم شد و من فهمیدم چقدر بیشتر میفهمیدمش این بار. دفعات قبل خیلی برام سخت بود هرچند که این بارم بود قسمت هایی که کامل متوجه نشک اما کمتر بود. از صبح فقط کتاب خوندم. حالا هی میخوام گزارشی ننویسما مگه میشه. به نظرم نباید نوشته گزارشی باشه هرچند که من دنبال اینم جوری بنویسم که برام بمونه چه کارایی کردم اما باید راهی باشه. 

کتاب لذت متن ، نوشتهٔ رولان بارت ، ترجمهٔ پیام یزدانجو ، نشر مرکز

چاره ای نیست : تحمل ملال ساده نخوا
امیدورام بتونم سالم و سلیم الصدر بارت بیارم.
نه ولی من تنهایی چطور می تونم!
منی که خیلی جاها هنوز حب و بغض هام الهی نشده، هنوز...
امیدوارم خدا سلیم الصدر بارت بیاره و بعد به عشقی کام دلت رو بگشاید که عشق بالا دستش فقط عشق خودش باشه که به اونم برسوندت با این عشق ...
به عشق رسیدی درکش کنی ان شاءالله
عشق برات اتفاق بیافته ان شاءالله
اونقدر سلیم الصدر و دریا دل باشی که عشق بیاد سمتت و درکش کنی
و معشوقت که عاشقتم شده هم همینقدر و بلکه بیشتر سلیم الصدر و
میشه گفت تقریبا دیشب نخوابیدم. با این حال امروز هم شروع شد با فرانسوی هم شروع شد. میخوام مقالهٔ جان سارکوفسکی رو بخونم. ترجمهٔ اسماعیل عباسی که توی حرفه عکاس ۹ بوده. مقاله ای که نقد یک خوندیمش و خیلی هم جدید نیست. هنوز کتاب نمیدونم چی شروع کنم. باید ببینم چی بخونم. البته احتمالا بعد از چشم عکاس مقاله مرگ مولف و از اثر به متن رو بخونم از کتاب به سوی پسا مدرن ترجمه پیام یزدانجو نوشتهٔ رولان بارت. بعدش یه کتاب انتخاب کنم. بریم ببینیم امروز چجوری م
لذت متن ، نوشتهٔ رولان بارت ، ترجمهٔ پیام یزدانجو ، نشر مرکز

مقاله که تموم شد و فکر میکنم خوب فهمیدمش. حداقل بهتر از قبل که خونده بودم. یه درس زبانم گرامرشو خوندم دارم لذت متن رو شروع میکنم. عجیب اینجاست با این که یک بار خوندمش چیز زیادی ازش تو خاطرم نیست. فقط یادمه یه ذره فهمیدنش سخت بود. بریم ببینیم چجوریه.

دلم پیش فرداست که قراره کتاب بخرم. 
همه ی ما شرکت اپل را به عنوان پیشگام در تکنولوژی های روز دنیا می دانیم و تاثیر استیو جابز و محصولاتش هنوز هم ادامه دارد. همه می دانیم هر کس با یک بار خرید محصولات این شرکت به شدت وابسته ی آن می شود. شما تجربه ی استفاده از محصولات این شرکت را داشته اید. در ویدیوی زیر کلیه ی گوشی های تولید شده این شرکت از 2007 تا 2020 را به همراه مشخصات خواهید دید. اولین گوشی iPhone و اخرین iphone 11.
گوشی های شرکت اپل از 2007-2020
میدونی این کتتابو خیلی جلو نرفتم متاسفانه از استرس فردای زبانا نگرانم. اما تا همینجاش کلی چیز فهمیدم. ااین که چقدر زبان مهمه این چیزی هست که همه انجامش میدن گفتگو میکنن مینویسن اما به خود کاری که میکنن توجهی نمیکنن. این که برای یادگرفتن زبان دلم میخوام همون آدم بدوی باشم. یعنی مثل یه بچه جلو برم. نه این که حول بزنم بعد هیچی نشه باید کار کنم ولی کم کم کم پیش برم. یعنی نشینم ۳۰۰ تا جمله درارم حفظ کنم برم سرکلاس کار کنم اما اصلشو یادبگیرم. شاید این
خب کتاب جدیدمو شروع میکنم لذت متن نوشتهٔ رولان بارت با ترجمهٔ پیام یزدانجو و نشر مرکز
یه حدس هایی میزنم که چجوری ولی باید خوند تا فهمید. بریم ببینیم چی میگه. 
تازه الان میخوام شروع کنم فکر کنم ساعت ۹ نیم اینطورا بیدار شدم. البته یه دورم ساعت هشت بیدار شدم اما نتونستم خودمو بیدار نگه دارم. 
برای عکاسی باید بیشتر فکر کنم باید یه مروری داشته باشم تا یسری چیزا برام یادآوری بشه بعد شروع کنم به عکس گرفتن. 
بقیه چیزام که همونجوریه. 
هنوز خوابم میاد ک
➰ در یکی از قسمت های سیمپسون ها "هومر" [پدر خوانواده] با دخترش  "لیزا "و پسرش "بارت" به سینما میرن و یک فیلم در مورد آخرالزمان میبینن "هومر" میترسه و فکر میکنه واقعا قراره آخرالزمان اتفاق بیفته و کتاب های زیادی در مورد آخرالزمان میخره و میخونه و در آخر میفهمه باید با تابلوی 'شام آخر' " داوینچی" محسابه هایی میکنه [داوینچی آدم مهمیه و تابلوهاش همه پره رازه همه میگن تابلوی مونالیزا و شام آخر داوینچی بسیار مهم بوده و راز های زیادی داره] جالب تر اینه  
دانلود فیلم آتش Ram Gopal Varma Ki Aag 2007 با دوبله فارسی
دانلود رایگان فیلم هندی آتش Ram Gopal Varma Ki Aag 2007
نام فیلم : آتش ( شعله ۲ ) Ram Gopal Varma Ki Aag 2007ژانر : اکشن | ماجرایی | کمدیکارگردان : Ram Gopal Varmaبازیگران : Amitabh Bachchan, Mohanlal, Ajay Devgnمحصول : هندزبان : فارسیزمان : ۱۳۲ دقیقهامتیاز : ۱٫۷/۱۰کیفیت : متوسطفرمت : MKVحجم : ۴۰۰ مگابایتاطلاعات بیشتر : کلیک کنیدخلاصه داستان : بازسازی فیلم قدیمی و بیاد ماندنی شعله با کمی تغییرات در داستان فیلم و شخصیت بازیگران، هرندرا دان و راج راناده

متنی که تو مینویسی باید نشان دهد که به من میل دارد. 

ما در کام زبان فرو می شویم ، همچون کودکانی که هرگز از هیچ چیز روگردان نمی شوند و از هیچ چیز نمی رنجند ، و از آن بدتر همه چیز را مجاز می شمرند. 
دانلود فیلم Zodiac 2007
کیفیت : Bluray 1080p
ژانر : جنایی, درام, راز آلود, هیجان انگیز
کارگردان : David Fincher
ستارگان : Anthony Edwards, Jake Gyllenhaal, Mark Ruffalo, Robert Downey Jr.
سال : 2007
کشور : آمریکا
سازندگان : James Vanderbilt,Robert Graysmith
مدت زمان : 2 ساعت و 37 دقیقه
در سان فرانسیسکو، یک نقاش کارتون بنام «رابرت گری‌اسمت» (جیک جینلنهال) به یک کارآگاه آماتور تبدیل شده و غرق در گرفتن رد قاتلی سریالی بنام «زودیاک» میشود.
ادامه مطلب
خاطرات سوگواری جستارهای پراکنده رولان بارت در فقدان مادرش است. رولان بارت وقتی سه ساله بود پدرش را در جنگ جهانی از دست داد و پس از آن 60 سال در کنار مادرش زیست، فقط نزدیکانش تا حدی از شدت وابستگی رولان به مادرش اطلاع داشتند. رولان بارت یک روز پس از مرگ مادرش شروع کرد به نوشتن جستارهای کوتاه روزانه‌ای که تک‌تک آنها گویای عمق احساس و رنج بارت در فقدان مادرش هستند. این جستارها هرچند در سوگ پایان رابطه‌ای عاشقانه بین مادر و فرزند نوشته شده‌اند
نمیدونم این کتاب رو ـ اتاق روشن ، نوشتهٔ رولان بارت ، ترجمهٔ فرشید آذرنگ ، نشر حرفه نویسنده ـ برای چندمین بار میخوام بخونم. فقط میدونم تو این لحظه دلم میخواد دوباره بخونمش. که این کتاب کلا شاید جزو اولین کتابهایی بود که دید منو به عکاسی بازتر کرد. یادش بخیر تابستون ۹۴ بود که این کتاب و نگاهی به عکسها رو خریدم. اون موقع تازه اسم استادمو شنیده بودمو میخواستم بدونم چجورین. هرچند که اولش خیلی سخت بود برای من این کتاب و اولین بار همون تابستون نصف
دانلود کتاب مغازه خودکشی ژان تولی
مغازه خودکشی یک فانتزی سیاهِ تکان‌دهنده است. این رمان اثری از ژان تولی، نویسنده، طراح و کارگردان فرانسوی است که در سال ۱۹۵۳ به دنیا آمد. این رمان معروف‌ترین اثر ژان تولی است که در سال ۲۰۰۷ منتشر شد و تاکنون به بیش از بیست زبان ترجمه شده است.
ادامه مطلب
میشه گفت تقریبا دیشب نخوابیدم. با این حال امروز هم شروع شد با فرانسوی هم شروع شد. میخوام مقالهٔ جان سارکوفسکی رو بخونم. ترجمهٔ اسماعیل عباسی که توی حرفه عکاس ۹ بوده. مقاله ای که نقد یک خوندیمش و خیلی هم جدید نیست. هنوز کتاب نمیدونم چی شروع کنم. فعلا دارم به خودم یه حالی میدم. بعدشم باید ببینم چی بخونم. البته احتمالا بعد از چشم عکاس مقاله مرگ مولف و از اثر به متن رو بخونم از کتاب به سوی پسا مدرن ترجمه پیام یزدانجو نوشتهٔ رولان بارت. بعدش یه کتاب
رولان بارت، پیام یزدانجو، نشر مرکز

+در کودکی اغلب و به شدت ملول بودم. این روحیه ظاهرا خیلی زود در من بروز پیدا کرد،همهٔ عمر همچنان همراه ام بوده، و با وخامت عود می‌کند.( البته ، دفعاتش هرچه بیشتر ، به لطف کار و دوستان کم شده) و این نکته همیشه برای دیگران محسوس است. ملالی هول انگیز ، تا حد زجر : چیزی چون آن حسی که در میز گرد ها ، سخنرانی ها ، شب نشینی با غریبه ها ، و تفریحات دسته جمعی به من دست می دهد: ملال را هرجایی می توان دید. آیا ملال همان هیستر
⚜️ لمعه – تدریس متن شهید اول  استاد حائری ♻️ کتاب الطهارة♻️ کتاب الصلاة♻️ کتاب الزکاة♻️ کتاب الخمس♻️ کتاب الصوم♻️ کتاب الحج♻️ کتاب الجهاد♻️ کتاب الکفارات♻️ کتاب النذر♻️ کتاب القض♻️ کتاب الوقف♻️ کتاب العطیة♻️ کتاب المتاجر♻️ کتاب الدین♻️ کتاب الرهن♻️ کتاب الحجر♻️ کتاب الضمان♻️ کتاب الحوالة♻️ کتاب الکفالة♻️ کتاب الصلح♻️ کتاب الشرکة♻️ کتاب المضاربة♻️ کتاب الودیعة♻️ کتاب الاجارة♻️ کتاب الجعالة   تعداد جلس
ما هنوز نرفته قرار گذاشتیم هفته دیگه برگردیم چون دوباره پنجشنبه کلاس زبان تعطیل. دیگه اتوبوسرانی آباد شد از دست ما. ساعت دو نیم بلیط داریم خب من میگم چه کاریه بریمو برگردیم همونجا بمونیم اما مها میگه دیگه تا دی بعد این وقت نمیشه برگردیم تهران. خب منم یه چند تا کتاب میخوام. به خصوص اتاق روشن چاپ جدیدش رو. بهش گفت و گویی از رولان بارت اگه اشتباه نکنم اضافه شده که مال من نداره و درآمدی از فرشید آذرنگ اینو هم یادم نیست مال من داشت یا نه فکر کنم داشت
دیشب پیشنهاد کردن که منم همراه مها برم شمال و با هم دوتایی اونجا بمونیم. این نه از طرف من قبول شد و نه مها. البته نه این که مها مخالفت کنه احساس کردم زیاد تمایل نداره. شایدم اشتباه کردم. از یه طرف به نظر من بهتر هست که تنهایی خودشو داشته باشه حالا که فرصت کسب این تجربه فراهم شده. من اینجا هم تنهام وقتی که مها نباشه. مامان که میره خونه باباحاجی بابا هم که میره بیرون. نمیدونم بعدا چی میشه. شاید ماه بعد اتفاق بیفته اما الان نه. 
دلم براش تنگ میشه. ام
سال انتشار کتابی که لینک دانلود آن در ذیل همین مطلب قرار داده شده، 2007 است. در واقع دلیل اشتراک گذاری این کتاب در وبلاگ آبزیستان، جایگاهی است که سیستم های مدار بسته آبزی پروری دریایی در سال های اخیر در صنعت پیدا نموده اند و می توان با قطعیت اظهار نمود که مبانی طراحی و مدیریت عملیات در این سیستم ها بر کلیه روش ها در این صنعت مؤثر خواهد بود. امید دارم این کتاب مورد استفاده علاقمندان واقع شود.
لینک دانلود
خلاصه مبانی بیهوشی میلر ۲۰۱۱ - فروشگاه کتاب پزشکی
خلاصه مبانی بیهوشی میلر ۲۰۱۱. ترجمه: افسانه برآبادی، فهیمه دهفولی، شهاب حسینی; مقدمه و نظارت: دکتر دارویش ابطحی; سال انتشار: 2011; انتشارات: اندیشه رفیع ...
کتاب خلاصه اصول بیهوشی میلر
کتاب خلاصه اصول بیهوشی میلراثر رابرت استولتینگ، رونالد میلر، امید مرادی‌مقدم، ولی‌الله حسنی، فاطمه گودرزی، آرزو شاهسواری بوده و چاپ 1 آن در سال 1389 توسط ...
چاپ کتاب خلاصه اصول بیهوشی میلر
کتابی که پیش رو دار
ژانر:درام ،زندگی نامه 
دوبله 
فیلم بر اساس کتاب خاطرات ژان دومینیک بوبی اقتباس شده است. ژان دومینیک بوبی قبل از اینکه دچار عارضه حمله مغزی و نشانگان قفل‌شدگی بشود، از سردبیران مجله اِل بود. وی که دچار فلج جسمی شده بود، از لحاظ مغری کاملاً سالم بود اما بجز پلک چشم چپش، اختیار تمامی عضلات بدنش را از دست داده بود. از این روی تنها راه ارتباطی‌اش با دیگران از طریق پلک‌زدن بود. وی به این وسیله و با کمک پرستاران و اطرافیانش کتابی از زندگی خود را نو
مشخصات دی وی دی مانیتور فابریک پرادو 2007 تا 2008 فول تاچ اسکرین برند وستر به شرح زیر می باشد :
​​​مانیتور 9 اینچ
پردازشگر ۴ هسته ای 1.7GHz
سیستم عامل اندروید ۶
حافظه جانبی (رم)  ۲ گیگابایت DDR3 و حافظه اصلی (رام) ۱۶ گیکابایت و امکان 
دی وی دی فابریک پرادو2007تا2008
مانیتور فابریک پرادو2007تا2008
مولتی مدیا پرادو2007تا2008
ضبط تصویری پرادو2007تا2008
سال تولید : ۲۰۰۷
محصول کشور :  هندوستان
ژانر :  درام . فانتزی . رازآلود
امتیاز IMDB از ۱۰ : ۷٫۲
کیفیت : ۷۲۰p HDRip
کارگردان : Anurag Kashyap
ستارگان : John Abraham, Ayesha Takia, Paresh Rawal
خلاصه فیلم : داستان سورئال در مورد یک مرد، اعتیاد به سیگار کشیدن و یک سازمان مرموز و قدرتمند است که ادعا می کند که چنین اعتیاد را درمان می کند، البته با روش های بسیار غیر معمول.
ادامه مطلب
مراحل چاپ کتاب
مراحل چاپ کتاب > خیلی از ما علاقه داریم که اثری از خود را بر روی کتاب قرار دهیم. بسته به محتوای کتاب، خوانندگان یا همه یا از متخصصین دانشگاهی خواهند بود. گاهی نیز هدف نویسنده این است که این کتاب را به عده خاصی از خوانندگان خود ارائه دهد. بنابراین چاپ کتاب برای نویسنده امری مهم است که این امر برای موسساتی که در این حوزه فعالیت دارند کاری روان و ساده است. با ملک دانش همراه باشید:
 مراحل ترجمه کتاب و چاپ کتاب در ایران
مراحل چاپ ک
درخت را به نام برگ بهار را به نام گل ستاره را به نام نور کوه را به نام سنگ دل شکفته‌ی مرا به نام عشق عشق را به نام درد مرا به نام کوچکم صدا بزنمرا به نام کوچکم صدا بزنصدام بزنزنده شو منو صدا کن دلم واسه صدای خش‌دارت تنگ شده.دلم واسه حرف زدن با لکنتت که دال و ت رو درست ادا نمی‌کردی تنگ شده. دلم برای تمام حمایت‌های حماقت‌بارت تنگ شده.میگفتی هاجر فسخ عزیمت جاودانه بود. چرا برنمیگردی از سفر چند روزه‌ات؟
وقتی کتابو میخونم همش فکر میکنم چرا زمان ما اینجوری نیست. انگار بودو نبود ما هیچ فرقی نداره. انگار ماها هیچ کاری نمیکنیم. انگار تو زمان و مکان وجود نداریم با این که هستیم. چقدر دلم میخواست جای دیگه توی اون زمانها بودم. زمان پیکاسو یا زمان سونتاگ و بارت. اما خب چیکار میشه کرد. من اینقدر دیر به دنیا اومدم. و باید با همین شرایط پیش برم. 

کتاب پیروزی و شکست پیکاسو ، نوشتهٔ جان برجر ، ترجمهٔ سما صالح زاده ، نشر حرفه نویسنده
خب کتاب لذت متن نوشتهٔ رولان بار با ترجمهٔ پیام یزدانجو و نشر مرکز تموم شد. نمیدونم راستش باید راجع بهش چی گفت از یه طرف میشه از اسمش فهمید در مورد چیه از یه طرف عنوانش اصلا کافی نیست که بفهمی دقیق چی میگه. برای من هم آسون بود هم سخت یه چیزاییشو نمیفهمیدم اما چیزاییشم که میفهمم نمیتونم توضیح بدم اینو دیشب فهمیدم وقتی فاطمه گفت راجع به کتاب براش بگم. خیلی بده اینجوریم نه؟ من واقعا درست سعی میکنم بخونم نمیدونم حکایت زبانمه که فقط میفهمم نه میتو
ژانر : ترسناک, هیجان انگیز
خلاصه داستان : دو دانشجوی کالج در راه بازگشت به خانه، با یکدیگر همسفر میشوند که ناگهان خودروی آنها در جاده ای دور افتاده در برف و سرما از کار می افتد و روح انسانهایی که در آن منطقه کشته شده اند به سراغ آنها می آیند
DOWNLOAD  

Thriller/Horror/Drama/Thriller
درام/ترسناک/موزیکال/دلهره آور
R | 1h 56min |  21 December 2007 (USA)
        7.4
    85%

خلاصه: بنجامین بارکر آرایشگری بد نام در لندن بعد از سال ها با نام مستعار سوینی تاد به محل زندگی سابق خود، لندن برمیگردد و دوباره آرایشگاه خود را برپا میکند و این آغاز همکاری مجرمانه او با خانم لاوت (همسایه سوینی که مغازه پای فروشی دارد) است.

سوینی تاد دارای فیلمنامه جالبی ست اما جلوه های ویژه ضعیفی دارد که بخش عمده ی آن بخاطر سال ساخت فیلم است. اکثر ص
ساعت پنج صبحه و من می‌دونید چرا خوابم نبرده؟ چون دارم به فاکینگ رولز فاکینگ آو فاکینگ دِ گیم فاکینگ میشل لریس فکر می‌کنم، که توی هیچکدوم از سایت‌های دانلود کتابی که می‌شناسم نیست. و من چرا عاشق این مرد شدم؟ چون اول معروف‌ترین کتابش به اسم manhood شروع می‌کنه به وصف هیکلِ فیزیکی خودش. آنچنان خالی از «هر» حسی اینکارو می‌کنه، و آنچنان در اون خلأ تو رو مجاب می‌کنه از هیکلش منزجر بشی، و آنچنان در لایه‌های ننوشته متن به هیچ‌کجاش نمی‌گیره که تو
خب این مقاله تموم شدو مخ من داغ کرده داره ذوب میشه. سخت شاید اونجوری نبودا ولی چرا فهمیدن یسری چیزا یه ذره سخت بود. شایدم چون بار اول میخوندمش اینجوری به نظرم رسید باید باز بخونمش منتها الان یا چند روز دیگه که برام یسری چیزاش جا بیفته. این بار فکر نکنم بتونم توضیح زیادی راجع بهش بدم. از اسمشم معلومه که در مورد چیه اسطوره در زمانه حاضر یا اسطوره ی امروز که رولان بارت نوشته و ترجمهٔ یوسف اباذری هست. سرچ کنین میاد باید بخرینش برای خوندنش. یسری چی
“That Crook’d ‘Sipp” کاریکاتوری است که در سال 2007 برای بلوک بزرگسالان شبکه کارتون شبکه ایجاد شده است. این کارتون که توسط دیوید بانر رپ ، آمریکایی رپ ساخته شده است ، به همراه مایک ویس ، نیک وینفلد و جیکوب اسکوبودو ، این کارتون حول محور Beauregards می چرخد ​​، خانواده ای سفیدی کارآمد …The post دیوید بانر – این نوشیدنی Crook’D ‘ appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/3d9gFv9
مشاهده مطلب در کانال
فیلم no country for old man 2007
سلام و درود؛
در این مطلب میخوام برنده اسکار بهترین فیلم سال 2007 رو معرفی کنم.
نمیدونم از کجا شروع کنم چون هنوز تازه کارم ولی مینویسم باشد که رستگار شوم.
فیلم داستان فردی به نام لاویلین ماوس هست که خیلی اتفاقی یه عالمه پول رو پیدا میکنه و طرف صاحب پول هم یک قاتل برای کشتنش استخدام میکنه. تا اینجا آدم احساس میکنه که فیلم خیلی کلیشه ای هست و چنان چیزی نداره که با بقیه فیلم ها متفاوتش کنه.
فیلم توسط برادران کوئن کارگردانی شده و
ویندوز ویستا سیستم‌عاملی است که بر روی کامپیوترهای شخصی، رومیزی، لپ تاپ و تبلت های خانگی و تجاری و مراکز رسانه‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد. قبل از پرده‌برداریِ این سیستم‌عامل در ۲۲ ژوئن ۲۰۰۵، ویندوزویستا با کدنام شیپور بلند (به انگلیسی: longhorn) شناخته شده‌ بود. توسعه آن در ۸ نوامبر ۲۰۰۶ به اتمام رسید. این سیستم برای تولیدکنندگاننرم‌افزار و سخت‌افزار کامپیوتر و طرف‌های تجاری، سه ماه زودتر از آن عرضه گردید. در ۳۰ ژانویه ۲۰۰۷

به طور باور نکردنی امروز خوب بودم نه تنها همه کارامو کردم که وقت هم اضافی اوردم :دی البته که وقت هیچوقت اضافه نمیاد باید از این فرصت استفاده کنم تا شب کلی کتابمو جلو ببرم. فردا شب کتابم تموم میشه و قراره یه مقاله خفن از بارت رو بخونم که امروز ازش تو دفترم خوندم که استادم گفته بود. اسم مقاله هست اسطوره ی امروز یا اسطوره در زمان حاضر که دو تا ترجمه داره یکی تو ارغنون چاپ شده یکی توی نشر مرکز اولی ترجمهٔ یوسف اباذری دومی ترجمهٔ شیرین دخت دقیقیان.
چند دقیقه پیش جلد دوم آنا کارنینا هم به اتمام رسید. همین الان که این جمله تموم شد یادم افتاد برم در کتاب ظرافت جوجه تیغی اظهار نظرها درمورد آنا کارنینا رو ببینم. اما از اینجا به بعد اسپویل:
خیلی ناراحت شدم که آنا خودش رو کشت و بدتر اینکه در لحظات اخر پشیمون شد. هرچند قبلا هم پشیمون شده بود اما نهایتا این کارو کرد. در کل اوایل از این رمان خسته شدم بودم انا از اواخر جلد یک علاقمند شدم و مطمئنا این رمان رو با تداعی چای و شب های پاییز به یاد خواهم اور
خب کتاب غرور و تعصب نوشتهٔ جین آستین ترجمهٔ رضا رضایی نشر نی با سرخوشی و شادی تموم شد. به شدت خوشحالم. شاید یه دلیلش نشستن کنار پنجره و دیدن ابرای دلبرو هوای فوق العاده ی بهاری هست. بهرحال که حالم خوبه. بالاخره البته و حس تازگیو کم کم تو وجودم حس میکنم. 
در مورد کتاب که قبلا گفتم با این که موضوعشو اولش برام جالب نبود اما کم کم منم غرق کتاب شدمو منتظر بودم ببینم چی میشه. خیلی وقت بود اینجوری کتاب نخونده بودما لم داده بودم به مبل مثل اونوقتا که کسی
بله...من زمین خوردم...من شکست خوردم...پیرتر شدم ولی این پایان تلخ بهم فهموند که من اگه واقعا تلاش کنم می تونم موفق بشم.
دیشب خیلی مریض بودم.تب و لرز و نفس تنگی شدید داشتم.راستشو بخواید فکر میکردم کرونا گرفتم و سر کار نرفتم و خوابگاه موندم . امشب خیلی بهترم.از دیشب تا الان با اون حال بدم و در حالی که چندین قرص و داروی خواب آور مصرف کرده بودم خیلی به زندگیم و آیندم فکر کردم.من به زودی از پروژه میرم چون نمی تونم چنین زندگی ای رو برای خودم متصور بشم.از ص
کتاب در آمدی بر ساختار گرایی

نویسنده :رابرت اسکولز
مترجم : فرزانه طاهری
چکیده (معرفی کتاب ):
ساختارگرایی یکی از مهم ترین و تأثیرگذارترین جنبش های فکریِ سده ی بیستم بود که در حوزه های گوناگون معارف بشری را دستخوش تحولات فراوانی ساخت. این کتاب به بررسی ارتباط ساختارگرایی و ادبیات و نقد ادبی می پردازد. در این راستا، نویسنده می کوشد از رهگذر بررسی آراءِ سوسور، یاکوبسن، فرمالیست های روسی، پراپ، لوی استروس، ریفاتر، بارت، تودوروف، ژنت و بسیاری دی
خب کتاب جاودانگی هم تموم شد. نوشتهٔ میلان کوندرا با ترجمهٔ حسین کاظمی یزدی و نشر نیکو نشر. پیشنهاد میکنم حتما این ترجمه رو بخونین. ترجمهٔ قبلی که خوندم اصلا انگار یه چیز دیگه ای بود داستانش :/ اینقدر تحریف داشت! انگار ایین ترجمه یه کتاب جدید بود به خصوص آخراش. اگنس رو نمیدونم چرا واقعا دوست داشتم. با این که تو این کتاب واقعا هیچ همزاد پنداری نداشتم. شخصیتا بعضیاش جداگانه داستانشو گفته بودن ولی یه جایی به هم رسیدن. در کل کتاب خیلی خوبی بود. جدا ا
نام کتاب : پاسخ های روشنگرانه بر بستر امواج (الجواب المنیر عبر الاثیر)
مولف : سید احمدالحسن
نسخه : عربی + فارسی + دوزبانه
نوع فایل : pdf
تاریخ انتشار کتاب : 2005 - 2007 - 2009 - 2011 - 2012 - 2016
منابع : وبسایت رسمی فارسی + وبسایت رسمی عربی
جهت دانلود vpn خود را روشن نموده و بر روی نام کتاب کلیک نمایید 
ادامه مطلب
هَری پاتِر (به انگلیسی: Harry Potter) نام مجموعه‌ای از رمان‌های سبک خیال‌پردازی است که توسط نویسندهٔ انگلیسی، جی.کی. رولینگ یا جوان کتلین رولینگ نوشته شده‌است. این کتاب‌ها به شرح ماجراهای یک جادوگر نوجوان به نام هری پاتر به همراه بهترین دوستانش، رون ویزلی وهرمیون گرنجر، در مدرسهٔ علوم و فنون جادوگری هاگوارتز می‌پردازند. بخش اصلی داستان پیرامون تلاش هری برای غلبه بر جادوگر سیاه، لرد ولدمورت است، که هدفش سرکوب کردن افراد غیرجادوگر (مشنگ‌ها)،
الان که دارم مینویسم رو به بیهوشیم و ساعت ۵:۱۵ صبح. از دیروز که شروع کردم به خوندن کتاب تا الان مشغول خوندنش بودم. شبا چقدر خوبه خوندنو کار کردن ادم یسره کار میکنه همه جا ساکت بدون هیچ حواس پرتی. با مها نشسته بودیم رو میز اشپزخونه. یروز دلتنگ این روزا میشم. میدونم... بگذریم میخوام بخوابم هشت بیدار بشم و کتاب تموم شد فقط پیوستهاش مونده. کتاب بدی نبود. با تولستوی اشنا شدم هرچند ازش چیزای بیشتری خودم میدونستم. احساس کردم یسری چیزارو نگفته بود نمیدو
دراپ‌باکس (به انگلیسی: Dropbox) یک ارائه‌کنندهٔ خدمات میزبانی پرونده در وب است که توسط شرکتی به همین نام اداره می‌شود و امکان همگام سازی (به انگلیسی: synchronization) پرونده‌ها روی چند رایانهٔ مختلف یا بین چند کاربر مختلف از طریق اینترنت را فراهم می‌کند. دراپ‌باکس در سال ۲۰۰۷ توسط درو هوستون و آرش فردوسی، فارغ‌التحصیلان ام‌آی‌تی ایجاد گردید.[۱]
ادامه مطلب
بالاخره کتاب دربارهٔ رمان و داستان کوتاه نوشتهٔ سامرست موام ترجمهٔ کاوه دهگان و با نشر علمی فرهنگی تموم شد. خیلی حال کردم باهاش هم در مورد ده تا نویسنده بود هم همین تعداد رمان معرفی کرده بود و خب میتونه ادم پیشو بگیره رمانهارو بخونه. میدونم زیاد یا اصلا بخشی ازش رو نذاشتم این از تنبلی من بود. اما سری بعد حتما میذارم و این که درسته کند خونم اما وضعیتم جوری نبود که کتابو متوجهش نباشم. در واقع در حد خودم خوب فهمیدم.
 دیگه این که کتاب جدیدمم انتخا
پرسشنامه نشاط سازمانی کرولف (2007)

این پرسشنامه در یک فایل ورد ارایه شده است و پرسشنامه ای حاوی 6 بعد (یادگیری، خودگشودگی، مشارکت، مثبت اندیشی، معناداربودن کار، علاقه به کار) و 23 سوال می باشد
مشخصات فایل

تعداد صفحات
2

حجم
0 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
docx

دسته بندی
مدیریت

توضیحات کامل

ادامه مطلب
کتاب امروز واقعا یک شاهکاره، یک رمان سرزنده است، کتابی که بعد از تمام شدنش آرزو میکنید کاش هم چنان ادامه داشته باشد. 
به راستی بعد از خواندن این کتاب باید گفت، مرگـ بر جنگ، مرگ بر خرافه‌پرستی، مرگ برر تجاوز، مرگ بر نژادپرستی... 
عنوان: بادبادک‌باز (The kite runner)
نویسنده: خالد حسینی
مترجم: مهدی غبرائی
 «بادبادک باز» یا کاغذپران، نخستین اثر منتشر شده از خالد حسینی، رمانی به زبان انگلیسی است. این رمان، نخستین اثر یک نویسنده افغان به زبان انگ
دانلود رایگان دوبله فارسی انیمیشن بره ناقلا Shaun the Sheep: Save the Tree 2007
Shaun the Sheep: Save the Tree 2007 دوبله فارسی با کیفیت عالی DVDRip
“دانلود انیمیشن بره ناقلا نگهداری درخت همراه با لینک مستقیم”

نام انیمیشن: بره ناقلا نگهداری درخت | ژانر: انیمیشن، کمدی، ماجراجویی | انتشار: سال2007
زبان فیلم: دوبله فارسی | مدت زمان: 78 دقیقه | نوع فیلم: تلویزیونی | مخاطب: عام
فرمت: MKV | کیفیت ویدئو: 480p | حجم: 579 مگابایت | محصول انگلیس
خلاصه داستان:چوپان گله به همراه سگ گله “یترز” به دن

کسی ( نوعی «موسیو تست » وارونه ) را تصور کنید که همه ی حد و مرزها ، همه ی مرتبه ها ، همه ی انحصار ها را در وجود خود از بین می برد، اما نه از راه سازگار سازی که صرفا با تاراندن همان شبح فرتوت : تناقض منطقی ـ کسی که هر زبانی را با هر زبانی ، حتی آن زبان ها را که با هم مغایر محسوب می شوند ، در هم می امیزد؛ کسی که بی حرف و حدیثی مسئولیت هرگونه بی منطقی ، مسئولیت هرگونه نا سازی ، را بر عهده
خب این کتابم تموم شد. واقعا کتاب عجیبی بود. یه جاهایی واقعا کسل کننده بود یه جاهایی برعکس. یه چیزاییشو صادقانه بگم نفهمیدم. البته بار اولیم که مسخ رو خوندم همینجوری کامل برام روشن نشد. شاید بعد ها که دوباره بخونمش بفهممش کامل. البته دلمم برای کافکا تنگ شده بودا این که ادمو گیج میکنه. 
خلاصه که همین. من توقع داشتم یهو پریده نشه به اخرش. ولی خب نمیشه توقع داشت دیگه کامل نشده بود.
برم استراحت کنم یه خورده آهنگ گوش میدم بعدش ببینم کتاب جدید چی شروع
دانلود کتاب صوتی هنر رزم اثر سون تزو

دانلود فایل

دانلود رایگان کتاب صوتی هنر رزم اثر سون تزو :: دانلود کتابketabdownloadpdf.blog.ir › tag › دانلود رایگان کتاب ...۲ مطلب با کلمه‌ی کلیدی «دانلود رایگان کتاب صوتی هنر رزم اثر سون تزو» ثبت شده است - دانلود کتاب.
دانلود کتاب صوتی هنر رزم | دکه علمیdakeelmi.ir › product › دانلود-کتاب-صوتی-هنر-رزمدانلود کتاب صوتی هنر رزم نسخه کامل و بدون سانسور. هنر رزم. کتاب صوتی . کتاب صوتی Art Of War. سان تزو نویسنده کتاب هنر رزم خواند
1- دو سری کتاب اضافی تهیه شود یکی برای دکتر بهمنی و یک برای واحد خودمان
2- کتاب های درخواستی با هزینه شخصی، جداگانه و سریع تهیه شود و مبلغ تخفیف هم برای هزینه پیک استفاده شود.
3- تا حد ممکن کتاب های اهدایی از یک جا تهیه شود و یک لیست کتاب و فاکتور داشته باشیم تا پیچیدگی کار خصوصا در خود توگا کم شود.
4- با مدیران خودمان (هم سلسله مراتب خودم و هم کلیه مدیران) اتمام حجت کنیم که ممکن است با توجه به پرداخت با تاخیر توگا، چاپ شان تمام شود.
5- کار با صانعی  (آ
1- دو سری کتاب اضافی تهیه شود یکی برای دکتر بهمنی و یک برای واحد خودمان
2- کتاب های درخواستی با هزینه شخصی، جداگانه و سریع تهیه شود و مبلغ تخفیف هم برای هزینه پیک استفاده شود.
3- تا حد ممکن کتاب های اهدایی از یک جا تهیه شود و یک لیست کتاب و فاکتور داشته باشیم تا پیچیدگی کار خصوصا در خود توگا کم شود.
4- با مدیران خودمان (هم سلسله مراتب خودم و هم کلیه مدیران) اتمام حجت کنیم که ممکن است با توجه به پرداخت با تاخیر توگا، چاپ شان تمام شود.
5- کار با صانعی  (آ
هَری پاتِر (به انگلیسی: Harry Potter) نام مجموعه‌ای از رمان‌های سبک خیال‌پردازی است که توسط نویسندهٔ انگلیسی، جی.کی. رولینگ یا جوان کتلین رولینگ نوشته شده‌است. این کتاب‌ها به شرح ماجراهای یک جادوگر نوجوان به نام هری پاتر به همراه بهترین دوستانش، رون ویزلی وهرمیون گرنجر، در مدرسهٔ علوم و فنون جادوگری هاگوارتز می‌پردازند. بخش اصلی داستان پیرامون تلاش هری برای غلبه بر جادوگر سیاه، لرد ولدمورت است، که هدفش سرکوب کردن افراد غیرجادوگر (مشنگ‌ها)،
کتاب: به کودکی که هرگز زاده نشد
نویسنده: اوریانا فالاچی
(نویسنده و خبرنگار ایتالیایی  1929-2006 (77 سالگی))
مترجم: مانی ارژنگی
یک جمله از کتاب
"شهامت مترادف با خوشبینی است، من خوشبین نبودم چون شجاع نبودم."

فضای کتاب برای من خیلی تاریک و سیاه بود. و از خوندنش اندوه بزرگی رو تحمل کردم. برای یکبار خوندن میتونه خوب باشه. به نظرم بیشتر از اینکه این کتاب برای آقایون جذاب باشه برای خانم ها جذابه. اما متن اول کتاب هم آقایون و هم خانم هارو ترغیب به خوندن کرده
دانلود کتاب هذا کتاب کنزالعلوم مخفی

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
دانلود رایگان هذا کتاب کنزالعلوم مخفی, کواکب و سیارات و ...taktafile.ir › دانلود-کتاب-هذا-کتاب-کنزالعلوم-مخفیدانلود رایگان کتاب هذا کتاب کنزالعلوم مخفی کواکب و سیارات و نقش آنها در سرنوشت 99 اسماء الحسنی مبارک کتاب کنز العلوم مخفی دعای گشایش بخت دختران موکلین ...
دانلود کتاب هذا کتاب کنزالعلوم مخفی - پروژه هاwww.takbook.com › best › دانلود-
میدونی بارها گفتم دلم میخواد مثل سونتاگ بشم و مثل استادم اما در نهایت خیلی کم شاید شبیهشون باشم. شاید فقط کتاب بخونم اما نه روز ۱۵ ساعت شاید کتابو میخونم اما بدون این که چیز بیشتری ازشون بفهمم و بنویسم. به علایقم شاید اونجوری نررسیده باشم دلم میخواد این ضعف هارو جبران کنم. دلم میخواد غرق کار بشمو لذت ببرم از لحظه لحظه ی خوندن نوشتن کار کردن. سونتاگ در مورد رولان بارت حرفی زده که در مورد خودش هم صادقه. میگه :« مسئله دانش نیست... مسئله هوشیاری است
بهمن محصص یک جایی از مستند "فی‌فی از خوشحالی زوزه می‌کشد" می‌گوید: «الآن برای من، نقاشی کردن، یک احتیاجی است درست مثل شاشیدن، برای راحت شدن!» الآن اما برای من تنها بودن یک چنین احتیاجی است.
هر روز پدر و مادرم مرا به دندان می‌کشند و می‌برند این‌جا و آن‌جا. دیدن آدم‌های حوصله‌سربرِ تکراری. باور کن کار به جایی رسیده که از صدای حرف‌زدن آدم‌ها تهوع می‌گیرم. از شنیدن این‌که فلان‌جا دعوتیم دچار شوک آنافیلاکسی می‌شوم. پدر و مادرم گمان می‌کن
ارزش تفکر یک فیلسوف بزرگ در ارضای کنجکاوی ذهنی ما نیست ، بلکه بر عکس در راغب کردن ما به تامل بیشتر و کوشش در رسیدن به افقهای وسیع تری است که دستیابی بدانها اگر مسائل مارا حل نمیکند در عوض حداقل به ابعاد انسانی و فرهنگی ما عمق بیشتری می بخشد و ضامن اصالت این ابعاد می گردد. 

کتاب فلسفهٔ نقادی کانت ، نوشتهٔ دکتر کریم مجتهدی ، نشر امیر کبیر

خیلی کتاب خوبی بود. دلم میخواد راجع بهش یه نوشته ی طولانی بنویسم اما احساس میکنم کسی حوصله خوندنشو نداره
دلت تنگ شده براش
دیوونه ای
پی ام بدی دهنشو برات باز میکنه هر چی دلش میخواد بارت میکنه. شک نکن 
هزار بار مگه امتحان نکردی 
بسه ت باشه
عجب رویی داری 
چقد خودتو بی ارزش کردی 
هنوزم کمه ته 
بی خیال دیگه
میترسی از یادش بری
خب با فحش و بد و بیراه یادت باشه خوبه. 
تحمل کن 
خدا جون تنهام نذار
چرا ولم کردی 
چرا ولم کردی 
تو که میدونستی چیم 
تو که ذاتمو میدونستی 
دیگه جز تو نمیخوام کسی رو داشته باشم 
بی کسم همه کسم شو 
بی پناهم پناهم باش 
آبروم رفت تو عیب
قرین شدن این دو زمان، اعتکاف ماه رجب و عید نوروز، از طرفی می‌تواند تعداد معتکفین را کم کند و از طرفی هم زیاد! آنان که در کارشان تعطیلی نداشتند و نمی‌توانستند که مرخصی بگیرند، تعطیلی خوبی است برای اهل رجب و اعتکافش شدن، البته اگر مرخصی نداشتن بهانه نبوده باشد!
و از خوبی‌هایش این است که اتمام سال و پایان سال را در مسجد یعنی خانه خدا، و در حالت روزه یعنی شبیه‌ترین حالت به خدا به سر می‌بری، سالت را با بندگی شروع می‌کنی.
البته آنچنان هم از دوره
خب بالاخره تموم شد. اصلا مغزم در حال ترکیدنه. درسته یسری چیزاشو نفهمیدم اما خیلی چیزم ازش یادگرفتم. احساس میکنم شاید این کتاب بزرگتر از عقل من بود. شاید واسه همین یه جاهاییش نمیفهمیدم یا حوصله سر بر بود برام ولی خب به قول استادم کتاب خوب کتابی که تحقیرمون کنه و ما بفهمیم چقدر نمیدونیم. من دقیقا همین حسو داشتم. یه جاهاییشم تکراری بود البته. 
بچه که بودم بهم میگفتن به خدا نباید فکر کنی این که چه شکلی کجاست و از این چیزا دیوونه میشی. علنن منو از فک
تاریخ اکران : 2007
ژانر : اکشن, درام, فانتزی
محصول کشور : آمریکا
کیفیت : 928MB – 3420MB – BluRay 720p / BluRay 1080p – خارق العاده
کارگردان : Sam Raimi
ستارگان : Kirsten Dunst , Tobey Maguire, Topher Grace
خلاصه داستان : «پیتر پارکر» (مگوایر) هنوز برای روزنامه ی «دیلی باگل» کار می کند و هنوز آماده است تا در هیئت «اسپایدر من» به کمک مردم بشتابد. تا این که یک توده ی سیاه رنگ ماورای زمینی خود را به بدن او می چسباند و «پیتر» را متوجه نیمه ی تاریک وجودش می کند. به این ترتیب یک «اسپای
چگونه بفهمیم در مسیر کتاب خوانی به درستی حرکت می کنیم؟
چطور بدونم کتاب خوان شده ام؟

خیلی راحته
اگه روزهایی که مطالعه نداشتیم، حالمون بده و احساس کمبود می کنیم، ما کتاب خوان شده ایم
اگه از اینکه مدتیه به کتاب فروشی ها سر نزده ایم احساس بدی داریم، ما کتاب خوان شده ایم
اگه به محض اینکه از خواب پا میشیم به جای گوشی، سراغ کتاب میریم، ما کتاب خوان شده ایم

امروز داشتم کتابخونه رو تمیز میکردم که چند تا کتاب پیدا کردم D: یکیش «آزردگان» بود. فکر میکنم حدود یک سال پیش خوندمش، اول چند صفحه از کتاب رو خوندم ولی چون چیزی دستگیرم نشد انداختمش کنار و رفتم سراغ بقیه کتابام. تا اینکه آذوقه مطالعاتی م به اتمام رسید و برای ادامه حیات به این کتاب روی آوردم. فصل اولشو خوندم و با اینکه به نظرم جذاب نیومد و کلیشه ای به نظر میرسید ادامه دادم. چند فصل خوندم و تازه داشتم غرق داستان میشدم، داستانی عاشقانه و غمین...
کتاب در ستایش دیوانگی نوشتهٔ اراسموس با ترجمهٔ حسن صفاری نشر فرزان روز تموم شد. تو پست های پیشین راجع بهش نوشته بودم فقط اینو اضافه میکنم که حدود یک سوم آخر کتاب رو دیگه کلا در مورد نقد و درواقع محاکمه ی کلیسا و اون سیستم قدرتو جهل و نادانی و قدرت طلبی کلیسا پاپ و افرادی که سو استفاده کردن از دین مسیحی برای قدرت و استفاده ی خودشون رو گفته و با همین هم تموم میشه. در کل به نظر من کتاب خوبی بود اولیل کتاب که راجع به دیوانگی مسائل دیگه نوشته بود بع
شازده کوچولو یا شهریار کوچولو یا شاهزاده کوچولو (به فرانسوی: Le Petit Prince) داستانی اثر آنتوان دو سنت اگزوپری است که نخستین بار در سپتامبر سال ۱۹۴۳ در نیویورک منتشر شد.
این کتاب به بیش از ۳۰۰ زبان و گویش ترجمه شده و با فروش بیش از ۲۰۰ میلیون نسخه، یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های تاریخ محسوب می‌شود. کتاب شازده کوچولو «خوانده شده‌ترین» و «ترجمه شده‌ترین» کتاب فرانسوی‌زبان جهان است و به عنوان بهترین کتاب قرن ۲۰ در فرانسه انتخاب شده‌است. از ا
چند ماه قبل بود که کتاب مردی به نام اوه را تمام کردم. این کتاب نوشته فردریک بکمن است و در سوئد مورد استقبال فراوانی قرار گرفت. در نتیجه فرناز تیمورازف که خود ساکن سوئد است آن را مستقیماً از زبان سوئدی به فارسی ترجمه کرده است. قهرمان داستان مردی است به نام اوه که پس از مرگ همسرش تصمیم به خودکشی می‌گیرد. در این میان شخصی پیدا می‌شود که به اوه کمک می‌کند که از آن شیوه زندگی و خلق و خوی عجیبش کمی خارج شود. دست بر قضا این شخص یک زن ایرانی است به نام پ
نام کتاب : الجواب المنیر عبر الاثیر (پاسخ های روشنگرانه بر بستر امواج)
مولف : سید احمدالحسن
نسخه : عربی + فارسی + دوزبانه
نوع فایل : pdf + word + html
تاریخ انتشار کتاب : 2005 - 2007 - 2009 - 2011 - 2012 - 2016
منابع : وبسایت رسمی فارسی + وبسایت رسمی عربی
جهت دانلود vpn خود را روشن نموده و بر روی نوع فایل کلیک نمایید: 
ادامه مطلب
با اکراه شروع به مطالعه کردم. روزها در کیف با خودم به محل کار بردمش...
تا روزی هوس مطالعه به سرم بزند ولی حربه خوبی نبود...
قرنطینه نوروز 99، من باب همه گیری کرونا یا همان کویید 19، بهانه خوبی شد برای شروع کتاب.
کتابی که به محض شروع، میل به مطالعه و اتمام آن، شعله ور شد. 
نثری خوب، روان و عالی و داستانی که مخاطب را تشنه تا انتهای ماجرا میکشد و می برد. 
فراز و نشیب زندگی احمد، مزید بر جذابیت داستان است.
کتابی که بر خلاف کتاب هایی از این دست، از نظریه پر
من اومدم از نمایشگاه کتاب امسال. با ساجده قرار داشتم. دیگه رفتیمو کلی گشتیمو کتاب خریدیم خیلی خوش گذشت. غرفه استادمم رفتیم خودش نبودانگار یه چیزی‌کم بود. یاد اون سال افتادم که بود. با ساجده کلی دلمون براش تنگ شد. آقای پور ازاد ولی بود کلی ازش سوال پرسیدیم.هی رفتیم هی اومدیم. و خب هنوز کتاب جدید نداشتن افتاد بعد نمایشگاه که منم منتظرم چاپ بشه زودتر بخرم. اما دوتا کتابی که از نشرشون نداشتم رو خریدم. دیگه این که کتاب استادمم دوباره خریدم چون مال
در فصل هدیه دادن به چه دانشگاهی می دهید؟ خوب ، من نمی توانم به شما بفهمم که چه کار کنید ، اما به عنوان راهنمایی برای سخاوتمندان ، در اینجا لیستی از چند کتاب مرتبط با نوشتن وجود دارد که من آنها را در جیب پشت کسی قرار می دهم.
برای محقق جدید: کلاسیک که هرگز تحویل نمی گیرد ، نویسندگی هاوارد بکر برای دانشمندان اجتماعی. نحوه شروع و پایان نامه پایان نامه ، کتاب یا مقاله خود . چاپ دوم (1986)
برای سخنان ناامن: کاملاً با توضیحات و مدل هایی که باید دنبال شود: ج
کتاب Nya Mål 2 کتابی آموزشی است که به مانند کتاب Nya Mål 1 توسط نویسندگان سوئدی تالیف شده است. افرادی که می خواهند شروع به خواندن این کتاب کنند، می بایست به سطح قابل قبولی از زبان سوئدی رسیده باشند. توصیه ی ما به زبان آموزان این است که قبل از شروع این کتاب، کتاب Nya Mål 1 و کتاب سوئدی به زبان ساده A را مطالعه کنند. تفاوت کلی این کتاب با کتاب Nya Mål 1، تغییر محسوس در سطح متن ها و دیالوگ های موجود در کتاب است که به مراتب گسترده تر و حاوی نکات بیشتری هستند.
حالا قرار است در خلاف جهت حرکت آب شنا کنم. کاری سخت و نیازمند تلاش زیاد. باید قدم‌های کوچک و پیوسته بردارم. اینجا بنویسم که تا آخر هفته باید کارهای زیر را انجام دهم:
۱. اتمام کتاب اقتصاد ایران در تنگنای توسعه
۲. وارد کردن منابع مطالعه شده در فایل اکسل
۳. ازسرگیری آموزش ویراستاری
۴. سر نزدن به شبکه‌های مجازی تا ساعت ۲۳ روز جمعه
۵. به‌روزرسانی اینجا
کتاب ریاضی نهم فرمت فایل دانلودی: .pdfفرمت فایل اصلی: pdfتعداد صفحات: 151حجم فایل: 6393قیمت: 5000 تومانبخشی از متن:پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف ک

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها