نتایج جستجو برای عبارت :

1993 : کتابخون

We're Back! A Dinosaur's Story 1993,داستان یک دایناسور,دانلود We're Back! A Dinosaur's Story 1993 1080p,دانلود Were Back A Dinosaurs Story 1993 BluRay,دانلود انیمیشن We're Back! A Dinosaur's Story 1993,دانلود انیمیشن خانوادگی,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی We're Back! A Dinosaur's Story 1993,دانلود مستقیم کارتون We're Back! A Dinosaur's Story 1993 720p,زبان اصلی,
ادامه مطلب
BluRay,DVDRip,MKV,The Halloween Tree 1993,خانوادگی,دانلود The Halloween Tree 1993 720p,دانلود انیمیشن The Halloween Tree 1993,دانلود انیمیشن درخت هالووین 1993,دانلود انیمیشن درخت هالووین The Halloween Tree 1993,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود فیلم قدیمی,دانلود مستقیم انیمیشن The Halloween Tree 1993 1080p,درخت هالووین,زبان اصلی,کیفیت بلوری,
ادامه مطلب
The Thief and the Cobbler 1993 1080p BluRay,اکشن,انیمیشن The Thief and the Cobbler 1993 دوبله فارسی,انیمیشن دزد و پینه دوز The Thief and the Cobbler,دانلود رایگان انیمیشن,دانلود مستقیم The Thief and the Cobbler 1993,دانلود مستقیم انیمیشن The Thief and the Cobbler 1993,دزد و پینه دوز,دوبله فارسی The Thief and the Cobbler 1993,ریچارد ویلیامز,زیرنویس فارسی The Thief and the Cobbler 1993,کارتون دزد و پینه دوز The Thief and the Cobbler,ماجراجویی,
ادامه مطلب
Batman Mask of the Phantasm 1993,Download Movie,fjlk,x265 HEVC,اکشن,بتمن,بتمن نقاب شبح,دانلود Batman Mask of the Phantasm 1993 720p,دانلود انیمیشن Batman Mask of the Phantasm 1993,دانلود انیمیشن بتمن Batman Mask of the Phantasm با کیفیت 1080p,دانلود انیمیشن بتمن: نقاب شبح Batman Mask of the Phantasm 1993,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود فیلم جدید,دانلود کارتون بتمن 1993,دانلود مستقیم انیمیشن Batman Mask of the Phantasm 1993,کیفیت بلوری,
ادامه مطلب
خب از اونجایی که من ناخواسته غرق خواب بودم مهای بیچارم منو میدید افسرده شده بود ظاهرا زنگ زد روانشناسش . حالا این که چی گفت بماند اون بابا ولی گفت سریع محیطو ترک کن برو کتاب خونه اگه شده بری برگردی هم این کارو کن که خب مهام منو بلند کرد قشنگ به زورا من که خواب بودم گفت حاضر شیم بریم دیگه نباید تو خونه بمونیم دیگه تا حاضر شدیمو رسیدیم اونجا ساعت پنج شد بعد فهمیدیم که کتابخونه تو عید تا پنج بیشتر باز نیست و بعدش با همون ماشینی که رفته بودیم برگشت
ژانر : کمدی ، درام، عاشقانه
زبان : هندی
محصول کشور : هند
سال انتشار : ۱۹۹۳
کارگردان : Abbas Alibhai Burmawalla, Mastan Alibhai Burmawalla
ستارگان : Shah Rukh Khan , Rakhee Gulzar , Kajol
خلاصه داستان : «مادان چوپرا» به همراه دو دخترش «سیما» و «پیریا» زندگی مرفحانه ای دارد. علاقه شدید او در مسابقات اتومبیل رانی است، اما بالا رفتن سنش باعث شده که کم کم این مسابقات را کنار بگذارد…
ادامه مطلب
نام فارسی فیلم : ترس
سال تولید : ۱۹۹۳
محصول کشور :هند
ژانر : هیجان انگیز
 کارگردان :   Yash Chopra
 ستارگان :   Shah Rukh Khan, Juhi Chawla, Sunny Deol
خلاصه فیلم  :  سانی و نامزدش بزودی ازدواج می کنند. اما مزاحمتهای تلفنی یک جوان آنها را نگران می کند. هر لحظه که زمان ازدواج نزدیکتر می شود ، این مزاحمت ها شدت می یابد تا جائیکه جان آنها را به خطر می اندازد و…
ادامه مطلب
نام فیلم: ارنست وارد میدان میشود – Ernest Rides Again | ژانر: کمدی، خانوادگی
سال تولید: 1993 | زبان: دوبله فارسی | مدت: 89 دقیقه | کیفیت: 360p
فرمت: MKV | زیرنویس فارسی: ندارد | حجم فیلم: 737 مگابایت
خلاصه داستان:در حالیکه ارنست در اطراف یک خانه چوبی در حال ساخت، با دستگاه فلزیاب خود مشغول جستجو به دنبال گنج است، به طور اتفاقی یک گوی فلزی بزرگ و سپس یک توپ غول آسا می یابد. این توپ و گلوله عظیمش متعلق به جنگهای دوران استقلال بریتانیا هستند…
ادامه مطلب
به استناد سایت حقوق تجاری دینا با موافقت رهبری امکان آزاد سازی سهام عدالت مشمولان این سهام فراهم شده است . با فراهم شدن امکان آزاد سازی سهام عدالت دو روش مستقیم و غیر مستقیم پیش روی سهامداران قرار گرفته است . در روش غیر مستقیم سهامداران بعد از آزادسازی سهام عدالت خود ، امکان نقل و انتقال این سهام را در بورس پیدا می کنند . برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد راهنمای آزاد سازی سهام عدالت می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید :

www.heyvalaw.com/web/articles/view/1993
سئاد کولاشیناچ (بوسنیایی: Sead Kolašinac; تلفظ بوسنیایی [ˈse.ad ko.laˈʃi.nat͡s]؛ زاده ۲۰ ژوئن ۱۹۹۳)بازیکن فوتبال زاده کارلسروهه) اهل آلمان-بوسنی و هرزگوین است که هم‌اکنون در آرسنال توپ می‌زند. وی در فصل ۱۷–۲۰۱۶ در بوندس لیگا آلمان به عنوان بهترین دفاع چپ لیگ انتخاب شد.
نام کامل
سئاد کولاشیناچ[۱]زادروز۲۰ ژوئن ۱۹۹۳ ‏(۲۶ سال)
قد۱٫۸۳ متر (۶ فوت ۰ اینچ)[۲]پست دفاع چپ
گالری گوشیم رو نگاه می کنم و دلم ضعف میره برای روزهای آی دا بودنم
آی دای کتابخون و خوره ی فیلم و آشپز و دیزاینر بشقاب و دوچرخه سوار.
نکنه خودمو یادم بره؟

+ نگارش اولیه cv تمام شد و آخ که چقدر حس میکنم بار سنگینی رو از دوشم پایین گذاشتم!
+برای شروع فردا ذوق دارم ^-^
گریه‌هایم که تمام شد از بالا آمدم پایین. دنبال کفشم گشتم که بگذارم در جاکفشی که دیدم درجاکفشی است. باورم نمی‌شد حتی در آن حالی که داشته‌ام هم ناخودآگاه کفشم را گذارده‌ام سرجایش. حالم اینطوری شد
حتی خودم در قوانین ساده‌ی مسخره‌ای مثل این گیر کرده‌ام، از من یک آدم قانون‌شکن، یک آدم که میله‌های قفس را بشکند درنمی‌آید.
این‌هایی که دارند در شبکه‌ی ورزش اسکی می‌کنند، متولد ۱۹۹۱، ۱۹۹۲ و همین حدودها هستند. من هم متولد ۱۹۹۳ هستم، البته آخره
خلاصه داستان : «مادان چوپرا» به همراه دو دخترش «سیما» و «پیریا» زندگی مرفحانه ای دارد. علاقه شدید او در مسابقات اتومبیل رانی است، اما بالا رفتن سنش باعث شده که کم کم این مسابقات را کنار بگذارد…
ادامه مطلب
ادامه مطلب
مصاحبه زنده اپرا وینفری با مایکل جکسون در سال 1993 بطور زنده،از مزرعه ی شخصی (نورلند) مایکل جکسون پخش شد و یکی از مشهورترین مصاحبه های اوست.این برنامه یکی از پر بیننده ترین مصاحبه های تلویزیونی دنیا شناخته میشود.
=============
دریافتعنوان: مصاحبه زنده اپرا وینفری با مایکل جکسونحجم: 12.8 مگابایتتوضیحات: مصاحبه زنده اپرا وینفری با مایکل جکسون (pdf)
الناز آذری
نام فیلم: ارنست وارد میدان میشود – Ernest Rides Again | ژانر: کمدی، خانوادگی
سال تولید: 1993 | زبان: دوبله فارسی | مدت: 89 دقیقه | کیفیت: 480p
فرمت: mpeg | زیرنویس فارسی: ندارد | حجم فیلم: 287 مگابایت
خلاصه داستان:در حالیکه ارنست در اطراف یک خانه چوبی در حال ساخت، با دستگاه فلزیاب خود مشغول جستجو به دنبال گنج است، به طور اتفاقی یک گوی فلزی بزرگ و سپس یک توپ غول آسا می یابد. این توپ و گلوله عظیمش متعلق به جنگهای دوران استقلال بریتانیا هستند…
قبلا یه پست گذاشتم درمورد اپلیکیشنایی مث طاقچه که چقدر کامنتای مسخره ای زیر هر کتاب میذارن ملت... اونجا آقاگل منو با گودریدز آشنا کرد. جایی که مردم واقعا کتابخون هستن و معمولا با دلیل و مدرک کامنت میذارن. حالا امروز من با یه سری کامنتای عجیب زیر کتاب "استاد عشق / ایرج حسابی" رو به رو شدم! افرادی که ادعا دارن ایرج حسابی غلو کرده و دروغ گفته و... . که حتی نتیجه سرچ گوگل هم همینو میگه!!! من به شدت کتاب استاد عشقو دوست داشتم! حالا ولی..... نمیدونم!+
بسم الله الرحمن الرحیم
تصمیم گرفتم برای کتابخون شدن!
برای شکستن عقاید خودم!
که البته نه کتاب خون شدن کار شاخیه و نه شکستن عقایدم!
این شهر پر شده از مردم کتاب به دست با انواع و اقسام مدارک!
پر از کسایی که عقایدشون رو میشکنند تا به هدفشون برسن!
ان شاالله که منتهی بشه به عاقل شدن!
به ساختن عقایدی محکم تر تا یه دیوار بلند و محکم بکشم بین خودم و عقاید مردم شهرم!
یه محدودیت واسه امنیت:)
و یه نیم نگاه از امام زمانم(عج) تا بشه مهر تایید :)
یا الله یا الرحمن 
بیوگرافی کوان مینا

کوان مینا Kwon Mina بازیگر و خواننده زن کره جنوبی در ۲۱ سپتامبر ۱۹۹۳ میلادی در بوسان کره جنوبی متولد شده است.
نام اصلی: کوان مینازمینه فعالیت: سینماتولد: ۲۱ سپتامبر ۱۹۹۳بوسان، کرهٔ جنوبیملیت:کره‌ایپیشه: بازیگر و خوانندهسال‌های فعالیت: ۲۰۱۲-تاکنون
 مینا کوان در گروه موسیقی AOA به خوانندگی مشغول است. در سال ۲۰۱۳ نیز با حضور در برنامه ویژه نوجوانان رسما وارد عرصه بازیگری شد و با سریال آخر هفته ای مزرعه مدرن در کره جنوبی به شهرت
در این ‌گزارش با عجیب‌ترین جوایز سراسر جهان آشنا خواهید شد.
۱. جایزه داروین
جایزه داروین که نام خود را از دانشمند معروف «چالرز داروین» گرفته به افرادی اهدا می‌شود که به عجیب‌ترین شکل ممکن از دنیا رفته‌اند. به عبارتی دیگر این جایزه به کسی داده می‌شود که به احمقانه‌ترین شکل ممکن مرده باشد. جایزه داروین در دهه هشتاد قرن پیش از سوی گروهی از جوانان راه‌اندازی و در سال ۱۹۹۳ میلادی به طور رسمی اهدا شد.
۲. جایزه پا در دهان
این ‌جایزه در سال ۱۹۹۳
سومین آلبوم استودیویی از گروهِ گرانج نیروانا (Nirvana) که در سال 1993 منتشر شد.
[دانلود به صورت جداگانه، برای دانلود روی نام هر ترک کلیک نمایید]
1.Serve The Servents
2.Scentless Apprentice
3.Heart Shaped Box
4.Rape Me
5.Frances Farmer Will Have Her Revenge On Seattle
6.Dumb
7.Very Ape
8.Milt It
9.Pennyroyal Tea
10.Radio Friendly Unit Shifter
11.tourette's
12.All Apologies

نشر میلکان
@milkanpub
سلام امروز میخوام از جنگجوی عشق براتون بگم
درسته کلمه ی ((عشق)) توی عنوان کتاب وجود داره اما باید بگم که توی این کتاب به طور کلیشه ای و کلی از عشق صحبت نشده که بشه حرکت بعدی هر شخصیت رو حدس زد.خلاصه بگم از اون مدل کتاب‌ها نیست که بخاطر کلمه عشق بخوایم نسبت بهش بدبین باشیم. 
کتاب، زندگی نامه ی خود نویسنده هست که به سبک رمان نوشته شده، پس این کتاب موهمی و
نشر میلکان
@milkanpub
سلام امروز میخوام از جنگجوی عشق براتون بگم
درسته کلمه ی ((عشق)) توی عنوان کتاب وجود داره اما باید بگم که توی این کتاب به طور کلیشه ای و کلی از عشق صحبت نشده که بشه حرکت بعدی هر شخصیت رو حدس زد.خلاصه بگم از اون مدل کتاب‌ها نیست که بخاطر کلمه عشق بخوایم نسبت بهش بدبین باشیم. 
کتاب، زندگی نامه ی خود نویسنده هست که به سبک رمان نوشته شده، پس این کتاب موهمی و
چکیده ای از بیوگرافی هانده ارچل:
تولد : ۲۴ نوامبر ۱۹۹۳
محل تولد: استانبول (ترکیه)
محل زندگی: استانبول، ترکیه
ملیت: پدر (ترکیه) مادر (آلمان)
پیشه: بازیگر و مجری و مدل (ستاره سینمای ترکیه و بهترین مدل ترکیه)
شریک زندگی: مورات دالکلیچ

ادامه مطلب

سمه تایم" یا تسمه تایمینگ که ممکن است بارها شنیده باشید یک تسمه یلاستیکی است که قسمتی از موتور احتراق داخلی خودرو است و در داخل پیشرانه قرار دارد و میل لنگ خودرو را به میل سوپاپ یا سوپاپ ها متصل می کند. این تسمه وظیفه  تنظیم زمان صحیح باز و بسته شدن سوپاپ ها را بر عهده دارد، آن ها را به چرخش درآورده و کنترل می کند. در خودروهای مختلف محل قرارگیری میل سوپاپ با یکدیگر متفاوت است  ولی در اکثر موارد این قطعه در سرسیلندر ماشین جایگذاری شده است.
در ز
انگیزه پیشرفت و نظریه های آن
یافته‏‌‌های مطالعه نشان می‌دهد که انگیزه پیشرفت یک عنصر بسیار مهم در بهبود رفتار سازمانی و همچنین پیشرفت افراد خصوصا در دوره‏‌‌های نوجوانی می‌باشد.انگیزه پیشرفت پیشرفت دارای زمینه‏‌‌های بسیاری می‌باشد اما در مجموع می‌توان بیان داشت چگونگی شکل گیری طرز تفکر یک فرد در دوران نوجوانی به مقدار زیادی می‌تواند بر انگیزه پیشرفت وی در دوره‏‌‌های بعدی زندگی اثرگذار باشد.نیازها با شرایط درونی فرد که برای اد
پری روز مهبد برگشت گفت میخوایم یکی رو استخدام کنیم که از صبح تا شب فقط بنویسه. پیش خودم گفتم خوش به حالش. کارش نوشتنه. یکی نبود بیاد بگه تو چی میگی؟ تو که از صبح تا شب فقط طراحی میکنی. واقعیتش اینه که از دور این چیزها قشنگه. یعنی تا به کار تبدیل نشده خوب چیزین. نمیگم کار من لذت نداره ها. داره. ولی کاره دیگه. استرس داره. همه چی داره. ولی درنهایت که خوبه. حالا این بنده خدا هم قراره درباره لباس و فشن و اینجور چیزها بنویسه دیگه. اگه زرنگ باشه ادبیات و دی
امروز مطلقا ۱۷ هستم!
در واقع نمی خواستم مطرحش کنم ولی واقعا داره اذیتم می کنه. خب سر صبح که مدرسه بودم دوستم بهم هدیه داد و می دونین من یه لحظه یاد هدیه ی خودم افتادم(هدیه ای که من برای تولدش داده بودم) و اندکی، فقط اندکی خجالت کشیدم:| چون روز تولد به نظرم روز متفاوتی نیست و اون زمان جیبم شپش می پروند بهش یکی از کتابای خودمو دادم:| بله. و بازهم در نظر خودم مهم نبود. ولی امروز به این نتیجه رسیدم که شاید باید از جانب مردم هم به قضیه نگاهی کرد. یعنی در
سلامی دوباره به همگی.
امروز می خوام اسم بهترین کتاب های انگیزشی ای که تا به حال خوندم رو بهتون بگم که شما هم با خوندنشون لذت ببرید البته اگر کتابخون هستید و علاقه دارید.پس:
بیشعوری از خاویر کرمنت
شازده کوچولو از آنتوان دو سنت اگزوپری
میلیونر یک شبه از مارک فیشر
سیزده از علی میرصادقی
خودت باش دختر از راچل هالیس
و نیچه گریست از اروین دی یالوم
کوری از ژوزه ساراماگو
بینایی ( ادامه ی کتاب کوری) از ژوزه ساراماگو
چگونه با هر کسی صحبت کنیم از لیل لوند
سازمان عبارت است از گروهی متشکل از دو یا چند تن که در محیطی با ساختار منظم و از پیش تعیین شده برای نیل به اهداف گروهی با یکدیگر همکاری می کنند(بووی، 1993،7) در این تعریف توجه به دو مفهوم کلیدی اهمیت دارد: ساختار منظم و از پیش تعیین شده و اهداف گروهی. اگر افراد اهداف معینی نداشته باشند یا فاقد ساختاری مشخص برای نیل به اهدافشان باشند فقط یک گروه تشکیل می دهند نه یک سازمان.
محصولات دیجی کالا
امشب حالم خیلی خیلی خوبه چون بالاخره تونستم مثل قبل‌ترها کتاب بخونم و انقدر غرق خوندن شدم که گذر زمان رو متوجه نشدم و به خیالم ساعت 2 ه در صورتیکه ساعت 3ه
کتاب نخل و نارنج که هدیه از طرف یه دوسته رو شروع کردم تا اینجایی که خوندم خیلی خوب بود و دلم میخواد هنوزم ادامه بدم ولی دیروقته و بهتره بخوابم؛ ولی نمیدونم شاید اشتیاقم به ادامه دادنش اجازه نده بخوابم آخه خیلی وقته دلم تنگ شده بود برای غرق شدن توی یه داستان؛ یه کتاب دقیقا مثل وقتایی که شازد
اصطلاح نئومدرن برای اولین بار در سال ۱۹۸۲ میلادی به کار برده شد و عمده کاربرد آن در سال مذکور، نامگذاری سبکی معماری بود که بعد از مدرنیسم شکل گرفت .(جنکس، ۸: ۱۹۹۳) یکی از منتقدین سرسخت مدرن، چارلز جنکس، در مقاله ای با عنوان «نئومدرنها »، تصویری روشن از سیر تحول معماری مدرن و گذار آن به حیطه ی مباحث مطرح شده ی بعد از مدرن ترسیم کرده است. او در کاربرد اصطلاح نئومدرن بر این عقیده است که، این اصطلاح دهن کجی به منتقدینی بود که اصطلاح پست مدرن را مطر
Diwan malkuta ʿlaita
Source: Prepared originally from the edition and electronic text of Jorunn J. Buckley, American Oriental Society (Translation Series Volume 3), 1993. Revised 2014 from the digital photographs under the direction of M. Morgenstern.
Published by: CAL project
Stable URL: http://cal.huc.edu/get_a_chapter.php?file=74423&cset=H
Unicode by: Ibrahim Shafiee (University of Tehran)

ادامه مطلب
خاطره: دردسرهای کتابخوانی من و دخترام و شیرینی های راه حل هامان

خاطره :دردسرهای کتابخوانی من و دخترام
من دو تا بچه دارم. یکیشون نوزاده و دخترم کلاس هشتمه!و از اونجایی که خانوما هیچ وقت سنشون نمیره بالا، منم هنوز سنم همون حدودای دخترمه!بعد از آشنایی با یه موسسه که کتابهای بسیار خوب و متفاوتی داشت، منم مثل اون حسابی درگیر کتاب خوندن شدم و از فرصت های طلایی خواب نی نی استفاده میکردم که کتاب بخونم. ولی چون دخترم وقت آزادش بیشتر از من بود، مدام د
حدود دو سال پیش بود که تصمیم گرفتم کتاب خوندن رو خیلی جدی تر، به عنوان یه روتین همیشگی داشته باشم. سخت ترین قدم پیدا کردن کتابایی بود که برام جذابیت داشته باشه و مشتاق ترم کنه. به لطف آزمون و خطایی که توی کتابخونه عمومی ممکن شد، به لطف معدود دوستان کتاب دوست و به لطف شبکه های اجتماعی تخصصی معرفی کتاب کم کم یاد گرفتم چه کتابی انتخاب کنم. حتی یاد گرفتم روی چه کتابایی ریسک کنم. داشتن دوست کتابخون و کتاب دوست و کتاب شناس خیلی کمک خوبیه، خیلی به رشد

آی یو (لی جی یون - Lee ji eun)
بازیگر ، مدل ، خواننده ، ترانه سرا و آهنگ ساز
اهل کره جنوبی
متولد ۱۹۹۳

از جمله سریال هایش :
*عاشقان ماه
*پسر زیبا
*هتل دل لونا

برای دیدن بیوگرافی کامل این هنرمند به ویکی پدیا در دو لینک زیر مراجعه کنید

ویکی پدیا - فارسی
ویکی پدیا - انگلیسی

بسم الله الرحمن الرحیم 

به باشگاه کتاب خوانان جوان خوش آمدید : 
در اینجا قراره کلی کتاب به هم دیگه معرفی بکنیم ، ضرورت کتاب خوندن رو بررسی کنیم ، بخش مورد علاقه کتابمون رو با هم دیگه به اشتراک بذاریم و سرعت کتاب خوندنمون رو بالاتر ببریم ..
مطالعات دسته جمعی داشته باشیم ، مسابقات مختلف کتابخونی برگزار کنیم و کلی کار های دیگه ..

اگه کتابخون هستی ( حرفه ای یا معمولی فرقی نداره :) پیشنهاد میکنم عضو باشگاه کتاب خوانان جوان بشی ..  

برای این
لینوکس چیست؟

لینوکس در ابتدا یک سیستم عامل نبود و در واقع هسته ای برای به اشتراک گذاری کدها بین برنامه نویس ها بود تا اینکه بلاخره در سال ۱۹۹۳ اولین نسخه از سیستم عامل لینوکس منتشر و به عرضه عمومی گذاشته شد.
شاید اصلی ترین دلیلی که بتوان لینوکس را یک سیستم عامل محبوب دانست، آزاد و رایگان بودن آن باشد. لینوکس متن باز است و این بدان معنی است که همگان به هسته آن دسترسی داشته و می توانند آن را توسعه دهند. از طرفی چون لینوکس یک سیستم عامل رایگان
بیوگرافی و زندگینامه امینه گولشه
امینه گولشه به انگلیسی Amine Gülşe در 30 آوریل 1993 در گوتنبرگ، سوئد متولد شد.
مادر گولشه متولد شهر ازمیر ترکیه و پدرش از اهالی کرکوک عراق است.
او یک برادر به نام شاهان گولشه دارد.
قد او 178 سانتیمتر و وزن او 55 کیلوگرم است.
او فارغ التحصیل دبیرستان بین المللی منطقه گوتنبرگ است و در سال 2014 در مسابقات دختر شایسته ترکیه مقام اول را به دست آورد.
سریال های امینه گولشه
از سریال های معروف او می توان به سریال هرگز تسلیم نمی شوم
 بیوگرافی سئو کانگ جون
نام و نام خانوادگی: سئو کانگ جون
نام اصلی: لی سیونگ هوان
تاریخ تولد: ۱۲ اکتبر ۱۹۹۳
محل تولد: کره ی جنوبی
سال های فعالیت: ۲۰۱۳ تا کنون
قد: ۱۸۳
شهرت: بدیل بازی در نقش هونگ جو وون در سریال جونگ میونگ
سریال ها:۱-جونگ میونگ۲-آقای دکتر۳-آیا تو انسانی۴-فرشته۵-سرگرمی۶-پنیر در دام۷-بهترین آینده۸-خانه دار متهم۹-بانوی حیله گر تنها۱۰-هیجان معبود۱۱-همراهان۱۲-طلسم سوم۱۳- چرا من یه خانواده داشته
مارکوس اورلیوس ١٢١-١٨٠ م امپراتور فیلسوف روم، ١٦١-١٨٠ م
ماری دو مدیچی ١٥٧٣-١٦٤٢ م نجیب‌زادۀ ایتالیایی؛ همسر هانری چهارم پادشاه فرانسه و نایب‌السلطنۀ فرانسه، ١٦١٠-١٦١٧ م
پدروی دوم (١٦٤٨-١٧٠٦ م) پادشاه پرتغال، ١٦٨٣-١٧٠٦ م
تامس رید ١٧١٠-١٧٩٦ م فیلسوف اسکاتلندی
سر جوزف وارد ١٨٥٦-١٩٣٠ م نخست‌وزیر نیوزیلند، ١٩٠٦-١٩١٢ و ١٩٢٨-١٩٣٠ م  
لودویگ ویتگنشتاین ١٨٨٩-١٩٥١ م فیلسوف اتریشی بریتانیایی
آنیتا لوس ١٨٨٩-١٩٨١ م فیلمنامه‌نویس و نمایشنامه‌نو
 sunway lagoon در کشور مالزی واقع شده است . این شهربازی از قسمت های مختلفی مثل ؛ باغ وحش ، پارک وحشت ، دستگاه های شهربازی مدرن ، پارک آبی و … تشکیل شده است و مناسب برای هر سنی است پارک موضوعی سانوی لاگون در سال ۱۹۹۳ در حدود ۳۵ هکتار ساخته شده است . یکی از جاذبه های این پارک برگزاری کنسرت های موسیقی مختلف می باشد . در سال های اخیر بخش های موج سواری ، پیست کارتینگ و اتومبیل رانی به پارک افزوده شده است .

منبع: کارخانه کشتی طلائی 
سلام
در کلاس امروز از مفهوم "شهروند اینترنت" (Netizen) صحبت شد. این اصطلاح در سال 1993 توسط مایکل هاوبن (Michael Hauben) معرفی شد. سرآغاز مقاله وی، که بصورت آنلاین و با عنوان "The Common Sense: the Net and Netizens" منتشر شد، این جمله بود: "به قرن 21 خوش آمدید. شما یک شهروند اینترنت هستید ..."
این مقاله در سال 1997 (و تحت عنوان متفاوتی) به عنوان فصل اول کتاب Netizens: On the History and Impact of Usenet and the Internet منتشر شد: دریافت
موفق باشید.
بیوگرافی و زندگینامه امینه گولشه
امینه گولشه به انگلیسی Amine Gülşe در 30 آوریل 1993 در گوتنبرگ، سوئد متولد شد.
مادر گولشه متولد شهر ازمیر ترکیه و پدرش از اهالی کرکوک عراق است.
او یک برادر به نام شاهان گولشه دارد.
قد او 178 سانتیمتر و وزن او 55 کیلوگرم است.
او فارغ التحصیل دبیرستان بین المللی منطقه گوتنبرگ است و در سال 2014 در مسابقات دختر شایسته ترکیه مقام اول را به دست آورد.
سریال های امینه گولشه
از سریال های معروف او می توان به سریال هرگز تسلیم نمی شوم
سلام. امروز تصمیم گرفتم که برای خودم یه چالش بزارم که طی این تابستون با اینکه برای خرید مانیتور دوم برای کامپیوترم کارم میکنم تصمیم حداقل ۱۰ تا ۱۵ جلد کتاب بخونم و این رو به همه توصیه می کنم و بعد از خوندن هر کتاب طی فرصتی درباره ی کتاب در بلاگ پستی میزارم و در باره ی کتابی که خوندم یه چیز هایی میزارم که شاید یه نفر اون کتاب از نظرش جالب باشه و تصمیم بگیره اون کتاب رو بخونه.
خب تا الان لیست کتاب های زیر رو تهیه کردم و قراره که اون هارو بخونم:
فقط
کیا اسپورتیج 2016 به عنوان آغازگر نسل چهارم مدل های اسپورتیج، در سال 2015 در نمایشگاه خودروی آلمان رونمایی گردید. به طور کلی، خودرو کیا اسپورتیج در زمره خودروهای کلاس کراس اوور کامپکت به شمار می آید. تولید نسل اول این خودروی خوش چهره کره ای در سال 1993 آغاز شده و تا سال 2005 تولید خود را ادامه داد. نسل دوم این خودرو در سال 2005 متولد گردید. لازم به ذکر است که نسل دوم کیا اسپورتیج رهسپار بازار خودروی کشور ما شد. سال 2010 شاهد تولید نسل سوم این خودرو بودیم. د
عنوان کتاب: A History of God: the 4000 year quest of Judaist, Christianity and Islam نویسنده: Karen Armstrong انتشارات و سال نشر: Ballantine Books 1993درباره نویسنده: خانم کارن آرمسترانگ محقق انگلیسی و متخصص «تاریخ دین و مطالعات ادیان» است. او تحقیقات زیادی از منظر تاریخی درباره ادیان مختلف انجام داده است که از جمله آن می‌توان به پژوهش ایشان درباره پیامبر اسلام اشاره کرد که در کتابی تحت عنوان «زندگانی محمد(صلی الله علیه و آله و سلم)» منتشر شده است. برای آشنایی بیشتر با خانم کارن آرمسترانگ
بهره و حسابداری تورم Interest and Inflation Accounting فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: DOCXتعداد صفحات: 24حجم فایل: 19قیمت: رایگانبخشی از متن:
بهره و حسابداری
تورم
Interest
and Inflation Accounting
بهره و حسابداری تورم
پروژه مالی دانشکده دارائی 
فهرست مطالب
عنوان
                                                                                                        صفحه
پیشگفتار................................................................................................................. 1
دیگر تغییرات در
حسابداری دارایی وبازده ه
یه مکالمه توی کتاب درسی بچه های کلاسم بود که مثلا چندتا بچه رفته بودن با هم ماهیگیری و یه دونه از این خوره های کتاب ( که از قضا عینک هم داشت ) باهاشون بود. همه ماهی می گرفتن و اون یه دونه خودش رو لوس کرده بود، یه کتاب دستش گرفته بود و میگفت من ماهی گیری دوست ندارم و در آخر دوست هاش مجبورش میکنن که ماهی بگیره.
به بچه ها گفتم اینو به صورت نمایش اجرا کنن.
وقتی نوبت گروه آریانا و کسری شد، کسری دوید رفت از یکی از بچه ها عینک گرفت که مثلا خیلی خوب توی نقش
-1- مقدمه
در این فصل مبانی نظری و پیشینه تحقیق مورد بررسی قرار می گیرد. و این فصل به سه بخش، مبانی نظری مربوط به متغیر مستقل، مبانی نظری مربوط به متغیر وابسته و  پیشینه تحقیق (تحقیقاتی که در زمینه متغیرهای پژوهش چه داخل کشور و چه در خارج کشور صورت گرفته است) تقسیم می شود.

2-2- بخش اول: سفارشی سازی خدمات

سفارشی سازی به عنوان پاسخی به تغییر ماهیت تقاضای مشتری برای تنوع بیشتر، و کیفیت بالاتر محصولات می باشد (کاتلر[1]، 1980). همچنین در تعریفی دیگر سفا
کریستین چهارم (١٥٧٧-١٦٤٨ م) پادشاه دانمارک و نروژ، ١٥٨٨-١٦٤٨ م
اتو مه‌یرهوف (١٨٨٤-١٩٥١ م) پزشک و بیوشیمی‌دان آلمانی
ریمون باره ١٩٢٤-٢٠٠٧ م نخست‌وزیر فرانسه، ١٩٧٦-١٩٨١ م
ایرج کابلی (١٩٣٨-م) نویسنده، زبان‌شناس و مترجم ایرانی
بابی مور ١٩٤١-١٩٩٣ م بازیکن فوتبال انگلیسی
جیکوب زوما ١٩٤٢-م رئیس‌جمهور آفریقای جنوبی
لی جونگ‌ ووک ١٩٤٥-٢٠٠٦ م رئیس کره‌ای سازمان بهداشت جهانی، ٢٠٠٣-٢٠٠٦ م
تیمور غیاثی (١٩٤٦-م) ورزشکار ایرانی پرش ارتفاع
دیوید لتر
بیست و هفتمین جایزه سالانه برترین عطر دنیا در سال 2019 در یکی از محبوب ترین سالن های لندن برگزار گردید. این جایزه که به نوعی اسکار صنعت عطر سازی به حساب می آید در سال 1993 در بریتانیا راه اندازی شد. این کمیته بهترین ها را در این عرصه در زمینه های مختلف از میان نامزدهای نهایی معرفی کرد: در این جشن و شب با شکوه که با استقبال بی نظیری همراه بود جوایز ویژه فیفی به محصولات زیر اختصاص یافت:

بهترین تبلیغات رسانه ای عطر زنانه Map of the heart white V7

بهترین تبلی
بیست و هفتمین جایزه سالانه برترین عطر دنیا در سال 2019 در یکی از محبوب ترین سالن های لندن برگزار گردید. این جایزه که به نوعی اسکار صنعت عطر سازی به حساب می آید در سال 1993 در بریتانیا راه اندازی شد. این کمیته بهترین ها را در این عرصه در زمینه های مختلف از میان نامزدهای نهایی معرفی کرد: در این جشن و شب با شکوه که با استقبال بی نظیری همراه بود جوایز ویژه فیفی به محصولات زیر اختصاص یافت:

بهترین تبلیغات رسانه ای عطر زنانه Map of the heart white V7

بهترین تبل
آقا در ابتدای جلسات درس خارج فقه خود، به شرح یک حدیث اخلاقی می‌پردازند. «پرهیز از معصیت» موضوع شرح حدیثی اخلاقی از حضرت امام جعفر صادق علیه‌السلام است: «حضرت می‌فرمایند: یک‌نفری در نامه‌ای به جناب ابی‌ذر نوشت: از دانش و معرفتی که داری سخن طرفه و تازه‌ای برای ما بیان کن. [جناب ابی‌ذر برای او نوشت:] اگر بتوانی به کسی که او را دوست می‌داری بدی نکنی، این کار را بکن...
۱۳۹۴/۲/۲-رهبر انقلاب

دریافت فیلم با ساختار MP۴ کیفیت عالی و حجم: ۳۷.۱
جورج لوپز کیست؟بازیگر و کمدین جورج لوپز در 23 آوریل 1961 در میسینگ هیلز ، کالیفرنیا متولد شد. او که توسط مادرش رها شده بود ، از تجربیات دردناک خود به عنوان ماده ای برای کمدی ایستاده استفاده می کرد. تا اواخر دهه 1980 ، لوپز در کلوپ های سراسر کشور بازی می کرد و در برنامه های تلویزیونی و ویژه های کمدی ظاهر می شد. لوپز در سال 2005 پیوند کلیه دریافت کرد. وی در حال حاضر به عنوان یک کمدین برتر شناخته می شود.
اوایل زندگیمتولد 23 آوریل 1961 ، در Mission Hills، California. لوپز
دنیایی خارج از ذهن من وجود داره. حتی دنیایی خارج از چیزی که من الان توشم و زندگی میکنم. دلم میخواد به اون دنیا برسم. تجربه کنم. و دنیای الانمو با تمام وجود درک کنم. اگه سربه هوا نبودم وقتی بچه تر بودم میفهمیدم این زمان فقط یکبار اتفاق می افته. هجده سالگی فقط یک بار بود. حالا هم بیست و پنج سالگی. دلم میخواد دنیایی رو تجربه کنم که کسایی مثل سونتاگ درک و تجربه کردن. یاد ماهی سیاه کوچولو بخیر. بچه که بودم داستان مورد علاقم بود. میخوام ببینم ته این جویب
بیوگرافی و زندگینامه هانده ارچل
هانده ارچل به انگلیسی Hande Erçel در 24 نوامبر 1993 در باندیرما، ترکیه به دنیا آمد.
هانده
در مسابقات زیبایی دوشیزگان جهان 2012 در آذربایجان شرکت کرد و مقام دوم
را به دست آورد، او از دانشگاه هنر های زیبا فارغ التحصیل شده است.
هانده ارچل و خواهرش غمزهقد او 175 سانتیمتر است.
یک خواهر کوچک تر به نام غمزه دارد.
فیلم ها و سریال های هانده ارچل
از نقش‌های مهم او می‌توان به بازی در دختران آفتاب در کنار تولگا ساریتاش و بورجو اوزب
بیوگرافی ریچارد آتنبورو
ریچارد آتتنبورو به طور کامل ریچارد ساموئل آتتنبورو زاده ۲۹ اوت ۱۹۲۳ - درگذشته ۲۴ اوت ۲۰۱۴ بازیگر ، کارگردان و بعدا تهیه کننده فیلم مهم و نماد بریتانیایی است. برخی از فیلم های او کلاسیک سینمای انگلیس شده اند و حال و هوای ملت را به خود جلب کرده اند.

آتتنبورو در پی وقایع (1964-1943) در نیروی هوایی سلطنتی در طول جنگ جهانی دوم که بخشی از آن را با بخش RAF سپری کرده بود ، خود را به عنوان یک بازیگر شخصیت تأسیس کرد ، که شامل ایجاد نقش

تابستون جوری که تو ذهنم یه تصویر هیجان انگیزی ازش داشتم و براش برنامه ریزی کرده بودم پیش نمیره.انگار که همه ی سنسورهای لذت برنده از زندگی از کار افتاده باشن،از همه ی چیزهایی که یه موقعی خوشم میومد، الان دیگه هیچ انگیزه خاصی واسه دنبال کردنشون ندارم. یکی از این چیزها کتاب خوندنه.منی که تا همین چند وقت پیش صد صفحه یا دویست صفحه کتاب رو یه جا میخوندم حتی بدون ذره ای حواس پرتی، الان حتی نمی تونم یه بند کتاب با تمرکز بخونم؛ یه بند کتاب میخونم و
بیست و هفتمین جایزه سالانه برترین عطر دنیا در سال 2019 در یکی از محبوب ترین سالن های لندن برگزار گردید. این جایزه که به نوعی اسکار صنعت عطر سازی به حساب می آید در سال 1993 در بریتانیا راه اندازی شد. این کمیته بهترین ها را در این عرصه در زمینه های مختلف از میان نامزدهای نهایی معرفی کرد: در این جشن و شب با شکوه که با استقبال بی نظیری همراه بود جوایز ویژه فیفی به محصولات زیر اختصاص یافت:

بهترین تبلیغات رسانه ای عطر زنانه Map of the heart white V7

بهترین تبل

تابستون جوری که تو ذهنم یه تصویر هیجان انگیزی ازش داشتم و براش برنامه ریزی کرده بودم پیش نمیره.انگار که همه ی سنسورهای لذت برنده از زندگی از کار افتاده باشن،از همه ی چیزهایی که یه موقعی خوشم میومد، الان دیگه هیچ انگیزه خاصی واسه دنبال کردنشون ندارم. یکی از این چیزها کتاب خوندنه.منی که تا همین چند وقت پیش صد صفحه یا دویست صفحه کتاب رو یه جا میخوندم حتی بدون ذره ای حواس پرتی، الان حتی نمی تونم یه بند کتاب با تمرکز بخونم؛ یه بند کتاب میخونم و
کتاب نظریه های رشد ویلیام کرین
جهت دانلود و مشاهده فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.
دانلود کتاب نظریه های رشد ویلیام کرین

نظریه های رشد: مفاهیم و کاربردها ~ویلیام کریستوفر کرین، غلامرضا خوی نژاد (مترجم)، علیرضا رجایی (مترجم) - نشر رشد کتاب نظریه های رشد خرید اینترنتی و آنلاین کتاب نظریه های رشد (مفاهیم و کاربردها)(رشد) نوشته ویلیام کرین و ترجمه غلامرضا خوی نژاد از نشر رشد (جوانه رشد)، در فروشگاه آنلاین کتاب ۳۰  نظریه های رشد ویلیام کرین ترجمه
Nirvana formed in 1987:
First EP released in 1989 called "Blew"
First LP released in 1989 called "Bleach"
Second studio album released in 1991 called "Nevermind" (Major Label Debut)
Final studio album released in 1993 called "In Utero"
It takes 7 years... Nirvana came NIRVANA
همه چیز نیاز به زمان، تمرین، تمرین، تمرین و تکرار داره. نباید ناامید شد و نباید ایستاد!
نام فیلم : دختری از ماه Chandra Mukhi 1993 ژانر : درام کارگردان : Debaloy Dey بازیگران : Maya Alagh, Tinnu Anand, Mohnish Bahl محصول : هند زبان : فارسی زمان : ۱۰۱ دقیقه امتیاز : ۳٫۸/۱۰ کیفیت : BluRay 720p فرمت : MKV حجم : ۹۰۰ مگابایت خلاصه داستان : بسیار بسیار دورتر از دنیای ما، پادشاهی آسمانی توسط زنی زیبا و دختر شاهزاده‌اش فرمانروایی می‌شود. مادر و دختر هر دو دارای قدرت‌های سحرآمیز هستند، این قدرت ها از یک عصای برگ مانند نشأت می‌گیرد. در این میان دختر برگ خود را از دست می‌دهد، همین
در خواستی از فادیا خانم
نام فیلم : دلدار عاشق Dil Tera Aashiq 1993 ژانر : کمدی | درام کارگردان : Lawrence D’Souza بازیگران : Madhuri Dixit, Salman Khan, Kader Khan محصول : هند زبان : فارسی زمان : ۱۵۱ دقیقه امتیاز : ۵٫۱/۱۰ کیفیت : DVDRip فرمت : MKV حجم : ۶۰۰ مگابایت خلاصه داستان : ویجی (سلمان خان) که فردی ثروتمند هست ، عاشق پرستار بچه ای به نام نانی (ماهودری دیکسیت) میشود و …

ادامه مطلب
پیوس چهارم ١٤٩٩-١٥٦٥ م پاپ کاتولیک‌ها، ١٥٦٠-١٥٦٥ م
هانری دوم ١٥١٩-١٥٥٩ م پادشاه فرانسه، ١٥٤٧-١٥٥٩ م
رنه دکارت ١٥٩٦-١٦٥٠ م فیلسوف، ریاضی‌دان و دانشمند فرانسوی
اندرو مارول ١٦٢١-١٦٧٨ م شاعر انگلیسی
بندیکت چهاردهم ١٦٧٥-١٧٥٨ م پاپ کاتولیک‌ها، ١٧٤٠-١٧٥٨ م
فردریک پنجم (١٧٢٣-١٧٦٦ م) پادشاه دانمارک و نروژ، ١٧٤٦-١٧٦٦ م
یوزف هایدن ١٧٣٢-١٨٠٩ م آهنگساز اتریشی
اندرو لانگ ١٨٤٤-١٩١٢ م قصه‌پژوه، تاریخ‌دان و انسان‌شناس اسکاتلندی
علی دشتی (١٨٩٧-١٩٨٢
بانک مرکزی قزاقستان از زمان استقلال این کشور در سال ۱۹۹۳ به این سو که «تنگه» را به عنوان واحد پول خود برگزیده است، شخصیت های تاریخی تُرک‌ها از جمله «کول تیگین» خاقان گؤک تورک‌ها، «آبلای خان»، ابولخیرخان، فارابی، چنگیزخان و «ملکه تومروس» پادشاه حکومت سکاها و همچنین نماد «بوزقورد» (کؤک بؤرو) را در اسکناس ها و سکه های یادبود خود استفاده کرده است.
در سال ۲۰۰۸ حدود ۱۳ هزار عدد اسکناس ۱۰۰ تنگه ای قزاقستان با نقش یادبود چنگیزخان منتشر شد، در سال
نشر اطراف که نیاز به تعریف نداره و این کتابش هم عالی بود! 
بیست روایت از بیست مادر. در مورد تجربه‌ی مادر شدنشون. کتاب برای هدیه دادن هم خیلی کتاب مناسبیه. نه فقط برای مادرها، برای همه. البته مثلا ۱۶ سال به بالا. کتاب بزرگساله. 
نسخه‌ی الکترونیکیشو از طاقچه خوندم چون وی آر این ا کرایسیس!! 
چیزایی که من از این کتاب یاد گرفتم : 
بچه‌ها با هم خیلی متفاوتن و اصلا قابل پیش‌بینی نیستند
شیفت دیلیت تمام کتاب‌های روانشناسی! ( اینو از قبل هم نظرم بود )
بچ
بازی Samurai Shodown محصولی از SNK Corporation است که در سبک اکشن و مبارزه‌ای ساخته شده و توسط Athlon Games در ۱۲ دسامبر ۲۰۱۹ برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر شده است.
این بازی دوازدهمین نسخه از سری Samurai Shodown به شمار می رود. در تیم سازندگان بازی، توسعه‌دهندگان عناوین  The King of Fighters XIV و SNK Heroines: Tag Team Frenzy به چشم می‌خورند.
وقایع بازی بین دو نسخه Samurai Shodown 1993 و Samurai Shodown V، در سال ۱۷۸۷ و در دوره Tenmei در ژاپن جریان دارد. کشور به دست یک شیطان بی‌رحم افتاده و آتش و ویرانی سرت
پس از انتشار اخبار اولیه در رابطه با بازی فوتبال فیفا 20 سوالات بسیاری در مورد به بخش‌های مختلف این بازی محبوب فوتبال برای طرفداران ایجاد شد. الکترونیک آرتز با انتشار یک ویدیو در شبکه توییچ از گیم پلی فیفا 20 برای اولین بار به بخشی از این سوال‌ها پاسخ داد. حالت جدید Volta Football، بهبود دفاع دستی و شوت زدن، تغییرات هوش مصنوعی، دریبل خطی و بسیاری از مولفه‌های دیگر از جمله تغییرات و بخش‌های تازه‌ای هستند که نسخه جدید این بازی به خود خواهد دید.
سری
به اشتراک گذاری
کتاب شما که غریبه نیستیدنویسنده: هوشنگ مرادی کرمانیانتشارات: نشر معین
معرفی:
ما همیشه فکر می کنیم آدم های بزرگ از اول بزرگ بودند، اما با این کتاب فوق العاده جذاب “دوزاریمان” می افتد که آدم می تواند از کجا به کجاها برسد.از هیچ به شهرت. از تو سری خوردن به احترام و عزت.وقتی این کتاب رو می خونی کلی روحیه می گیری…
بریده کتاب:
بچه ها پدر نامزد ها را در می آوردند. اگر تو ده کسی نامزد بازی می کرد، موی دماغش می شدیم. هر وقت توی کوچه و پشت

سازگاری اجتماعی: توانایی ایجاد ارتباط متقابل با دیگران در زمینه‌ی خاص که در عرف جامعه قابل قبول و ارزشمند باشد فورنری (،۲۰۰۶).

۱-۵-۲- تعاریف عملیاتی

طرحواره درمانی میزان نمره‌ای است که هر آزمودنی از پرسشنامه یانگ (۱۹۹۳) کسب می‌کند.

راهبرد مقابله­ای: میزان نمره‌های است که هر آزمودنی از پرسشنامه (لازاروس ‌و فولکمن،۱۹۸۷)

کسب می‌کند.

سازگاری اجتماعی: میزان نمره‌ای که هر آزمودنی از پرسشنامه سازگاری بل (۱۹۹۰) کسب می‌کند.

گوشی سامسونگ

شرکت سامسونگ در سال 1938 توسط لی بیونگ چول به عنوان یک شرکت بازرگانی تأسیس شد. سامسونگ در اواخر سال 1960 وارد فاز ارتباطات و ساخت کشتی نیز شد. اما به طور فزاینده ای از سال 1990 در زمینه تولید محصولات الکترونیکی و دیجیتالی همت گمارد. گوشی سامسونگ یکی از پنج بخش ارتباطی سامسونگ می باشد. این پنج بخش عبارتند از: ارتباطات سیار، سیستم های مخابراتی، بخش رایانه، تیم کسب و کار mp3، مرکز راه حل موبایل و مرکز کنترل از راه دور. در سال 2007 تجارت الک
توضیحات فایل:
دانلود پرسشنامه استاندارد موفقیت بین فردی آدلر (BASIS-A)
کاربران گرامی ،محتوای این فایل پرسشنامه استاندارد موفقیت بین فردی آدلر (BASIS-A) می باشد که با فرمت ورد در ۵ صفحه تهیه و تنظیم گردیده است. پرسشنامه حاضر با هدف انجام پروژه ای تحت عنوان بررسی موفقیت بین فردی آدلری (BASIS-A)، طراحی شده که به صورت فرمت Word در ۶۲ سوال در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است، در صورت تمایل می توانید این محصول را از وبسایت خریداری و دانلود نمایید.
دریافت پرسشن

自20世紀90年代初以來,北京大學的科研經費分為基礎研究經費、應用研究經費和實驗開發經費。資金投入由1993年的3.79億元增加到2016年的161.5億元,研發支出由1993年的3.38億元增加到2016年的125.38億元。北京大學的資金轉移和支出呈現出兩階段的發展。第一階段為1993年至1998年,資金配置由1993年的3.79億元增加到1998年的10.51億元,支出由1993年的3.38億美元增加到9.06億美元。六年內撥款和支出增長近三倍。第二階段是1999年至2016年。資金配置由1999年的11.29億元增加到2016年的161.5億元。資金投入由1999年的7.82億元增加到2016年的125.38億元。在這18年期間,分配的資金增加了14倍,支出增加了16倍。

بیست و هفتمین جایزه سالانه برترین عطر دنیا در سال 2019 در یکی از محبوب ترین سالن های لندن برگزار شد. این جایزه که به نوعی اسکار صنعت عطر سازی به حساب می آید در سال 1993 در بریتانیا راه اندازی شد. این کمیته بهترین ها را در این عرصه  در زمینه های مختلف از میان نامزدهای نهایی معرفی کرد: در این جشن و شب با شکوه که با استقبال بی نظیری همراه بود جوایز ویژه فیفی به محصولات زیر اختصاص یافت:

بهترین تبلیغ

جان گریشام (John Grisham)

اگر به کتاب‌هایی با تم حقوقی علاقمند باشید، شاید جان گریشام یکی از نویسندگان محبوب شما باشد.

گریشام سلطان بلامنازع تریلرهای حقوقی و قضایی است. او که به عنوان وکیل جنایی برای یک دهه مشغول به فعالیت بود به خوبی با زیر و بم امور قضا آشنایی داشته و همین امر او را به یکی از نویسندگان معروف و محبوب در این زمینه مبدل نموده است. اولین کتاب او " زمانی برای کشتن" در 1989 به چاپ رسید و با اثر درخشان دیگری همچون "شرکت" در

دوباره شدم همون آدم کتابخون قبلی، همش دنبال فرصتی ام واسه کتاب خوندن. این قضیه منو خیلی بیشتر از چیزی که فکرش رو بکنین خوشحال کرده چون دیگه اون حس به درد نخور بودن و مفید نبودن رو ندارم.
فکر کنم به این وقفه، واسه دوباره کتاب خون شدن، نیاز داشتم. به نظرم اولین و مهم ترین چیزی که باعث شد دوباره به اون روزای اوج کتاب خونی برگردم، دلتنگ شدن، بود. من دلتنگ بوی کتابای تازه شدم. دلتنگ اون حس بیخیالی که موقع کتاب خوندن میاد سراغم، شدم. همون لحظه ای که
بیست و هفتمین جایزه سالانه برترین عطر دنیا در سال 2019 در یکی از محبوب ترین سالن های لندن برگزار شد. این جایزه که به نوعی اسکار صنعت عطر سازی به حساب می آید در سال 1993 در بریتانیا راه اندازی شد. این کمیته بهترین ها را در این عرصه  در زمینه های مختلف از میان نامزدهای نهایی معرفی کرد: در این جشن و شب با شکوه که با استقبال بی نظیری همراه بود جوایز ویژه فیفی به محصولات زیر اختصاص یافت:

بهترین تبلیغ
کابل فیبر نوری از رشته شیشه ای یا پلاستیکی استاندارد برای انتقال سیگنال داده به وسیله نور استفاده می کند . بدین ترتیب که داده ها در غالب پالس های نوری منتقل میگردد. برخلاف انواع کابل های مسی کابل فیبر نوری ماهیت الکتریکی ندارد . البته تار پلاستیکی همانند تار شیشه ای نمی تواند داده را منتقل کند و پهنای باند پایینتری دارد ضمنا کابل فیبر نوری با تار پلاستیکی درجه بندی شده حضور گسترده ای در بازار ندارد و به نظر میرسد که بزودی از رده خارج شود .نو
نام سریال: پزشک دهکده – Dr Quinn Medicine Woman ژانر: درام، خانوادگی، وسترن سازندگان: Beth Sullivan ستارگان: Jane Seymour, Joe Lando, Shawn Toovey سالهای پخش: 1993–1998 امتیاز: 6.7 از 10 مدت زمان: 60 دقیقه خلاصه داستان: ماجرای اصلی این سریال مربوط به پزشک زنی با نام مایکلا کوئین است، مایکلا پس از گرفتن تحصیلات پزشکی در بوستون به دهکده‌ای در کلورادو می‌رود و در آنجا به معالجه بیماران می‌پردازد در همین حین با خانواده‌ای صمیمی می‌شود پس از مدتی مادر آن خانواده بر اثر بیماری در معر
کابل فیبر نوری از رشته شیشه ای یا پلاستیکی استاندارد برای انتقال سیگنال داده به وسیله نور استفاده می کند . بدین ترتیب که داده ها در غالب پالس های نوری منتقل میگردد. برخلاف انواع کابل های مسی کابل فیبر نوری ماهیت الکتریکی ندارد . البته تار پلاستیکی همانند تار شیشه ای نمی تواند داده را منتقل کند و پهنای باند پایینتری دارد ضمنا کابل فیبر نوری با تار پلاستیکی درجه بندی شده حضور گسترده ای در بازار ندارد و به نظر میرسد که بزودی از رده خارج شود .نو
بسم الله الرحمن الرحیم
به دعوت از دوستان گرامی، برای دو چالش نامه ای به یک نفر وبلاگ آقاگل و معرفی کتاب وبلاگ آقای میم یک متنی به ذهنم رسید که به نظرم برای هردوتاش مشترکه.
باشد که مفید واقع شود :))))
"
کتاب جان سلام !
امیدوارم در این تعطیلات اوضاع خوب و پر رونقی داشته باشی. هرچند می دونم که رفیق جون جونیت، فجازی رو میگم، مجال جولان دادن بهت نمیده. اما الان بیشتر دلم میخواد با خودت صحبت و درد دل کنم.
در دل که نه، یکمی گله کنم. یعنی هم تشکر کنم هم گله.
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ خورشیدی ۲۵ شعبان ۱۴۴۰ هجری
۱ می ۲۰۱۹ میلادی

رویدادهای مهم این روز در تقویم خورشیدی ( ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ )
• قتل "ناصرالدین شاه قاجار" توسط "میرزا رضا کرمانی" در شهر ری (۱۲۷۵ ش)
• شهادت روحانی مجاهد آیت‏اللَّه "سید حسن شیرازی" توسط مزدوران استکبار جهانی (۱۳۵۹ ش)
• عملیات کوچک تپه چشمه در دزفول توسط ارتش جمهوری اسلامی ایران (۱۳۶۰ش)
• درگذشت گل آقای ایران(۱۳۸۳ م)
• شهادت شهید حمید مسیحی (۱۳۶۵ش)
• یک هیئت اقتصادی از مقامات بلن
گلفروشی اینترنتی گل کد
ارسال انواع گل، باکس گل، سبد گل، دسته گل و گلدان 
برای بازدید از محصولات به وبسایت ما به ادرس: https://golcode.com
و یا به کانال ما در تلگرام به آدرس:https;//t.me/golcodeservice
و یا به صفحه اینستاگرام شرکت به آدرس:https://instagram.com/golcode
مراجعه فرمائید و سفارش گذاری را به دو هر دو صورت آنلاین و یا در صورت تمایل  از طریق تماس فوری انجام دهید
شیوه های درمانی تعلل ورزیشیوه های درمانی تعلل ورزی
برای کاهش تعلل ورزی شیوه های درمانی متنوعی به شرح زیر به کار برده شده است.
نظریه منطقی-هیجانی الیس
افکار افراد را به دو قسمت باورهای منطقی و باورهای غیرمنطقی دسته بندی نموده و بر این باور است که در روند درمان به تدریج افکار غیرمنطقی افراد تعلل ورز به افکار منطقی تغییر می یابد و به این طریق میزان تعلل ورزی کاهش خواهد یافت (الیس، ۱۹۹۴؛ الیس و کنوس، ۲۰۰۲).
نظریه درمان شناختی
این نظریه تقریبا مش
عباس کیارستمیعباس کیارستمی 1 تیر 1319 در تهران چشم به جهان گشود , وی فیلم نوشت نویس , تنظیم کننده , کارگردان , کارگردان هنری , بنا کردن گر , نقاش , شعر سرا و عکاس در میان المللی ایرانی می باشد .کیارستمی از سال1970 میلادی در عرصهٔ سینما آغاز به عمل کرد , وی بیش تر از 40 فیلم سینمایی , کوتاه و برنامه تلویزیونی ساخته است . از مهمترین اثر ها او می شود به : سه گانه کوکر , کلوزآپ ( 1990 ) , مزه گیلاس ( 1997 ) , باد مارا خواهد پیروزی ( 1999 )
سلام! 
از طرف آقای سر به هوا دعوت شدیم به یه چالش جدید با عنوان داستان شما و وبلاگ نویسی‌. در واقع با این سوال که "چیشد که وبلاگ نویس شدید؟"
با نام و یاد خدا شروع می کنم!

یادم میاد سال های اول دبستان بودم که کامپیوترم رو از همکار پدرم خریدیم. توی اون زمان، اون کامپیوتر دست دوم و قدیمی، برای من حکم پیشرفته ترین تکنولوژی دنیا رو داشت.مدتی بعد از آشنایی من با کامیپوتر، پای اینترنت به خونه ی ما باز شد. دقیقا یادم نمیاد چجوری با مفهوم سایت و وبلاگ
انواع هوش
تعریف هوش از نظر گاردنر[1] که مبنای به رسمیت شناختن اشکال گوناگون هوش می باشد ، عبارت است از :
قابلیت حل مساله با تولید (خلق) یک محصول ، ساخت چیزی که دست کم در یک فرهنگ ارزشمند تلقی می شود . بدین ترتیب گاردنر بدواً هفت نوع هوش را به شرح ذیل در قالب نخستین پردازش از هوش چندگانه ارائه نمود.گاردنر از آغاز تصریح نموده است که فهرست مشتمل بر هفت نوع هوش تنها مدخلی برای نگاه کثرت گرایانه به مقوله هوش بوده و در بردارنده انواع ممکن هوش انسانی نی
انواع سازمانها
سازمانها با توجه به اهداف اولیه آنها به انواع مختلف تقسیم می شوند:
1- سازمانهای انتفاعی و غیر انتفاعی: سازمانهای انتفاعی سازمانهایی هستند که با هدف کسب سود تشکیل می شوند. این سازمانها ممکن است یک مالک و یا چندین هزار صاحب سهام داشته باشند. اکثر موسسه های تجاری جزو این دسته از سازمانها محسوب می شوند.سازمانهای غیرانتفاعی معمولا، به جای کسب سود، با اهداف اجتماعی فرهنگی ، مذهبی و سیاسی تشکیل می شوند: مانند اتحادیه های کارگری، انج
مایا آنجلو یک فعال حقوق مدنی ، شاعر و نویسنده برنده جایزه شناخته شده به خاطر خاطرات تحسین شده در سال 1969 با عنوان "من می دانم چرا قفس پرنده قفس می خواند" ، و مجموعه های بیشمار شعر و مقاله اش بود.مایا آنجلو کی بود؟مایا آنجلو نویسنده ، بازیگر ، فیلمنامه‌نویس ، رقصنده ، شاعر و فعال حقوق مدنی آمریکایی بود که بیشتر به خاطر خاطرات خود در سال 1969 معروف بود ، "من می دانم چرا قفس پرنده آواز خواندن" ، که تاریخ ادبیات را به عنوان اولین پرفروش غیر داستانی تو
مایا آنجلو یک فعال حقوق مدنی ، شاعر و نویسنده برنده جایزه شناخته شده به خاطر خاطرات تحسین شده در سال 1969 با عنوان "من می دانم چرا قفس پرنده قفس می خواند" ، و مجموعه های بیشمار شعر و مقاله اش بود.مایا آنجلو کی بود؟مایا آنجلو نویسنده ، بازیگر ، فیلمنامه‌نویس ، رقصنده ، شاعر و فعال حقوق مدنی آمریکایی بود که بیشتر به خاطر خاطرات خود در سال 1969 معروف بود ، "من می دانم چرا قفس پرنده آواز خواندن" ، که تاریخ ادبیات را به عنوان اولین پرفروش غیر داستانی تو
پروژه ی جولی نام مجموعه عکس هاییه که دارسی پادیلا، فتوژورنالیست، به مدت 18 سال با عکاسی از دختری به نام جولی گردآوری کرده.
"جولی را اولین بار در ۲۸ فوریه‌ی‌ ۱۹۹۳ ملاقات کردم. جولی ۱۸ساله، با نوزاد ۸ روزه‌ای در بغل، پابرهنه و با شلواری که زیپش باز بود، در لابی ِ هتل  امبسدور ایستاده بود. او در منطقه‌ی SOR سان‌فرانسیسکو،‌ محله‌ی نوانخانه‌ها و اتاق‌های ارزان‌قیمت، زندگی می‌کرد. اتاقش، پوشیده از لباس و پر از خاکستر سیگار و زباله بود.او با جک
به تاریخ سه شنبه، 24 اردیبهشت
این پست بیشترش مکالمات بی مزه ی من و استاد عشق عه و شما اصلا مجبور نیستید بخونیدش :)
ساعت آخر کلاسمون تشکیل نشد ، از دانشگاه رسیدم مرکز شهر ، میخواستم برم یه کتاب بخرم
واسه ارشد هم خلاصه درس داره و هم تست ، بچه هایی ک همراهم بودن رو پیچوندم و رفتم
کتابفروشی ، اونجا داشتم کتاب رو بررسی میکردم ، بعد یه مشاور هم اونجا بود داشتم با اون حرف
میزدم در مورد انتخاب منابع و درس خوندن که دیدم مشاور بلند شد و گرم با یه نفر سلام

پرسشنامه سبک دفاعی آندرز و همکاران
مشخصات فایل

تعداد صفحات
7

حجم
0 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
doc

دسته بندی
پرسشنامه

توضیحات کامل
پرسشنامه سبک های دفاعی (DSQ-40) توسط آندرز و همکاران در سال 1993 تنظیم شد .این پرسشنامه براساس پرسشنامه اولیه باند و همکاران که در 1983 تهیه شده بود تحول یافت .20 مکانیزم دفاعی را در 3 عامل رشد یافته، رشد نایافته و روان آزرده وار از یکدیگر مورد بازشناسی
دانلود کتاب تختت را مرتب کن
نویسنده: ویلیام مک ریون
تعداد فصل: 10 فصل
تعداد صفحات: 77صفحه
 کتاب:پی دی افpdf

دانلود فایل

بخشی از کتاب/ تختخوابت را مرتب کن - آخرین خبر akharinkhabar.ir › book Translate this page Feb 25, 2018 - در صفحه کتاب آخرین خبر، معرفی کتاب های خوب، قطعه هایی کوتاه از کتاب‌های منتخب و آخرین خبرهای دنیای کتاب را ببینید. تختخوابت را مرتب کن by William H. McRaven - Goodreads https://www.goodreads.com ›
با سلام
 رشته ورزشی جوجیتسو در سال 1977 به ابتکار عمل کشور های آلمان ,ایتالیا و سوئد تحت فدراسیون اروپایی جوجیتسو ثبت گردید.
بعد از 10 سال در سال 1987 فدراسیون جهانی با نام jujitsu international federationثبت گردید. 
در سال 1993 عضو انجمن بین المللی بازیهای جهانی IWGA گردید . و در سال 1994 برای اولین بار در مسابقات بازیهای جهانی world games شرکت کردند. 
این فدراسیون در چهار استایل ورزشی فعالیت دارد : 
1 – مبارزه (Fight) 
2 – خاک (BJJ-Ne Waza) 
3 – کاتا (DUO) 
4 – دفاع شخصی (Self Defense) 
این ف
نرم افزار LISREL یک محصول نرم افزاری است که به منظور برآورد و آزمون مدل‌ های معادله ساختاری طراحی شده است. این نرم‌افزار از سوی شرکت بین المللی نرم افزار علمی  (SSI: Scientific Software International) به بازار عرضه شده که از طریق وب سایت www.ssicentral.com قابل دانلود می‌باشد.
نرم افزار LISREL با استفاده از همبستگی و کوواریانس بین متغیرهای اندازه گیری شده، می‌تواند مقادیر بارهای عاملی، واریانس ها و خطاهای متغیرهای نهفته را برآورد یا استنباط کند در دهه‌ های اخیر معادلا
طی چهارصد سال گذشته، غرب بین دنیای بیرونی و دنیای درونی تفاوت قایل شده است و فعالیت‏‌‌های دنیوی را از اموری مثل مذهب، معنویت
و عرفان به کلی جدا کرده است( Neal &Biberman, ۲۰۰۳, p.۳۶۳ ). این
جدایی از یک سو سبب خرافات زدایی و نفی کلیسا بر انسان غربی، تحت تسلط در
آوردن طبیعت و پیشرفت علوم و فن آوری‏‌‌های مختلف، افزایش فوق العاده رفاه
زندگی، ظهور دموکراسی و حاکمیت‏‌‌های قانون و غیره شده است به بیان ساده‌تر
سبب حاکمیت پارادایم عقلایی و مدرنتیه د
Martyr Morteza Aviny was born in Iran in the year 1947. It was in the Pahlavi era when he began his studies at the School of Fine Arts, University of Tehran. As he described himself, “I studied at a school of arts for years. I used to go to evening gatherings to recite poetry and visit painting galleries. I listened to classical music.”He wore a tie and lived a western lifestyle. He frequently smoked cigarettes and had a passion for Western philosophy. Yet, he had a quest for finding the Truth.Regarding his search for the Truth, he said: “luckily, life took me to a path where I had to be honest with myself first, and with others second; and deeply acknowledge that pretending to be knowledgeable can never replace being knowledgeable and even that knowledge cannot be obtained by merely
بیوگرافی آدام سندلر

آدام ریچارد سندلر (به انگلیسی: Adam Richard Sandler)‏ (زاده ۹ سپتامبر ۱۹۶۶) کمدین، خواننده، فیلمنامه نویس و تهیه کننده آمریکایی است.
نام اصلی : آدام ریچارد سندلر
ملیت : آمریکایی
تولد : ۹ سپتامبر ۱۹۶۶
نیویورک سیتی
پیشه : بازیگر
سال‌های فعالیت : -۱۹۸۷ تاکنون
همسر(ها) : جکی سندلر
فرزندان : دو فرزند

زندگی هنری
سندلر پس از حضور موفق در یک برنامه زنده تلویزیونی به نام saturday night live در چندین فیلم هالیوودی حضوری موفق داشت به طوری که مجمو
بالگرد شناسایی مسلح RAH-66 کمانچی

در  اوائل دهه 1980 ارتش امریکا دارای تعداد زیادی بالگرد قدیمی بود. بالگردهای  که ویتنام به یادگار مانده بود. بالگردهای کبرا، هیویی، او اچ 6 و او اچ 58. در مرحله نسخه ارتش امریکا برنامه ای با نام LHX را اعلام کرد که شامل یک بالگرد چند منظوره برای جایگرین تمامی بالگردهای بود که در بالا به ان اشاره شده بود. با وجود این ، برنامه LHX  در سال 1988 تغییر ماهیت دادواقعیت این بود که در ان زمان ارتش آمریکا در حال دریافت بالگرد
مشتریان، بر قیمت کالا و خدمات افزود. در واقع مدیریت برند ابزاری جهت متمایز سازی است. برای مدیریت برند داشتن استراتژی یک ضرورت محسوب می‎‎شود.تثبیت موقعیت یک برند نسبت به رقبا و هدف قرار دادن مصرف کنندگان خاص، قیمت گذاری منطقی، ارتباطات با شرکا و هر گونه سیاستی که برای حمایت از برند صورت می‎‎گیرد از جمله عواملی است که در این خصوص اهمیت بالایی برخوردار است. بنا به گفته میشل، مدیریت برند می‎‎تواند بسیاری از شرکت ها را از دام ” خودشیفتگی” ک
وقتی صحبت از ثبت شرکت در اسلواکی به میان می‌آید، خاطرات و تجارب خوبی در ذهن بسیاری از افرادی که کسب و کار خود را در اسلواکی راه اندازی کرده‌اند، زنده می‌شود. اولین تجربه و خاطره خوب، اخذ اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت برای خود کارآفرین و اعضای خانواده او است که باعث می‌شود با آسودگی خاطر بتواند فعالیتی گسترده در این کشور انجام دهد و روز به روز به سطوح بالاتری برسد.
در این مطلب قصد داریم به چند مورد از مسائل جذاب و خاصی اشاره کنیم که دولت ا
اوما تورمن مطمئناً نگاه فانتزی بالایی نسبت به او دارد. تصور این بازیگر را به عنوان گالادریل (بانوی جنگلهای لوتلورین ، که در نهایت توسط کیت بلانشت به تصویر کشیده شده است) آسان است ، اما این بخشی نیست که پیتر جکسون برایش در ذهن داشت. کارگردان می خواست که تورمن بازی کند در ایون ، همان شخصیتی که به کیت وینسلت نزدیک شد. تورمن همچنین این بخش را به پایین برگرداند ، اگرچه برخلاف وینسلت فقط مسئله زمان نبود. او و همسرش اتان هاوک به تازگی هنگامی که این پی

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

tehranminer